Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!

elitemadzone.org :: MadZone :: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 14273 | Odgovora: 75 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 19:00 - pre 212 meseci
Bla bla ;-) uzima sony pare na meni i na jos par miliona ljudi sirom sveta.
Nisam video da su nekad cekali ljudi u redovima da uzmu neku nv graficku
verovatno jel su znali da ce za 5 meseci morati da cekaju u red za novu
jel ce im stara postati prespora.

Pa i ja igram stre igre naravno jos uvek igram planscape: Torment. Ja pricam
kako razmislja masa . To je ptpuno ista stvar kao sa windozom ;-)
Ne mora da znaci da je najbolje ali ljudi to traze. Niko u 2007 god nece
da igra igru koja nema milione poligona krsh pixel shadera , normal mape ,
dinamicko ovo dinamicko ono ....
Mislis da ce neki klinac od 16 god da uzme da igra baldur gate ;-)

Citat:

Ja ne kupujem igracku zbog grafike. Ja ne zelim konzolu koja ce da donese "Pravi HD un nasoj kuci" . Ja kupujem igracke da bi se igrao


Ja volim da uzivam u onome sto igre donose. Svakako da je graficki / vizuelni ugodjaj
ono sto prvo padne u oci. Nema teoretske sanse da odigram nesto a da ne bude ni malo
dopadljivo.

Citat:

Lepa grafika jeste prednost, ali daleko da je jedina


A ko je rekao da je jedina?

Sto se tice linuxa bas bih voleo da vidim YDL ;-)
PPE je sposoban da pokrece POWER I PPC binarije , naravno zbog PPC ISA.
Kutarag je izjavio da arhitektura cell-a dozvoljava pokretanje
vise OS simultano , ali opet vdecemo vremenom kako ce to tacno raditi.

Citat:

Because we have plans for having Linux on board [the PS3], we also recognize Linux programming activities… Other than game studios tied to official developer licenses, we'd like to see various individuals participate in content creation for the PS3.


Naravno da neces moci igrati igrice na linuxu pa CELL ima svoj sopstveni kernel.
Linux mu dodje kao client OS;-)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
89.216.244.*

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 19:08 - pre 212 meseci
Samo zavisi od igara koje zelis igrati, konzole imaju odlicne sportske igre, anime igre, FPS. Za RPG-ove Oblivion, NWN2 i za strateske igre, za to je svakako bolji PC. Ne samo zato sto se te igre portiraju a ne razvijaju za konzole, vec su modovi izuzetno bitni kod takvih igara a modderi ne koriste konzole Dalje, PC ne sluzi samo za igre, mada to moze biti nebitno.
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 19:10 - pre 212 meseci
Zato lepo imas oboje i uzivas u pogodnostima ;-)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

prikojas
in your brain

Član broj: 55461
Poruke: 37
*.WLAN.TMR.panline.net.



Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 20:44 - pre 212 meseci
Citajuci vase postove, covek se prosto zapita koliko vi imate godina?? Ako imate manje od 15 onda je sve OK!
Jel cela ova tema vuce na pricu: "Ko je jaci? Spiderman ili Batman??"
Mislim da je tema offtopic i da je treba zatvoriti Jer je forum prepun slicnih naglabanja tipa AMD vs INTEL, NVIDIA vs ATI...bla bla bla... Gde svako duva u svoju tikvu bez ocitih argumenata. Kao i ovde, gde ljudi pricaju o konzolama (sa kojim nisu imali dodira) ili obratno! I konstantno se pokusava nametnuti svoje misljenje drugom!
Pa ako se meni svidja pc a nekom drugom PS2 zasto bi se ja raspravljao i ubedjivao nekog kako je PS2 promasena investicija...
Briga me sta neko misli da je bolje imam svoje misljenje i ostacu pri tome!
A forumi su puni ljudi koji jedva docekaju da se raspravljaju sa nekim iz ciste dosade!
I naravno po starom balkanskom obicaju "ono sto posedujem je najbolje", tako da i neko ko je kupio PS2 (recimo) i igrao ga 2 puta u toku godine ce tvrditi da je to najbolja konzola! Jer boze moj tesko je sebi priznati da je bacio 200e(i ovo navodim kao primer jer nisam imao dodira sa doticnom)!
Da imam para verovatno bi imao i XBOX 360 , i PS3 i Game CUBE.... I nemam averziju prema nijednoj konzoli niti PC-ju!
Mogu da kazem na primer da mi se nesvidja neka od konzola, ali necu se raspravljati sa nikim od vas jer ako se vama ista dopada "RESPECT"!


 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 21:06 - pre 212 meseci
Citat:
Briga me sta neko misli da je bolje imam svoje misljenje i ostacu pri tome!

Daleko ces dogurati

I da neki su stariji od 15... i bave se ozbiljnim stvarima i nehrane ih roditelji ... a ipak vole da odigraju koju partiju i vide dokle se stiglo na polju video igara - a takodje zele da cuju i druge komentare, kako bi eventualno saznali nesto novo i mozda promenili misljenje... ma nebitno, jer ti vec imas svoje misljenje
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 21:07 - pre 212 meseci
Ti si mali da bi shvatio ;-)
Jednom je neko rekao kad sam isto pitao na advocacyda su holly wars mnogo jaka stvar i jesu.
Preporucujem ti da posetis advocacy ;-)
I nemoj vredjati clanove rasprave ako imas nesto pametno i argumentovano da kazes reci.
Ocigledno nisi tehnoloski potkovan da bi uopste mogao da ucestvujes u ovakvim raspravama.

Citat:

A forumi su puni ljudi koji jedva docekaju da se raspravljaju sa nekim iz ciste dosade!

Pa da i sta ti imas protiv toga? Ako ti je ovo gubljenje vremena niko te ne tera da citas.
Neko mozda nesto i nauci pametno.

Citat:

ali necu se raspravljati sa nikim od vas

I nemoj nije ovo za tebe nemoj sa nikim nikako ;-)

Citat:

Daleko ces dogurati i da neki su stariji od 15... i bave se ozbiljnim stvarima i nehrane ih roditelji... a ipak vole da odigraju koju partiju i vide dokle se stiglo na polju video igara - a takodje zele da cuju i druge komentare, kako bi eventualno saznali nesto novo i mozda promenili misljenje... ma nebitno, jer ti vec imas svoje misljenje

Naravno. Uvek volim da cujem i tudje misljenje jel mozda je i moje pogresno ko zna ;-)
U svakom slucaju uvek se cuje koja pametna i nauci se nesto.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

prikojas
in your brain

Član broj: 55461
Poruke: 37
*.WLAN.TMR.panline.net.



Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 21:30 - pre 212 meseci
Citat:
blood: Ti si mali da bi shvatio ;-)
Jednom je neko rekao kad sam isto pitao na advocacyda su holly wars mnogo jaka stvar i jesu.
Preporucujem ti da posetis advocacy ;-)
I nemoj vredjati clanove rasprave ako imas nesto pametno i argumentovano da kazes reci.
Ocigledno nisi tehnoloski potkovan da bi uopste mogao da ucestvujes u ovakvim raspravama.


Naravno. Uvek volim da cujem i tudje misljenje jel mozda je i moje pogresno ko zna ;-)
U svakom slucaju uvek se cuje koja pametna i nauci se nesto.


"Tehnoloski potkovan" LOL!!! Sad mi je jasno o kom godistu je rec!
I kad budes otvorio raspravu na temu "Spiderman vs Batman", nezaboravi da spomenes da si od mene dobio ideju!


Citat:
blood: Bla bla ;-).

a ovo je bilo najpametnije u prethodnim izlaganjima sto si rekao :)

 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 21:37 - pre 212 meseci
Ma vazi pobedio si ;-)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

TGCVugi

Član broj: 116797
Poruke: 601
*.adsl.net.t-com.hr.

ICQ: 483365692


Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!22.11.2006. u 21:45 - pre 212 meseci
Ovo je tema o PC vs Konzole i ne razumem sta dode neko ovde bez argumenata vredat ljude da ne kazu svoja mislenja, svaki covek ima pravo na svoje mislenje. Moje mislenje je da je PC bolji, ali isto tako priznajem da ni za PC ni za bilo koju konzolu nema takvih igara kao sto su nekad bile na NITENDU.
Nekog mozda ovde zanima jacina a nekog zanima dozivljaj igre zato mislim da ima svako pravo dati svoje mislenje, jer svaki covek je jedinstven.
Citat:
A forumi su puni ljudi koji jedva docekaju da se raspravljaju sa nekim iz ciste dosade!


A sta ti onda radis gore??

Kao sto blood kaze uvek ces da naucis nesto novo, evo ja otkada sam na ovom forumu sam naucil kontrolirat svoj bijes (barem malo) i zahvaljujem bloodu na tome.

A ovo

Citat:
I naravno po starom balkanskom obicaju "ono sto posedujem je najbolje", tako da i neko ko je kupio PS2 (recimo) i igrao ga 2 puta u toku godine ce tvrditi da je to najbolja konzola! Jer boze moj tesko je sebi priznati da je bacio 200e(i ovo navodim kao primer jer nisam imao dodira sa doticnom)!


Ja imam PS2 i PC pa ipak mislim da je PC bolji, samo u nekim pogledima, otkako ga imam (oko 2 g) jedanput sam ga probao, Ali svaki covek ima svoj pogled na svet pa tako i na to!

Citat:
Jel cela ova tema vuce na pricu: "Ko je jaci? Spiderman ili Batman??"


Nezamislivi divovi od kompanija se nadmecu (ati vs nvidia, amd vs intel,...), pa ako se oni nadmecu smijemo i mi dat ovde svoje mislenje..

Citat:
Zato lepo imas oboje i uzivas u pogodnostima ;-)


Ovo je najpametniji post ovde, mislim da ni konzole ni racunara nisu skupa pa tako da bi svako mislim mogao probat oba ako bas želi..

 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.219.*



+4 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!23.11.2006. u 08:35 - pre 212 meseci
Citat:
I da neki su stariji od 15... i bave se ozbiljnim stvarima i nehrane ih roditelji ... a ipak vole da odigraju koju partiju i vide dokle se stiglo na polju video igara - a takodje zele da cuju i druge komentare, kako bi eventualno saznali nesto novo i mozda promenili misljenje...


Jeste, tačno. Uvek se lepo igralo na konzolama, jer su pružale mogućnost igranja više igrača odjednom. PC to nije imao do skoro. Mislim, nema ni sad, ako ne računamo igranje u mreži. Koliko nas ima dva gamepada i igra sa decom ili ortacima fudbal ili neku pucačinu na PC?

PC je bio, napominjem BIO... lošiji sve do pojave Voodoo grafike. Od tada je isti ili bolji tehnološki. Ne znam, videćemo kako će ovaj PS3 da prođe?

Sada ove Core 2 Duo "mrcine" sa ovim "DX11" kartama mogu takođe Bogaoca da svare! Ne bih se toliko kladio na čist CPU+GPU power PS3-a! Mada, cena mu je jako pristupačna, to mu je glavni atribut. Kao i baza igara, zar ne?

Ovaj mali Wii http://wii.nintendo.com/ je ipak više Gameboy nego konkurent PS3 i Xbox360. Akcenat je na kontrolerima, a igre su baš slatke, što je vrlo ciljano na određene konzumente. Pravilno.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.200.115.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!23.11.2006. u 08:48 - pre 212 meseci
Citat:

Ovaj mali Wii http://wii.nintendo.com/ je ipak više Gameboy nego konkurent PS3 i Xbox360. Akcenat je na kontrolerima, a igre su baš slatke, što je vrlo ciljano na određene konzumente. Pravilno.


Upravo tako malo jeftine zabave za siroke narodne mase. Daleko od ozb gaminga ,
pravih blockbustera i hitova sem Zelde dakako ;-)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!23.11.2006. u 09:12 - pre 212 meseci
Citat:
Daleko od ozb gaminga


"Ozbiljan gaming"
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.200.115.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!23.11.2006. u 09:28 - pre 212 meseci
Huh ;-)
Ozb gaming koji deo recenice je smesan?
Ako nisi znao broj obrtnih sredstava u gaming industriji je veci
nego u holivudu. Igranje je negde i sport (korea) , a dobrom
delu gaming populacije je i posao. Da li znas koliko npr zaradjuje jedan
Fatal1ti kao q3 prvak? I reci mi da to nije ozbiljno. Mislis da su igre
samo i iskljucivo za malu debelu americku decu koja jedu pomfrit
i sede ispred svog big 42inch plazma televizora.
Klise.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!23.11.2006. u 10:07 - pre 212 meseci
Mislio sam pre svega na zgubidane koji po ceo dan drndaju igre.
Naravno da to ne važi za one koji na tome zarađuju lovu.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.200.115.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!23.11.2006. u 10:14 - pre 212 meseci
Ok a zgubidane koji po ceo dan gledaju fudbalke utakmnice
i klade se? Postoje ljudi koji nekad u nekim prilikama odigraju nesto
a tesko da gube vreme. Covek jednostavno nadje ventil u necemu.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!23.11.2006. u 10:20 - pre 212 meseci
Slažem se.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Konzola Vs. PC? Uporedite molim Vas!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 14273 | Odgovora: 75 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.