Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ronjenje na Crvenom moru (pre nedelju dana)

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Ronjenje na Crvenom moru (pre nedelju dana)

[ Pregleda: 2701 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Ronjenje na Crvenom moru (pre nedelju dana)19.08.2006. u 03:23 - pre 215 meseci
Nemam pojma da li ce nekoga zanimati, ali devojka koja je bila sa mnom u grupi na ronilackom pohodu na Crveno more je bacila deo slika na sajt. Naglasavam da ima i boljih, ali ovo je na brzaka, pa ako vam se svidjaju takve stvari - http://mapage.noos.fr/DiveInSharm/

De si Deda...
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Ronjenje na Crvenom moru (pre nedelju dana)19.08.2006. u 13:38 - pre 215 meseci
Uuuu gotivne su slikice...samo da je veća rezolucija pa da služi kao wallpaper na desktop-u!
 
Odgovor na temu

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Ronjenje na Crvenom moru (pre nedelju dana)19.08.2006. u 14:10 - pre 215 meseci
Ma pusti me sa rezolucijom... Lap top mi je trso cim sam stigao (od sada nosim lemilicu na letovanje:), pa sam davao aparat drugima da spreme slike na hard. U toj ludnici je neko (kad ga nadjem...>:( ) smanjio rezoluciju na aparatu i ja sam skontao da su slike lose tek kad sam stigao u Bg. Popizdeh...
De si Deda...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Ronjenje na Crvenom moru (pre nedelju dana)

[ Pregleda: 2701 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.