Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zamena lezajeva na radilici na Tomos Auitomatik..

elitemadzone.org :: AutoZone :: Zamena lezajeva na radilici na Tomos Auitomatik..

[ Pregleda: 5493 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
212.62.45.*



+69 Profil

icon Zamena lezajeva na radilici na Tomos Auitomatik..08.09.2006. u 11:56 - pre 214 meseci
Pa valjda ima lezajeve ,ne znam jer to nikad nisam radio , tj to jedino nisam skidao na njemu ,e sad zanima me , sto se tiche tegova ,dal mogu da nekako pogresim kad namestam , da ne bude ravnomerno ,pa da se ceo motor "trza" kad upalim.Kakvi tu lezajevi idi , kako se stavljaju , dal je veca mogucnost da odu lezajevi il radilica da se razradi ,posto mi jedno od ta dva otislo ,a ne znam sta , Najvise me zanima sta se provlaci kroz taj lezaj , neki bolcn il nesto ,jel ima osigurace sa strane il sta ,ne zelim da skinem ,a da pogubim pola delova.Sad ima dobrog lufta mozda plp 1 mm , pa verovatno se i vuche zbog toga ,paljenje je ok ,al zelim da namestim , pa cemo videti , sad se mislim da stavim neki karburator od motorne testere ,tj da probam da stavim ako sve to zavrsim...
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

perutina
Balkan

Član broj: 82735
Poruke: 387



Profil

icon Re: Zamena lezajeva na radilici na Tomos Auitomatik..12.01.2007. u 23:03 - pre 210 meseci
Lezaji bi trebali biti upresani, trebao bi imati presu...onda ih nije bas ni lako izvaditi, probaj zagrijati...
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
212.200.181.*



+101 Profil

icon Re: Zamena lezajeva na radilici na Tomos Auitomatik..13.01.2007. u 18:58 - pre 210 meseci
Meni je to menjao majstor Jugoslav u ovlašćenom servisu u Čačku,i ja sam mu dao skupe i kvalitetne SKF ležajeve,
za velike obrtaje,i dok sam se okrenuo on je pod presom stavio neke poljske.Kada sam ga upitao zašzo je zamenio i nije stavio one moje,njegov odgovor jr glasio:"Oni su mnogo kvalitetni,i nema potrebe stavljati ih,kada i ovi Poljski mogu da
odrade posao.
Morao sam ovo da napišem,jer sam ja tada prećutao smatrajući da je bilo bezveze sad da ga nateram da skine Poljske i da stavi SKF.Sada,mi je lakše,kada sam ovo napisao.
Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
212.200.181.*



+101 Profil

icon Re: Zamena lezajeva na radilici na Tomos Auitomatik..13.01.2007. u 19:00 - pre 210 meseci
Meni je to na Tomos automatiku,menjao majstor u ovlašćenom servisu u Čačku,i ja sam mu dao skupe i kvalitetne SKF ležajeve,za velike obrtaje,i dok sam se okrenuo on je pod presom stavio neke Poljske.Kada sam ga upitao,zašto je zamenio i nije stavio one moje,njegov odgovor jr glasio:"Oni su mnogo kvalitetni,
i nema potrebe stavljati ih,kada i ovi Poljski mogu da odrade posao.
Morao sam ovo da napišem,jer sam ja tada prećutao smatrajući da je bilo bezveze sad da ga nateram da skine Poljske i da stavi SKF.Bar mi je sada lakše.
Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Zamena lezajeva na radilici na Tomos Auitomatik..

[ Pregleda: 5493 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.