Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta da radim sa kaznom za saobracajni prekrsaj ???

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta da radim sa kaznom za saobracajni prekrsaj ???

[ Pregleda: 4185 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Azra

Član broj: 92922
212.200.97.*



Profil

icon Sta da radim sa kaznom za saobracajni prekrsaj ???25.09.2006. u 08:32 - pre 214 meseci
Kaznjen sam po clanu 229 stav 1 tacka 34 sa 2000,00 dinara

Nije mi radilo prednje levo dugo svetlo.

Uzrok kvara je bio gubitak minus pola (mase) prema sijalici (los kontakt) ,sto sam utvrdio tek sutradan kod kuce
( Znaci nisam mogao sanjati da ce doci do prekida)

Kratka svetla, zmigavci i sve ostalo je radilo OK!!



u Zakonu pise : "Novčanom kaznom od 1.000 dinara kazniće se na licu mesta za prekršaj:

vozač koji u saobraćaju na putu upravlja vozilom koje nema ispravne propisane uredjaje i opremu, osim uredjaja za upravljanje, uredjaja za zaustavljanje, uredjaja za spajanje vučnog i priključnog vozila, tahografa i pneumatika;

PITANJA

da li da se bunim zbog visine kazne 1000,00 din ili 2000,00din.
da li da platim 2000,00 i cutim ili
da idem 29.09.u SUP po pozivu radi vodjenja prekrsajnog postupka , pa sta ispadne....
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.static.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Sta da radim sa kaznom za saobracajni prekrsaj ???25.09.2006. u 09:02 - pre 214 meseci
Za svetla ćeš sigurno platiti kaznu (i treba) tako da nema šta mnogo da se buniš... Taj je možda pogrešio član, ali je sigurno napisao detaljan opis u prijavi tako da verujem da sudija za prekršaje neće imati problema sa tim...


Inače ja sam pre 2 dana mogao da imam udes zbog kretena kome nije radilo levo svetlo, koji je sekao krivinu, i pustio dugo svetlo na onom desnom kako bi on bolje video! Na putu negde posle Kraljeva prema Kopaoniku prvo je izleteo iz krivine i zaslepio me tako da sam samo jedan far video, i sledeće sam samo čuo kako me je zakačio retrovizorom... Nije bilo šanse da procenim sa koje strane svetla se nalazi ostatak auta jer me je kompletno zaslepio, i da sam i ja kojim slučajem sekao krivinu, ne bi danas ovde pisao ovu poruku...

 
Odgovor na temu

Azra

Član broj: 92922
212.200.97.*



Profil

icon Re: Sta da radim sa kaznom za saobracajni prekrsaj ???25.09.2006. u 16:52 - pre 214 meseci
Placeno 2000,00 !!!
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Sta da radim sa kaznom za saobracajni prekrsaj ???25.09.2006. u 17:43 - pre 214 meseci
I problem resen...
Nece sut sa rogatim.
Zalbe retko kada mogu da pomognu.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta da radim sa kaznom za saobracajni prekrsaj ???

[ Pregleda: 4185 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.