Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Za mene je ovo "Zone full of madness"

elitemadzone.org :: AutoZone :: Za mene je ovo "Zone full of madness"

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38862 | Odgovora: 100 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

The Impaler
Milovan Djukic
Valjevo

Član broj: 40890
Poruke: 29
89.216.238.*



+1 Profil

icon Za mene je ovo "Zone full of madness"09.10.2006. u 15:53 - pre 213 meseci
Poz svima!
Sad cu vam prekopirati dve izjave koje su upucene Republickoj Trzisnoj Inspekciji.

Izjava broj jedan:

IZJAVA

Samom kupovinom automobila DACIA 1304,kupili smo i prvi problem.
Na limariji:
-na desnoj strani iza vrata,pukla farba na nekoliko mesta u istoj liniji
-ispod desnog svetlosnog uredjaja primecena pukotina farbe
-nadogradjena kucica je lose uradjena,deo oko vrata toliko tanak kao da ce se svakog trenutka polomiti,koji je ujedno i drzac za makaze koja drze vrata,kasnije se utvrdilo kad su vrata otvorena, da sva kisa ulazi u auto i makaze se krive jer ne mogu da izdrze tezinu vrata.Njena cena je 600 eura.
-pogon na sva 4 tocka ne moze da se ukljuci
To je prva reklamacija koju je diler odbacio i rekao da se prijavi na prvom servisu.
23.03.2005. sam isao u Servis Vukovic u Sapcu i prijavio iste nedostatke.Serviser u Sapcu me je pitao,gde mi je zapisnik,koji sam trebao da popunim kod prodavca pri preuzimanju vozila,ja sam mu rekao da mi je prodavac rekao da nema nista sa tim i da ja iste prijavim na servisu. Izasli smo napolje,on je pogledao farbu i rekao da su to udarci iznutra i da to ne potpada pod reklamaciju,da je kucica lose uradjena ali da nju prijavim u Beogradu,da on nije u mogucnosti ista da uradi, da pogon ima problema ali da nekad treba da se saceka do 20 sekundi da se aktivira.
Prvi put kad je pogon na sva 4 tocka ukljucen,vise nije mogao da se iskljuci,pozvao sam servis i prijavio im problem,oni su mi rekli da odem kod nekog majstora i gde da udarim cekicem i da odblokiram sistem kako bih mogao da dodjem do Sabca i oni otklone ostatak kvara.
To su i uradili,otklonili su kvar,ali samo trenutno,do sledeceg aktiviranja pogona,kad su prednji tockovi ostali blokirani,to jest ukljucen pogon na sva 4 tocka i nemogucnost deaktivacije pogona.
Neki deo je bio neispravan svo vreme,i da kad stigne da ce me blagovremeno obavestiti da dovezem auto na servis,sto se nije dogodilo ni do danasnjeg dana. Taj sistem pogona na sva 4 tocka ne spada u standardu opremu i doplacen je 400 eura.
Takodje sam naglasio da automobil vuce neprestano u desnu stranu i da kocnice blokiraju dok se ne zagreju na kisi i prelaskom preko bare.Njihov odgovor je bio da je verovatno jedna guma izduvana i zbog toga auto skrece u desno a za kocnice je potrebno vreme da legnu da bi kocile kako treba.
Prvi mraz kad je naisao zime 2005. automobil je imao problema sa paljenjem,iako pocetkom 2005.
u februaru nije imao tih problema,09.11.2005 sam otisao u servis Vukovic i prijavio im da motor veoma tesko pali,da verovatno nisu u redu grejaci motora.Oni su prikacili "kompjuter" na vozilo i rezultat je bio da je sve u redu i da nema nikakvih problema.Vratio sam se za Valjevo i sve je funkionisalo par dana,jer nije bilo ni mraza.Kad su opet naisli mrazevi krajem januara,rekli su nam koji aditiv za naftu da sipamo,02.02.2006. motor nije mogao da se startuje.06.02.2006 odlazim u servis Vukovic u Sabac i opet im prijavljujem da motor ne pali. Oni opet nesto urade na kompjuteru i kazu da je sve u redu sto me navodi da dodjem ponovo 23.02.2006.Ispostavilo se da pumpa visokog pritiska nije u redu i da treba da se posalje u Renoov servis u Beograd sto su i uradili.Automobil je stajao u Sapcu 7 dana. Problem je ostao i dalje ne resen.
Nezadovoljstvom servisne usluge u Sapcu,pozivam Beograd i dogovaram servis.
Prijavljene reklamacije su sledece: automobil vuce u desno,kocnice blokiraju,vrata-leva vozaceva pala(ogulila farbu na pragu),kompletna dijagnostika motora,paljenje-potrosnja goriva, pogon na sva 4 tocka,menjac(nece u prvu i rikverc).
Reglaza trapa je uradjena ali auto je ostao i dalje sam da skrece u desno(volan je postao kruci)
Kocnice nisu radjene-kasniji odgovor je da je majstor verovatno zaboravio
Vrata su popravljena
Na motoru promenjeni svi grejaci,jer ni jedan nije radio.
Potrosnja se drasticno smanjila.
Pogon na sva 4 tocka,zaboravljen,kao i kocnice.
Menjac je popravljen
Sve ovo se desilo na 16.300 predjenih kilometara.
Na 19.500 kilometara dolazi do totalne kolizije i upropascivanja kocionog sistema.Pozivam servis u Beogradu i glavni serviser me savetuje da odem kod nekog lokanog majstora,da vidi sta je sve neispravo i da mi kaze sta je sve od delova potrebno,da mi serviser iz Beograda posalje iz njegove maloprodaje brzom postom.
Ja ga onda pitam,a sta da radimo sto mi je automobil jos pod garancijom i intervenciju na vozilu ce da izvrsi neovlasceni majstor,on kaze da nema veze,da ce ovaj put da progleda kroz prste.
Ja odlucujem da pozovem slep sluzbu,jer kocnice uopste ne rade i saljem automobil u servis u Beogradu.
Odmah su primili automobil da rade i odklanjaju kvar.
Kocnice su popravljene,u desnom tocku kocione plocice uopste nije bilo,disk totalno unisten.Levi tocak i njegov disk delimicno ostecen.
Pogon na 4 tocka popravljen,prosli put zaboravljeno na njega.
Ja ih onda pitam,zasto to nije sve sredjeno ili prekontrolisano na proslom servisu koji je bio pre 3000 kilometara,njihov odgovor je,da je bilo sve u redu onda(IAKO SU ZABORAVILI) (telefonski razgovor jer ja nisam tamo vec sestra)
U Sapcu sam uvek morao nesto da placam,taj prvi servis u Beogradu kad su menjani grejaci,vrata i menjac,sa sobom sam poneo papire od svoje firme,da bi mogli da me unesu u svoj racunar i da mi posalju racun za usluge,reci tog istog servisera su da je automobil pod garancijom i da ne treba ista da se placa.
Sve je zavrseno a zavrsen je i racun za usluge,sad odjednom nista ne spada u reklamaciju i garanciju,jer sam vozac direktno utice na pomenute sisteme i da se raspitam po ostalim servisima da li se kocnice uvazavaju u reklamaciju.
Sledeci servis je bio redovan servis na 22.500 predjenih kilometara. Kad sam ih pitao zasto su mi naplatili
popravku pogona na sva 4 tocka,kazu da je bila greska i da su pokusali da me kontaktiraju ali da nisu nikako mogli da me nadju iako moj broj pise sa svim mojim podacima u njihovom kompjuteru dok kucaju racun.Taj racun sa redovnim servisom mi je ceo umanjen za 20% zbog te greske koja je napravljena na proslom racunu.
Ujedno,na tom redovnom servisu sam im opet trazio da mi poprave kocnice koje i dan danas ne rade.
Takodje sam trazio da mi se promeni sijalica u levom rikverc svetlu,koja nije zamenjena a naplacena je kroz racun.
U zadnjih 15 dana sam primetio pucanje farbe na vise mesta na levoj strani isto kao i na ranije navedeno,desnoj strani.
Kocnice su i dalje neispravne,to vec prelazi u rizik za voznju.
Prednji desni tocak kad je upravljac nacisto okrenut u levo,puca
Druk lager se cuje kad se izbaci u neutralan hod
Kardan je dobio luft
Farba pukla,ja bih rekao odavno jer je limarija pozamasno korodirala ispod kedera na vozacevim vratima
Grejanje vise ne duva u centralnom stubu a svuda ostalo duva iako pomerim usmeravanje ostaje da duva svuda ali ne gde bi trebalo.
Hauba je krivo od samog pocetka postavljena-komantar je bio-rumuni.
Gorivo curi iz cetvrte brizgaljke
Svetlo po nekad sija iako nije upaljeno.Nesto zveci u zadnjim tockovima.
Menjac ispada iz trece brzinne kad se silazi nizbrdo.
Automobil sam hteo da kupim jos u oktobru mesecu 2004. Tada mi je receno da se vise ne proizvodi i odustao sam.
U decembru me je Vlasnik Modene okrenuo telefonom i obavestio da ima jedan automobil i pitao zelim li da ga uzmem.Ja sam rekao da zelim.Preko njega i firme Modena je obezbedjen lizing preko LB LEASING i uplacen je porez i ucesce.Sve rate se izmiruju u datom roku bez i jednog dana kasnjenja,svakog 16. u mesecu. Mi ne mozemo da verujemo da je ovo NOV automobil!


U Valjevu 16.08.2006 S' Postovanjem
Milovan Djukic


Izjava broj dva:


DOPUNA IZJAVE

16.08.2006. sam Trzisnoj Inspekciji u Valjevu predao na ruke Insp.Marku Jovanovicu izjavu o stanju automobila i onome sto nam se desavalo u servisima u Sapcu i Beogradu. Ja sam pre toga imao razgovor sa inspektorom i on je trazio da napisem izjavu kako bi mogao da pokrene postupak.
Posto je isticala garancija automobilu,otisao sam u Beograd u servis 24.08.2006. sa namerom da im predam i ostavim automobil. Pokusao sam da razgovaram sa Milanom Kovacevicem koji mi se predstavio kao Direktor svih servisa grupe Dacia u Srbiji.
Usao je u tovarni deo automobila i pogledao nadogradnju i konstatovao da treba da se popravi.
Onda je zagledao ostecenja na automobilu( farbu i koroziju) i konstatovao da bi automobil trebao da se opere da bi se tacno utvrdilo ostecenje. On me je pitao da li imam sve radne naloge od mojih reklamacija i mi smo mu rekli da nemamo,da imamo samo par racuna jer nam nikad nisu ni davali njihove radne naloge. Ja sam mu dalje pokaziovao po automobilu i govorio kako sam nezadovoljan servisnom uslugom i to da kad dodjes,samo cekaju da te skinu sa vrata(mojim recima sikaniraju). Da vise ne znam sta treba da radim i da mi je drago sto sam se video sa njim jer sam stekao utisak da servisere nije ni briga za servis jer se tako i ponasaju. Da su me doveli do toga da sam morao da se obratim Trzisnoj Inspekciji u Valjevu. Kad je to cuo,istog trenutka mi je rekao da vise sa mnom nema sta da prica i da ce da prica sa Inspektorima. okrenuo se i otisao i ostavio mene i majku zaprepascene.
Ne znajuci sta da radimo okrenuli smo u Valjevo Insp. Marka Jovanovica koji je rekao da je trenutno na sastanku i da je zauzet, kad bude mogao da ce nam se javiti.
Od javljanja nista.
Ponovo se vracam kod dispecera koji prima vozila na servis. sa njim se dogovam za vanredan servis i da mogu odmah da ostavim automobil ali oni ne mogu da ga preuzmu jer su radnici na godisnjem odmoru i da nema nista do sledeceg ponedeljka.Prilazi mi jedna gospodja i uzima radnu svesku da zakazemo servis,ja joj tu navodim po grupama sta sve da upise i ona me pita,ima li sta da je ispravno.Odgovorio sam joj kako ste ga odrzavali tako vam je i ispravan.
Zatim odlazimo u Mali Mokri Lug kod majstora za nadogradnju kucice.
Majstor u malom Mokrom Lugu i Gosp. Milan Kovacevic su se vec culi.Morao sam automobil da ostavim da bi se to popravilo i ojacalo.Moja majka pita majstora,kako da Vas prevarim i uzmem 600 evra? a on se nasmeje i kaze nikako! "pa zasto ste Vi nas prevarili?" nasta je on odgovorio da je njegova cena prema Integra Motorsu bila 290 evra!
Automobil smo tu ostavili i krenuli za Valjevo uz dogovor da sutradan dodjemo po automobil medjutim zbog susenja automobil smo preuzeli u subotu. To je popravljeno veoma aljkavo povrsno i nekvalitetno.Makaze su pomerane i ofarbane. Vrata sad stoje iskrivljeno jer makaze nisu namesteno simetricno i zuljaju gumu sa starne koja bi trebalo da dihtuje. Farba zamazana i sve je prljavo,boje se jednostavno ne slazu.
Sad dolazi zakazani servis:
04.09.2006.
To jutro smo prvo otisli u servis "REMONT" u Valjevu.
U razgovoru sa tehnickim licem u servisu, Gosp. Kojicem i serviserom Mizdrakom pregledamo automobil.Oni konstatuju da je motor produvao i da nece jos dugo! Gorivo curi na brizgaljkama/diznama, prednji trap nije u redu i vuce u desno kocnice blokiraju.Zatim odlazimo na valjke da proverimo dijagram kocenja. on pokazuje da prednji desni tocak non stop koci iako pedala kocnice nije pritisnuta i daljom kontrolom se vidi da kocnice blokiraju i na uredjaju za merenje kocionog sistema a ne samo na asfaltu.
Posle mu pokazujemo diskove koji su ranije zamenjeni jer smo ih sacuvali i poneli sa sobom.
Oni su opet zaprepasceni, posto sam vec rekao sta su mi majstori rekli,zasto ih nisam pitao,da li je moja noga kriva sto je desni disk totalno unisten i nema uopste plocica, da li je i to moja krivica. Takodje su konstatovali da je desna guma sa spoljasnje stane gume izlizana upravo zbog tog kocenja i neodvajanja klipova i kljesta i da zbog toga automobil vuce u desno.
Opet smo se vratili na pricu o motoru,otvorili haubu i tad su primetili da se pojavljuje kiselina oko akumulatora. Izmerili smo punjenje alternatora i konstatovali su da nije najbolje ali da moze da prodje. Kad sam im rekao da sam za 3 hiljade kilometara potrosio skoro litar ulja koje sam ja dosipao a kupio na redovnom servisu na 22.500km i da je tada na tom servisu bilo ulje na meracu skoro na maksimumu oni su mi rekali da je motor u mnogo losem stanju.
Odatle odlazimo u Beograd na zakazani servis i ukazujemo na nedostatke u razgovoru sa Srdjanom Raicevicem-glavnim serviserom.
Naveo sam mu da se kvacilo cuje i da krci,konstatovao je da je u pitanju spojnicko vratilo iako sam ja mislio da je druk lager.
Pokazujem mu dijagram kocenja i kaze da je to manje-vise sve u redu.
Zahtevam kompletnu dijagnositku motora,da motor duva na iber lauf i da sam potrosio skoro litar ulja koje sam sam dosuo.
Nafta da curi na cetvrtoj dizni gledajuci motor s' leva da desno.
Menjac da tesko ulazi u rikver i da ispada iz trece brzine kad se vozi nizbrdo
Usmerivac vazduha u centralnoj konzoli ne funkcionise.
Vec odavno pomenuta korozija.
Pitali smo ga da li zna sta su taljige,on kaze da se vozio u njima na sta mu mi odgovaram da smo kupili najskuplje taljige i to na lizing na sta on odgovara,bas ste se usrecili!
07.09.2006. me pozivaju da dodjem i preuzmem svoj automobil.
U telefonskom razgovoru sa Srdjanom Raicevicem mu objasnjavam da ne mogu da dodjem pre podne vec da cu doci posle 16 casova.On odgovara-super pa da probamo automobil zajedno da vidimo da li si sad zadovoljan.Ja sam dosao u 17:30 minuta i zatekao skoro prazan servis. Bila je jedna gospodja i starili gospodin na ulasku u servis a u kancelariji jedan gospodin koji je obavljao telefonski razgovor sa nekim. Moj automobil je bio na vidnom mestu kad se ulazi u servis,gospodin u kacelariji me pita sta zelim,ja mu kazem da sam dosao po svoj automobil. Po registarskom broju automobila nije mogao da nadje u racunaru i fasciklama gde je on zaveden niti mi je trazio saobracajnu dozvolu da se uveri da je to moj automobil. Samo moja rec registarskog broja koju sam mogao i da vidim kad sam ulazio u servis. Pitam ga gde je Srdjan,dogovorili smo se da ce on da me saceka da probamo automobil,on mi odgovara da je Srdjan otisao malo pre 16 casova. I dalje trazimo kljuceve i radni nalog i ne mozemo da nadjemo.Zatim me on salje do automobila da proverim da li su kljucevi u vozilu na sta mu ja odgovaram da su u bravi za paljenje. On mi kaze da sednem i "teram" na sta ga ja pitam da li treba neki racun da preuzmem ili sta vec,on mi kaze da je to reklamacija i da mogu slobodno da idem. Ulaskom u automobil sam primetio da je ceo keder oko vrata odvaljen i da su automobil slikali i poslali dopis u Rumuniju,otvaram haubu,proveram ulje u motoru i vidim da je u redu
probam menjac i vidim da je kao nov, pritiskam pedalu kocnice i vidim da je drugacija a rucna se tesko povlaci-samo dva zuba.Pita me da li je sve u redu na sta mu ja odgovaram da ne brinem uopste posto su oni ovlasceni i licencirani servis i on mi pozeli srecan put!
Nisam stigao ni do Zarkova,stajem na semaforu i izbacujem menjac na neutralan hod,pustam kvacilo i cujem da kvacilo opet krci. Osecam miris nafte u kolima ,grejanje nije popravljeno.Kad sam dosao kuci,majka me grdi zasto sam uopste uzeo automobil bez papira da bi ona sutradan otisla u Beograd samo zbog radnog naloga koji su joj na jedvite jade fotokopirali i dali.
Ja sam napisao na papiru sta sve nije popravljeno i majka mu je dala da sam procita.
On odgovara:
Kvacilo je popravljeno, grejanje je najverovatnije zaboravljeno, gorivo vise ne curi i to je stara nafta,da motor ne sme da se pere i da ce blagovremeno izvetri iako se okom vidi da gorivo curi,kocnice su 100% popravljene i da je on siguran u to jer je i sam prisustvovao
Kocnice su radile do sledece kise!
Posle toga svega opet odlazimo u Trzisnu Inspekciju da vidimo sta je Insp. Marko Jovanovic preuzeo.On je rekao da ce da zove u Beograd da vidi.Par dana kasnije me sa broja 011/3344627 poziva jedna devojka da mi kaze da je moj predmet stigao kod njih i da ako bude nekih nejasnoca da ce me blagovremeno kontaktirati. Taj broj sam nekoliko puta pozivao i palila mi se fax masina. Opet sam kontaktirao Marka Jovanovica i rekao mi je da budem bez brige da moj predmet vodi Branko Jankovic i da li sam se cuo sa izvesnim Goranom Aksentijevicem da me pita sta ja zapravo zelim posto sam u izjavi ukazao na moje nezadovoljstvo a nisam konkretno rekao sta zelim. Proslo je dva dana dok sam te inspektore nasao putem sluzbe 988 jer Insp.Marko mi je rekao da ce me oni kontaktirati i da ja njih ne zovem. Oni mene nisu zvali i ja sam sam kontaktirao Insp.Gorana Aksentijevica sa mojim interesovanjem dokle je predmet stigao i da sam obavesten da ce me on kontaktirati.rekao mi je da sam pogresno obavesten i da je predmet zavrsen i upravo kuca odgovor jer sam ja dostavio pismeni dopis.
Citiram::
Licno me je Direktor iz Beograda i Direktor iz Sapca sa svim serviserima na nasem sastanku uverio da je automobil u potpunoj ispravnosti i da sam sam kriv zasto nisam dolazio od samog pocetka u Beograd jer su oni najstrucniji i imaju pravi alat.
Ja ga onda pitam zasto imaju serviseri u Sapcu licencu ovlascenog servisa i zasto mi je diler u Valjevu,Auto Kuca Modena savetovala da idem u servis Vukovic u Sapcu.
Citiram:
Direktor mi je tako rekao.
Ako mislis da si u pravu,ja sam zavrsio Masinski Fakultet i mogu da te posavetujem da ides na Masinski Fakultet da ti pregledaju automobil i onda mozes da ih tuzis.
Citiram dalje: Nije mi jasno sta ti u stvari hoces kad ti je garancija istekla.
Ja ga pitam da li je pogledao kad je izjava odkucana na sta mi on odgovara da ja nisam jedini u Srbiji i ne moze odmah da izadje na teren samo zbog mene i da je zakonski rok do 60 dana za izlazak na teren.
Da se jedino zalim na kocnice a oni tvrde kako su kocnice popravljene i da sam mu dostavio samo jedan radnji nalog kao dokaz na sta sam ga ja pitao da li je uopste pogledao taj racun i da li je procitao izjavu samo jednom ili vise puta zato sto se ja ne zalim samo na kocnice.
Ja mu onda kazem da mi automobil nije popravljan ni u garantnom roku ako cemo vec tako i da je ocigledno da je automobil neispravan i ako ste vi svi prisustvovali tom sastanku zasto ja nisam zajedno sa vozilom pozvan.
Nisam hteo dalje da ulazim u razgovor i rekao sam Goranu Aksentijevicu da mi napise pismeni odgovor.
Kraj razgovora.
Posle sam se pitao da li sam uopste i razgovarao sa Inspektorom posto nisam mogao da dodjem sebi.
Ovaj automobil je nekoliko puta bio na vanrednom servisu u Sapcu i isto tako nekoliko puta na vanrednim servisima u Beogradu.
Kupio sam nov automobil da vise ne bih imao problema bar sa majstorima. Automobilu je otplacena 20. rata a ostaje mi jos 40 a mi prakticno vise i nemamo automobil.Potrebno mi je sredstvo za rad. Za mene je ovo sad jedna gomila celika koji stoji na kolovozu. Nekoliko puta pokusavan da bude popravljen,vidimo da ne moze,tako da ovaj automobil moze samo da se vrati za Rumuniju i da ide na otpad pod presu.
Zelim da mi se obustavi lizing i da mi se vrati do sada uplacen novac iz razloga zato sto sam prevaren.

U Valjevu 06.10.2006. S' Postovanjem
Milovan Djukic


 
Odgovor na temu

The Impaler
Milovan Djukic
Valjevo

Član broj: 40890
Poruke: 29
89.216.238.*



+1 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"09.10.2006. u 15:58 - pre 213 meseci
Prvenstveno da VAM se izvinim za ovako VELIKI post!
Napomenuo bih da ni uz jedan racun ne izdaju i fiskalni iako pise da je racun validan samo uz fiskalni,to jest u racunu u predelu za broj fiskalnog isecka ne pise nista:)
Ne znam sta mogu da postignem kad me advokat savetuje da se izborim sto vise mogu a da ne dodjem do suda,jer svi dobro znamo kako na pravosudje funkcionise.
Stavi mislite o svemu ovome?

 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.dhcp-pool-ue.sbb.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"09.10.2006. u 16:30 - pre 213 meseci
Citat:
Samom kupovinom automobila DACIA 1304,kupili smo i prvi problem.


Zar si nesto bolje i ocekivao?
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"09.10.2006. u 17:25 - pre 213 meseci
Jbt, prosto mi neprijatno...covek u nevolji, a ja ne mogu da prestanem da se smejem :)
Ne znam sta bih te savetovao prijatelju, mislim da si sustinu i sam izrekao...

Citat:
advokat savetuje da se izborim sto vise mogu a da ne dodjem do suda,jer svi dobro znamo kako na pravosudje funkcionise.


U svakom slucaju bice interesantno videti odgovor rep.trz. inspekcije.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

The Impaler
Milovan Djukic
Valjevo

Član broj: 40890
Poruke: 29
89.216.238.*



+1 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"09.10.2006. u 19:45 - pre 213 meseci
Citat:
McKracken: Zar si nesto bolje i ocekivao?

U razgovoru sa vise vlasnika pomenutog automobila,nisam primetio nezadovoljtsvo kod njih,par problema jeste bilo ali to nije ni bitno.Nisam ja mnogo ocekivao,ali ovo svakako nisam.

Citat:
Fuzz: Jbt, prosto mi neprijatno...covek u nevolji, a ja ne mogu da prestanem da se smejem :)
Ne znam sta bih te savetovao prijatelju, mislim da si sustinu i sam izrekao...



U svakom slucaju bice interesantno videti odgovor rep.trz. inspekcije.

Veruj mi da hoce!


 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"09.10.2006. u 20:18 - pre 213 meseci
Teraj do kraja...
Dosta su u ovoj zemlji tkavi uzimali pare.
Svako treba da trazi svoje i da se,jednom za svagda,uspostavi materijalna odgovornost.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dialup.blic.net.



+6455 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"09.10.2006. u 22:14 - pre 213 meseci
Da ja počnem da pišem kakva se sranja dešavaju na novom Golfu 5, koji košta jedno 5 puta više od te Dačije, videćeš koliko si dobro prošao...
 
Odgovor na temu

codeus

Član broj: 58382
Poruke: 620
*.suonline.net.

ICQ: 228360111


+2 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"09.10.2006. u 23:55 - pre 213 meseci
... brisem suze ... obrati se MEDIJIMA ... sam nemozes nista .. trz.insp. su p**** sve do zadnjeg .... samo TV i NOVINE mogu da ti pomognu... na zalost .
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
212.200.34.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 00:10 - pre 213 meseci
joj lave zasluzujes aplauz. Moram ovo ponovo da procitam.

Ma ja bi im tu daciu i svo to s***** kroz izlog salona proterao i nacestitao svima mile nove godine. Uf sad sam besan ko leptir {:}

Citat:
Teraj do kraja...
Dosta su u ovoj zemlji tkavi uzimali pare.
Svako treba da trazi svoje i da se,jednom za svagda,uspostavi materijalna odgovornost.


Do kraja lave ako nista - cemo skupimo ekipu ugasimo svetlo pa 'opal ko' sav civilizovan svet

pozz
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 06:57 - pre 213 meseci
I ja sam za varijantu "obrati se MEDIJIMA!!!". Sve ovo oko trzisne inspekcije cisto sumnjam da ce u zemlji
Srbiji nesto uroditi plodom. Verovatno ce pokusati da zataskaju.

Gledao sam problem nekog tipa koji je kupio novu Zastavu 10, nisu ga zarezivali dok nije otisao do onog tipa sto vodi SAT na RTS-u. Mada, njegovi problemi naspram tvojih su cista zajebancija.

Pokusaj da se obratis ekipi SAT-a a takodje i Auto-magazinima, nikad ne znas kome se doticni mocnik zamerio pa ga ovi cekaju ko keca na desetku.
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.rcub.bg.ac.yu.



+183 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 10:29 - pre 213 meseci
Citat:


U razgovoru sa vise vlasnika pomenutog automobila,nisam primetio nezadovoljtsvo kod njih,par problema jeste bilo ali to nije ni bitno.Nisam ja mnogo ocekivao,ali ovo svakako nisam


Citat:


Automobil sam hteo da kupim jos u oktobru mesecu 2004. Tada mi je receno da se vise ne proizvodi i odustao sam.
U decembru me je Vlasnik Modene okrenuo telefonom i obavestio da ima jedan automobil i pitao zelim li da ga uzmem.Ja sam rekao da zelim.


Ovo je odgovor na sve tvoje probleme. Očigledno je jedan "iskrsnuo" u decembru. Verovatno ga je neko vratio ili se od početka znalo da je polufabrikat, a Rumuni ga nisu hteli nazad, pa ajde da ga uvale... Mislim da su u Modeni znali šta ti prodaju i nek im je na čast.


[Ovu poruku je menjao pajaja dana 10.10.2006. u 12:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

The Impaler
Milovan Djukic
Valjevo

Član broj: 40890
Poruke: 29
89.216.238.*



+1 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 11:05 - pre 213 meseci
Citat:
ctrl alt del: Citat 1

U razgovoru sa vise vlasnika pomenutog automobila,nisam primetio nezadovoljtsvo kod njih,par problema jeste bilo ali to nije ni bitno.Nisam ja mnogo ocekivao,ali ovo svakako nisam


Citat 2

Automobil sam hteo da kupim jos u oktobru mesecu 2004. Tada mi je receno da se vise ne proizvodi i odustao sam.
U decembru me je Vlasnik Modene okrenuo telefonom i obavestio da ima jedan automobil i pitao zelim li da ga uzmem.Ja sam rekao da zelim.


Ovo je odgovor na sve tvoje probleme. Očigledno je jedan "iskrsnuo" u decembru. Verovatno ga je neko vratio ili se od početka znalo da je polufabrikat, a Rumuni ga nisu hteli nazad, pa ajde da ga uvale... Mislim da su u Modeni znali šta ti prodaju i nek im je na čast.


Vidim da si zakljucio sto i ja.Ja sam uveren da mi nije prodat nov automobil. Takodje da napomenem da sam automobil preuzeo sa 56 predjenih kilometara. Kad je vozilo doslo u Valjevo,jer je proslo kroz moju ulicu na slepu,odem u Auto Kucu Modena,koja je prakticno u komsiluku,u nadi da provozam automobil jer sam ga platio i samo cekam odobrenje banke da ga preuzmem,meni je to pravo uskraceno.Dobio sam ga tek kad sam potpisao sve moguce papire,a verujte mi da sam od samog pocetka znao da cu proci kroz celu proceduru banke kaparisanja i cekanja 2 mesecasigurno ga ne bih uzeo...
Ovo za SAT I Gosp. MIrka Alvirovica sam se razmisljao,i jednim delom mislio da je to paranoja.Mozda nekima od vas zvucim kao neki glupak i naivac,ali uvek sam polazio sa gledista da se u ovoj zemlji nesto promenilo i da sad koliko-toliko ispravno funkcionise.Uzdam se u Trz Insp. ali mislim da je SAT neizbezan.
Sve mi je strasno i smesno. Ne znam da li da placem ili da se smejem.

 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 12:11 - pre 213 meseci
Nemas pojma koliko su vazne ovakve teme, ovoj temi treba promeniti naslov i posebno je istaci, i slicnim temama naravno, i to sve sa punim imenom i prezimenom i imenima firmi...pa nek se stide, a mi da znamo sta treba izbegavati...
A inace se izdaleka vidi da je direktor dacie neki kvaran tip, a i na tv smo gledali vec kako on reaguje na reklamacije, taj ne popusta ni milimetar, to mu se mora obiti o glavu....
Ja bih zvao medije i javno zapalio tu dacio ispred njegovog salona, pa nek zapecati svoj biznis...

Moderatori promenite naslov ove teme...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

The Impaler
Milovan Djukic
Valjevo

Član broj: 40890
Poruke: 29
89.216.238.*



+1 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 13:55 - pre 213 meseci
Citat:
apex: joj lave zasluzujes aplauz. Moram ovo ponovo da procitam.

Ma ja bi im tu daciu i svo to s***** kroz izlog salona proterao i nacestitao svima mile nove godine. Uf sad sam besan ko leptir {:}



Do kraja lave ako nista - cemo skupimo ekipu ugasimo svetlo pa 'opal ko' sav civilizovan svet

pozz

evo pozvao sam roditelje da procitaju ovo
u prevedenom znacenju dobio "thumbs up" za odgovor!
Citat:
bakara: Nemas pojma koliko su vazne ovakve teme, ovoj temi treba promeniti naslov i posebno je istaci, i slicnim temama naravno, i to sve sa punim imenom i prezimenom i imenima firmi...pa nek se stide, a mi da znamo sta treba izbegavati...
A inace se izdaleka vidi da je direktor dacie neki kvaran tip, a i na tv smo gledali vec kako on reaguje na reklamacije, taj ne popusta ni milimetar, to mu se mora obiti o glavu....
Ja bih zvao medije i javno zapalio tu dacio ispred njegovog salona, pa nek zapecati svoj biznis...

Moderatori promenite naslov ove teme...

Hvala
Prvenstveno sam razmisljao da obrisem sva imena lica i firmi kao i onaj broj telefona sto sam naveo,ali mislim da me onda ne bi niko za ozbiljno shvatio na ovom forumu.Jednostavno,napisao sam iz razloga da se vidi sta se desava,bolje je uciti na tudjim greskama neko biti konj i uciti na svojim.

Mislim da cu potraziti i prevodioca na Rumunski jezik i poslati i njima u Daciu iste ove izjave,da prevodijm na eng nemam zivaca i znanja.
Sutra idem na razgovor kod nacelnika inspekcije za hitnu intervenciju pa cu sve videti, kako stoje stvari.
Poz

 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.dhcp-pool-ue.sbb.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 14:13 - pre 213 meseci
Bez obzira na moje misljenje o Dacii i SAT-u, definitivno kontaktiraj Alvirovica. Jeste da nije TopGear koji obori prodaju BMW-u jednom recenicom, ali za nase uslove je itekako znacajna emisija a ovakonesto im definitivno daje materijal.

Cak i u ovoj zemlji mediji dobijaju na uticaju, srecom :)


Inace, ne skodi ni da kontaktiras nekoga direktno u Renou jer su oni vlasnici Dacie (koliko se secam)?

Znam za par slucajeva da su ljudi kontaktirali direktno Audi posle problema koje su imali sa lokalnim "dilerima" i da su rezultati bili vise nego zadovoljavajuci (po kupca, naravno). MOguce je da tako nesto moze da se desi i u ovom slucaju .
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 15:11 - pre 213 meseci
Ma ja ovde jedino ne mogu da shvatim direktora dacie, oni su mogli da stave sve komplet novo, a ne da se brukaju po medijima...Mada se taj lik vec jednom (sto ja znam) javno brukao, odbivsi neku garanciju na loganu (bilo na SATu). Ja nikako ne mogu da skontam da ga boli d... za ugled firme.
Svakako bi trebao poslati pismo i dacii i renou, neka neko pomogne oko prevoda.
A takodje ne odustaj ni od trzisne inspekcije, zovi dosadjuj...

Dajmo publicitet ovome i pomozimo coveku... Po meni on zasluzuje novi auto.

PS: promenite naslov teme u nesto logicnije!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 16:11 - pre 213 meseci
Ja se tebi prosto divim kako nisi u medjuvremenu izgubio zivce i nekog prebio kao "vola u kupusu", samo napred i potrudi se da ovo isteras do kraja...na sva usta ih pljuj, juri gde god imas veze u medijima da se to vidi i cuje po srbiji...srecno...
 
Odgovor na temu

The Impaler
Milovan Djukic
Valjevo

Član broj: 40890
Poruke: 29
89.216.238.*



+1 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 21:57 - pre 213 meseci
U razgovoru sa jednim francuzom dosao sam do zakljucka da kad reno cuje za sve ovo da ce da bude svasta,prvenstveno a vidim da gore nisam nigde naveo, a mislio sam i da nije toliko bitno( glupi ja ) je da oni koriste valvoline ulja a ne elf koja je reno propisao za svoje menjace i motore. Na kolima uvek zakace markicu valvoline ulja i kad je sledeci servis sa tipom ulja koje je sipano i viskozitetom.Imam i fotku( kao i svega ostalog sto sam slikao na automobilu i motoru )ali je fotka 3.5 mb jer je slikano profi aparatom od 7mpix i ne bih da joj kvarim kvalitet.
Jos kako sutra cu sve da prevedem na engleski i da posaljem na datu adresu.
Samo metak u celo da mi ne sevne lol

 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"10.10.2006. u 22:00 - pre 213 meseci
Citat:
The Impaler:
Samo metak u celo da mi ne sevne lol

Moraces da rizikujes...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Za mene je ovo "Zone full of madness"11.10.2006. u 00:34 - pre 213 meseci
Citat:
The Impaler: Uali je fotka 3.5 mb

Ne smeta, samo kaci.
Bas bih voleo da vidim. Ako hocete poslacu vam slike stojadina, sveze izudaranog, pa mozda se i neko javi da ga kupi.?.
Ko hoce da vidi pogledace, oni na dial-up-u neka placu
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Za mene je ovo "Zone full of madness"

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38862 | Odgovora: 100 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.