Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koncar klime, jel neko imao iskustva?

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Koncar klime, jel neko imao iskustva?

[ Pregleda: 3536 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mariobg

Član broj: 59356
Poruke: 323
194.106.187.*



Profil

icon Koncar klime, jel neko imao iskustva?27.09.2006. u 14:43 - pre 213 meseci
Da, onaj Rade Koncar je sada postao samo Koncar da ne bode usi...
Znaci koliko sam video, izgledaju jako lepo i imaju displey na unutrasnjim jedinicama. Daljinski je kabast i jako glup ali... Vidim da se niko ne snalazi jer ostavljaju na grejanju, provetravanju... pitaju, zale se... Koliko sam video, dosta su tihe unutrasnje jedinice.
posto je cale ugradio 3 devetke mogu da dam malo siri izvestaj.
Jedna spoljasnja jedinica cangrlja i tandrce ( Neki suludi zvuk kao zrikavac dok druga jedinica se tako trese na zidu dok radi da sam siguran da ce da otpadne! Koliko vidim, ventilator je decentriran... Dosta bedno...
Prilikom testiranja, u prostorijama od 15 i 12 m2 sa obe ukljucene klime (svaka u svojoj sobi a tacno izmedju je mala kuhinja i vc) posle sat vremena se jedva spustila temp za mislim 2 stepena... Cak sam i izlazio napolje i vracao sam se posle 20 min ali... Sve u svemu, zadati prostor za ladjenje je 35 m2.

Izolacijski materijal koji je koriscen izmedju unutrasnjih jedinica i spoljasnjih ovde u srbiji necemop nikad videti. kada se to sve odradi, provlaci se kroz plasticno crevo (kao za usisivac ili elektriku po kuci) koje je debljine 10 cm! Znaci svaka cev ponaosob pa kroz...

Ja to u BG-u nisam nigde video... verovatno ni ne treba kako bi rekao majstor u BG Ma bezveze fuj ta izolacija... Smaranje...koji ce ti k...

Ajd pa pozz
PS: mislim da ove klime nemaju veze sa Koncarom isto kao nova zastava sa Kragujevcem...
Kupovina na veliko i lepljenje...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Koncar klime, jel neko imao iskustva?

[ Pregleda: 3536 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.