Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Matrix Reloaded

elitemadzone.org :: MadZone :: Matrix Reloaded

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27908 | Odgovora: 109 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Matrix Reloaded26.05.2003. u 19:26 - pre 254 meseci
Citat:
degojs:
A sta je to dosadno u prvom delu Odiseje 2001 ?

Dosadno je to sto se sve mnoogo sporo desava ali kao sto sam rekao film je dobar. Zapravo verodostojnost i realisticnost samog filma su istovremeno i kvalitet filma i to sto doprinosi izvesnoj kolicini dosade. Svako nisam mislio da je smorno dosadan, ono ne moz' da se gleda i sl. Ljudi su navikli da bude akcije pa ovo svakako izlazi iz ocekivanog.

@Salec. Nee. U prvom delu je Neo mislio da je Oracle pogresila (ali i da je ona OK) a u drugom delu je Morpheusu rekao da je je sve to pogresno i da ih je Oracle prevarila (jer je "podmetnuta od strane masina"). Jedino sto zapravo postoji sansa od otprilike 50% da se Neo zeznuo i da ih ova ipak nije prevarila.

@-zombie-. Mislim da sam citao "Cuvar" ali trenutno bas i ne mogu da se setim o cemu se radi.
BTW, kad god sam citao knjigu i gledao film uvek mi je bolja bila knjiga. Ko zna sta bi bilo da postoji knjiga "The Matrix". Da li bi film izgledao losiji ili bi knjiga izgledala jos bolja ;).
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.verat.net

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Matrix Reloaded27.05.2003. u 17:33 - pre 254 meseci
Matrix Revolutions trailer (13 Mb)
Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Matrix Reloaded27.05.2003. u 17:40 - pre 254 meseci
Ne, cak i ako jeste, necu ga gledati, necu, neeee, klik. Jbg...
 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
194.247.209.*

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: Matrix Reloaded27.05.2003. u 23:00 - pre 254 meseci
cvileo sam u nekim momentima filma ....



"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

InsurrectoR

Član broj: 29
Poruke: 270



Profil

icon Re: Matrix Reloaded28.05.2003. u 16:56 - pre 254 meseci
Citat:
Shadowed:
Pa to je isto. Na tom linku koji si dao lepo pise:
"The Animatrix is a collection of several animated short films, detailing the backstory of the "Matrix" universe, and the original war between man and machines which led to the creation of the Matrix. "
A svaki od tih "several" delova traje 7-17 minuta.

Skinuo sam sve cetiri epizode sa neta
i sve traju po 7-8 min
nego, nesto sam se istripovao ... mislim da medju tih 4 animatrixa nije bio onaj
koji je Pink pustio pre Matrixa u subotu 24.05.03. !?


Citat:
iNCUBUs:
Matrix Revolutions trailer (13 Mb)

Takodje sam skinuo ovaj trailer ... i mogu da vam kazem da izgleda ZA*EBANO !
koliko sam izvalio iz istog, razresava se prica sa cije je strane Oracle (ko ga odgleda, nadam se da ce izvaliti o cemu se radi)

btw cuo sam da je glumica Gloria Foster, koja glumi Oracle preminula i da se nece pojaviti u trecem delu




 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.beograd-3.tehnicom.net



+39 Profil

icon Re: Matrix Reloaded04.06.2003. u 00:05 - pre 254 meseci
zasto si skidao epizode animatrixa sa neta????

vec duze vreme svih osam epizoda na divx-u!
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Matrix Reloaded04.06.2003. u 00:43 - pre 254 meseci
Sta je sa devetom (najboljom) epizodom na DivX-u i ima li taj DivX prevod i gde to ima i... uhh.
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: Matrix Reloaded09.06.2003. u 18:02 - pre 253 meseci
Najzad! I ja sam ga odgledao, sa veeelikim zakasnjenjem.

Sad mogu da kazem: U kljucnoj sceni kad Neo stigne kod Arhitekta, njegova (Architect-ova) neverbalna komunikacija (izraz lica) kad kaze "Please!", 100% govori da Oracle nije "majka" (koautor) Matrixa ("Daleko od toga!"), tj. ocekujmo da ce se taj lik tek pojaviti u sledecem nastavku.

Sta mislite o Neovim psyhic sposobnostima u podzemlju, kada je zaustavio Sentinele? Mozda to znaci da ne postoji svet izvan Matrixa tj. to je samo jos jedan nivo iuzije? Jer, ocigledno, iako Neo toga nije svestan, on jeste program (sistemska anomalija, kaze Architect), isto kao Oracle ili neki drugi antropomorfni lik iz Matrixa, kojih je ova epizoda prepuna. Secate se da su Agenti ucitali svoj program u jednog od ljudi (jedini preziveli iz Ziona). Uostalom, Ar.kt je rekao nesto tako, ne da je stvorio samo simulirano okruzenje za ljude u Matrixu, nego kao da je stvorio i njih same, u nekoliko iteracija koje je opisivao Neu. Uostalom, zasto bi programi, kao Oracle, verovatno Neo, Merovingian i Persephona, osim (ili umesto) svojom svrhom (kako Japanski!) bili optereceni cisto ljudskim kategorijama kao sto su ljubav, ljubomora, dosada, igra..? Kao da je citav sistem nastao evolucijom Corewar-a u ogromnom kompjuteru, pa su intrige prirodna posledica otkrica snage saveznistva... Koja je korist za Matrix OS (NOS?) da hostuje sve to ? Prica o ljudskim baterijama pada u vodu ako su likovi virtuelni...osim ako sve to nije "Meksicka serija" za zabavljanje "baterija" koje pasivno gledaju ali ne ucestvuju u njoj?

BTW, gde da nadjem DivX Animatrix? I kako su vremenski razmestene te epizode? Da li su sve pre Matrix Reloaded, ili se neke odigravaju i posle unistenja Ziona?
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Nikola Denić
Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.medianis.net

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: Matrix Reloaded09.06.2003. u 18:26 - pre 253 meseci
Ne samo to , nego se sve to vidi ako se posle matrixa 2 nadoveze trajler za 3 , tu se vidi
da je sve samo igra (onaj Japanac sto cuva Oracle , bori se sa Morfeusom ) !

Mozemo samo da pretpostavljamo dok ne dodje Revolution ! ???
ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Matrix Reloaded09.06.2003. u 18:33 - pre 253 meseci
Citat:
Sta mislite o Neovim psyhic sposobnostima u podzemlju, kada je zaustavio Sentinele?

Pa ono sto je najverovatnije je da to jeste bio samo jos jedan nivo u Matrix-u ali samo tad. Znaci nije cela prica sa Zion-om i sve ostalo samo jos jedan sloj price ali to sto se desavalo tad kad ih je zaustavio verovatno jeste.
Citat:
Jer, ocigledno, iako Neo toga nije svestan, on jeste program (sistemska anomalija, kaze Architect), isto kao Oracle ili neki drugi antropomorfni lik iz Matrixa, kojih je ova epizoda prepuna

Ja ovo nisam shvatio bas ovako. To sto je rekao Architect da je Neo anomalija sam razumeo kao anomalija medju ljudima (u smislu da za razliku od ostalih moze da menja stvari) a ne anomalija u programu. Kako ne mislim da je Zion potpuno jos jedna iluzija (na osnovu onog jednostavnog - kako ce onda da zavrse pricu (kvlitetno) u samo jos dva sata filma) onda ni Neo ne bi mogao da budeo (kao Oracle) samo software jer se ne bi pojavio u Zion-u (ne bi mogli uopste da ga probude).
Citat:
Secate se da su Agenti ucitali svoj program u jednog od ljudi (jedini preziveli iz Ziona).

Koliko se ja secam, nisu agenti nego exAgent Smith ali je to zapravo Neo sanjao (kao sto sam vec ranije rekao) ali opet, ispostavlja se da se obistinjuju stvari koje Neo sanja (Trinity i agent u pucnjavi pri padanju kroz prozor), tako daaa...

Mislim da su sve epizode iz perioda pre desavanja iz The Matrix: Reloaded.

EDIT: Zamolio bih sve koji su odgledali trailer za treci deo ne postuju sadrzaj jer ima onih koji ne zele nista da saznaju pre nego sto budu mogli da gledaju sam film.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7173 Profil

icon Re: Matrix Reloaded09.06.2003. u 21:13 - pre 253 meseci
Citat:

Sta je sa devetom (najboljom) epizodom na DivX-u i ima li taj DivX prevod i gde to ima i... uhh.


Mislim da je deveta epizoda vrlo bitna za razumevanje inteligencije masina, necu odavati detalje (mada ima u svakom review-u animatrixa i opis devete epizode) - meni je stigao DVD pre neki dan.

Citat:

Mislim da su sve epizode iz perioda pre desavanja iz The Matrix: Reloaded.


Mislim da se prva "final flight of the oziris" desava paralelno sa "Reloaded" ili jako kratko pre radnje u istom.



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Matrix Reloaded09.06.2003. u 21:17 - pre 253 meseci
Ako se dobro secam, ja sam to napisao jer je neko pre mene rekao svih osam epizoda...
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.1.EUnet.yu



+25 Profil

icon Re: Matrix Reloaded09.06.2003. u 22:03 - pre 253 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:

Mislim da se prva "final flight of the oziris" desava paralelno sa "Reloaded" ili jako kratko pre radnje u istom.




Da! na prvom "ratnom savetu" govore o poslednjoj transmisiji sa Ozirisa u kojoj su im dojavili o koncentrisanju Cuvara.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Matrix Reloaded09.06.2003. u 22:07 - pre 253 meseci
A da vidite samo igricu "Enter the matrix". Radi se upravo o dojavljivanju da masine kopaju ka Zion-u. Nisam igrao ali sam cuo... Cuo sam takodje da je mnoogo dobra.
 
Odgovor na temu

bdusan

Član broj: 8779
Poruke: 26
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Matrix Reloaded11.06.2003. u 22:18 - pre 253 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Mislim da se prva "final flight of the oziris" desava paralelno sa "Reloaded" ili jako kratko pre radnje u istom.


Final flight of the Oziris se desava pre igrice Enter the Matrix, koja je pre Reloaded.
Igrica cini celinu Matrix price, u njoj Naobi i Ghost treba da pokupe i donesu ono sto je Oziris nosio o masinama i njihovim planovima.
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: Matrix Reloaded12.06.2003. u 10:38 - pre 253 meseci
E, kakva machina treba da bi mogao da radi "Enter the Matrix"?
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Matrix Reloaded12.06.2003. u 17:01 - pre 253 meseci
Uobicajena jaca masina ;).
Ovo je samo moja procena, ne znam za tacne specifikacije:
1.2GHz, 128MB Ram, GF2
Ako je bilo koji deo od ovih jaci nego navedeno tim bolje. I naravno, na navedenoj kofiguraciji ne treba ocekivati 1600x1200 rezoluciju, 32bitnu paletu, najveci kvalitet tekstura i 50fmp ;).
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

reject
Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.93.EUnet.yu

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Matrix Reloaded12.06.2003. u 19:24 - pre 253 meseci
Citat:
salec:
E, kakva machina treba da bi mogao da radi "Enter the Matrix"?


System Requirements

Windows 98/Me/2000/XP
PIII 800 MHz/AMD Duron 800 MHz (PIII 1.2 GHz/AMD Athlon 1.2 GHz recommended)
128 MB RAM (256 MB RAM recommended)
4.3 GB free hard disk space (7200 RPM or faster recommended)
GeForce 2 256/Radeon 8500
Sound card
4X CD-ROM drive
DirectX 9.0 (included)

kazu na
http://fourfatchicks.com/Reviews/Enter_the_Matrix/Matrix.shtml

Inacce mnogi likovi ssto su radili reviewe kazzu da nije nessto,
kombinacija ONI i MaxPaynea (koji je opet bio pravljen sa forama
iz Matrixa).
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: Matrix Reloaded13.06.2003. u 15:17 - pre 253 meseci
I'm out, sto se tice mashine!

BTW, gde de nadjem animatrix DivX, juce sam na Bulevaru trazio na nekoliko mesta, ali svi znaju za (i imaju) samo M_x.Reloaded
 
Odgovor na temu

pametnjaković




Profil

icon Re: Matrix Reloaded28.06.2003. u 15:30 - pre 253 meseci
ovo je jako interesantna igrica pogotovo za učenike koji sada idu u 7. razred,a imaju 12. god.igrica prikazuje puno fizičkih i kemičkih pjmova pa je zato jao dobra za osnovškolca 7. razreda pa nadalje, a pogotovo za one koji sada tek idu u 7. r.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Matrix Reloaded

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27908 | Odgovora: 109 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.