Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da rijesim problem autoplina lovato !

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kako da rijesim problem autoplina lovato !

[ Pregleda: 5273 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

baza
pajoservis

Član broj: 42372
Poruke: 136
*.teol.net.



Profil

icon Kako da rijesim problem autoplina lovato !02.11.2006. u 19:50 - pre 211 meseci
Na vozilu posjedujem vec peta godina auto na plin u posljednje verijame vozilo je sa rezervarom preslo oko 200 km pa s;ljedeci 150 km i sada sam nasuo pun i zaTVORIO PLIN NA boci . Pitanje gdali je moguce da su popucale menbrane na mjesalici ili nesto drugo ,u pitanju je bilo da vozilo nedaje dovoljnu snagu kao da nema dovoljno plina ,,
Auto plinska oprema je lovato sa elektronskom regulaciom ,,,
sta daradim gdje da nabavim opremu ako su u pitanju menbrane za mjesalicu ....
i gdje da nastelujem racunarski elektroniku za.
 
Odgovor na temu

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
*.dialup.neobee.net.



+41 Profil

icon Re: Kako da rijesim problem autoplina lovato !02.11.2006. u 19:55 - pre 211 meseci
Da te ne poznajem, mislio bi da se neko sali. Izgleda da si u zabuni stavio topik na pogresan forum.
 
Odgovor na temu

nedeljko.z
stampar
Beograd

Član broj: 199431
Poruke: 1
79.101.150.*



Profil

icon Re: Kako da rijesim problem autoplina lovato !30.10.2008. u 15:05 - pre 187 meseci
Na Opel Astri 1.6, 16 ventila, imam lovato rasprsivac. Problem mi se javio pre mesec dana: kada ugasim auto, dok sam na plinu, on u vecini slucajeva odradi jos dve-tri sekunde, dok se na benzinu gasi normalno. Menjao sam svecice, filtere za plin i vazduh, auto sam vozio na dijagnostiku na kojoj nije pokazao nikakav kvar. Da li neko mozda zna nesto o tom kvaru i kako to moze da se sredi?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kako da rijesim problem autoplina lovato !

[ Pregleda: 5273 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.