Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oprema i nacin za ukljucenje u Skype sistem

[es] :: VoIP :: Oprema i nacin za ukljucenje u Skype sistem

[ Pregleda: 4109 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plruzza
Afrika

Član broj: 1295
Poruke: 15
*.slc-ts5.mweb.co.zw.



Profil

icon Oprema i nacin za ukljucenje u Skype sistem19.08.2006. u 22:24 - pre 215 meseci
Nalazim se u jednoj Africkoj drzavi. Pokusao sam da zovem lokalni mobilni broj preko Skype-a i vidim da poziv dolazi iz Engleske. Pretpostavljam da Skype nema nikog u ovoj drzavi (niti u okolnim drzavama) ukljucenog u ovaj sistem, a to potvrdjuje i prilicno visoka cena poziva preko Skype-a.
Interesuje me kako da se ukljucim u taj sistem, da ja ovde budem deo Skype-a. Za mene bi to bio pretpostavljam odlican posao, a za Skype takodjer od interesa jer bi cena poziva za ovu drzavu bila manja pa verovatno bi bilo i vise korisnika.
Ovde vec imam desetak telefonskih linija, a i mogucnost da lako dobijem jos, kao i opremu za satelitski Internet.
Dali moze neko da mi kaze iz iskustva koja oprema je jos neophodna za ovo (ruteri i slicno), zatim koliko priblizno telefonskih linija trebam ovde, zatim koliki bandwidth mi je potreban na satelitskom Internetu (dali Skype ima neka tehnicka ogranicenja tj. minimum zahteva za ukljucenje u sistem ) i konacno dali neko mozda zna kako kontaktirati Skype i napraviti sa njima dogovor oko toga (neku kontakt adresu, ime ili slicno...).
Imam i internacionalni racun gde Skype moze da uplacuje moju zaradu (hi,hi,hi...).
Da, poznate su mi zakonska ogranicenja toga posla u ovoj drzavi ali ima nacina da se prevazidju.
Secam se kako su neki tu kod vas prosli pred par godina koji su radili taj posao.
Zahvaljujem unapred.

Pozdrav iz Afrike
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Oprema i nacin za ukljucenje u Skype sistem19.08.2006. u 23:58 - pre 215 meseci
A je l moze neko dugi osim Skype-a?

 
Odgovor na temu

plruzza
Afrika

Član broj: 1295
Poruke: 15
*.co.zw
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Oprema i nacin za ukljucenje u Skype sistem20.08.2006. u 09:49 - pre 215 meseci
Spomenuo sam Skype posto mislim da ima najvise korisnika...svakako moze i neki drugi.

[Ovu poruku je menjao plruzza dana 20.08.2006. u 18:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Oprema i nacin za ukljucenje u Skype sistem

[ Pregleda: 4109 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.