Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?

elitemadzone.org :: MadZone :: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 60164 | Odgovora: 165 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 12:25 - pre 210 meseci
Citat:
Od tada imamo na ulicama "golopupaste" devojke koje SVE liče jedna na drugu!!!


He, napad klonova

Ponekad čovek pomisli da li su telepatski povezane.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
*.blueisp.co.yu.



+101 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 13:19 - pre 210 meseci
Pre neki dan jedan klinjo od desetak godina u prodavnici u mom komsiluku,
trazi od prodavacice zvezde granda i ove grandove bebe.Dok je prodacačica preturala po diskovima ja nisam mogao da se uzdrzim pa sam mu se obratio ovim rečima:
Nemoj sine sa tim da se trujes,uzmi molim te nesto drugo.I srećom prodavačica nije našla to što je tražio pa je otišao ne kupivši ništa.Ipak sam se osećao tako jadno inemoćno zbog tog klinja,nekako mi je bilo žao,
jer za mnoge poput njega nema nade,a tako su mladi.Bojim se da je rar po tom pitanju izgubljen.
Mislili smo da ako pustimo te budale da bleje celu ploču (disk) i ako to neko hoće da kupi,neka rade šta god hoće.Po principu tržišta,tj ponude i potražnje.Mnogi su mislili da će da se smuči narodu.Ali desilo se nešto strašno.Narod se primio i to je prošlo.JEBIGA.

A ne znam šta reći za gore pomenutu Madonu:


[Ovu poruku je menjao vujo032 dana 01.12.2006. u 20:25 GMT+1]
Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 13:59 - pre 210 meseci
Samo da vas podsetim...



ili



Nije Ceki bas tolko losa a?
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

SZDZ

Član broj: 118769
Poruke: 18
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 14:25 - pre 210 meseci
Ton Majstore da li lud si ti,Playboy je nasa najjaca grupa,ajde reci mi molim te kako oni stetno uticu na bilo koga.....To ti je reko neko ko je ljubomoran jer ih devojke toliko gotive......

I na sta utice negativno Rambo Amadeus,covek je ultra giga mega car.......Pa samo slusaj njegovu pesmu "demode",covek je legenda
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 16:46 - pre 210 meseci
Citat:

Nije Ceki bas tolko losa a?


Neuspeo fazon.;-( Ipak jeste.
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 18:05 - pre 210 meseci
Majke ti? Ne cini ti se da je Ceca bolja od Mansona? Covek je vise nego bolestan,(uspesno) promovise samoubistvo.. Ne znam kako Cecin uticaj moze biti losiji od toga..

SZDZ, podrzavam pricu za plejboj. Ekstra grupa.

Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 18:14 - pre 210 meseci
Hvala na komplimentu, SZDZ.

Nisam rekao da su BILI loši, niti da su štetno UTICALI, nego su meni jednak smor kao i ostali. Tvoj ukus je tvoj ukus, ne nameći mi ga.

Uzgred, ne postoje više od 5 godina, pa pričaj o njima u pluskvamperfektu, molim te.

Ah, da... zamisli, miksao sam ih i editovao, i još tada mi se nisu sviđali, što sam imao sreće da im kažem otvoreno!

A nisu se ni oni jedni drugima sviđali... niti su skroz voleli svoju muziku, niti imali vere u svoje tekstove, a između sebe su se pokarabasili, pa su se razišli očas!

Tako koncipirani, nisu i ne mogu da mi imponuju svojim delima... osim Gorančeta, sjajan je bubnjar i čovek!

Rambo nije umetnik... hah, muzički slikar. On je moler koji je uspešno komercijalizovao svoju paranoju. On sam govori za sebe da mu je najveći cilj da privlači pažnju drugih, ne puca on umetnički visoko! Zato je spamer.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 18:34 - pre 210 meseci
Citat:
Floyd: Majke ti? Ne cini ti se da je Ceca bolja od Mansona? Covek je vise nego bolestan,(uspesno) promovise samoubistvo.. Ne znam kako Cecin uticaj moze biti losiji od toga..


Majke mi...

Djavo uvek uzima zavodljiva oblicja,moj prijatelju :)

A ovaj Manson je iskonskom zlu blizak samo za one koji ne vide dobro :)
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 18:42 - pre 210 meseci
Ma da, zaboravicemo na bog te pita kolko tinejdzerki sto se ubilo zbog njega (i to cak ostavilo u testamentu). Coveku se ljudi ubijaju na koncertima..
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 19:51 - pre 210 meseci
Ma da, tinejdžerke se ubijaju zbog Merlina Mensona, devojke postaju drolje zbog Jece i Cece, tipovi seku vene zbog Sinana Sakića, drogiraju se zbog Ajs Nigrutina, postaju mafijaši zbog fifti senta... šta je zaključak ? Da treba da ukinemo muziku ? :) Sve te pojave se nikako ne mogu vezati za uticaj muzike, već za mnoge druge faktore u životu jedne persone. Samim tim što neko potpadne pod toliki uticaj pesme koja govori o nečemu lošem, je znak da u životu te osobe nije sve na svom mestu. Ja sam imao prilike da slušam sve gorenavedene "umetnike", pa niti sam drolja, niti se drogiram, niti sam mafijaš, niti sam se3 ubio :)
Jednostavno, sam taj Grand nije ništa lošiji od bilo koje druge izdavačke kuće na svetu. Mislim, šta to ima u Grandu, a da nigde drugde nema. Da vidimo...

Razgolićene pevaljke ?
Pa razgolićene su i Britni Spirs, Kristina Agilera, Madona, Bijonsi... i mnoge druge, čak Madona i Britni imaju spot sa nekim lezbejskim scenama, što još nisam video u Grandu :)

Loše tekstove koje navode na sex ?
A šta su onda oni silni hip hoperi i pesme tipa "Ajm gona fak ju bič, so hard, so hard, pliz sak maj dik, antil ju bikam sik". Divna poruka za tinejdžerke. A vamo kao Jami stvara drolje :)

Smešne i nebulozne, takozvane limunada tekstove ?
Kojih kao nema u drugim vrstama muzike. Ma how yes no. Čuvena pesma od Bitlsa koja je dugo vremena bila na svim top listama kaže:
"Love love me do
you know i love you
i'l always be true
so please love me do"
koja bi u bukvalnom prevodu glasila
Voli voli me takođe
Ti znaš da ja volim tebe
Uvek ću da budem iskren
Zato molim te voli me takođe
Udubite se u pesmu da bi je shvatili molim :)
To mi prvo pade napamet, a besmislenih pesama ima koliko hoćeš u celom svetu i u svim žanrovima muzike. Neko već pomenu Van Gog i klatno :)

Pevaljke koje su bile u vezi sa mafijašima i tako snimile album ?
Pa šta ? Jedna Madona se pojebala sa svim viđenijim ljudima Njujorka da bi izdala prvu ploču, pa niko ne pravi nikakvu famu oko toga. Ili neko smatra da je manje moralno doći do uspeha preko kreveta mafijaša, nego preko kreveta vlasnika izdavačkih kuća, a toga svuda ima. Kao da nijedna pevačica ili glumica na svetu nije došla do uspeha na taj način. I to je kao dobra poruka za tinejdžerke "Raširite noge i dobićete sve što vam treba u životu". Da bilo koja muzika zaista ima toliki uticaj, sad bi sve devojke na svetu bile drolje, a svi muškarci mafijaši ili narkomani, ako što svi znamo to nije slučaj.

Dakle, nisu muzičari i muzika ti koji kvare decu i omladinu. Oni su ti u kojima omladina traži spas onda kada se već iskvari ;) (Ovo ću da kopirajtujem :))
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 20:03 - pre 210 meseci
Citat:
Floyd: Ma da, zaboravicemo na bog te pita kolko tinejdzerki sto se ubilo zbog njega (i to cak ostavilo u testamentu). Coveku se ljudi ubijaju na koncertima.. :)


Hm...nisam siguran da te price drze vodu.Ne ubijaju se ljudi zbog rok zvezda nego zbog neceg drugog...

Citat:
A lot of people like to pass me off as a devil worshipper. I think that could only be true if I considered myself to be the devil, because I tend to be narcissistic and believe in my own strength and my own identity. I find God to be what exists in what you create. I make music. I think that that’s coming in touch with God when I write a story, when I come up with a phrase or paint a picture, because that’s about creating. Art gives people a reason to be alive. It gives people something to believe in. I think art is the only thing that’s spiritual in the world. And I refuse to be forced to believe in other people’s interpretations of God. I don’t think anybody should be. There’s no one person that can own the copyright to what God means.


Manson je zabavljac,provokator,manipulator,ima nekoliko dobrih songova i uzima (posteno) kes.



 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 20:29 - pre 210 meseci
Ja bih se zabrinuo kada bi na Mansonov koncert doslo nekih 25 miliona Amerikanaca recimo - sto je ekvivalent 500K gledalaca Cece - onda bi jos mogli i da kazemo da imaju slican uticaj :)

Ovako, Manson je samo niche - za bubuljicavu depresivnu decu koja vucaraju neke crne krpe i imaju anemiju i loze se na satanizam, crknute zivotinje i sl... Dok je Ceca ipak mainstream u Srbiji :-)

Cecu mozda mozemo da poredimo sa Britney Spears... sa Mansonom gotovo sigurno ne :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 21:22 - pre 210 meseci
Ivane u pravu si, manson ne obuhvata iste procente publike kao ceca. Samo sam hteo da kazem da nije to bas tolko crno kolko ljudi govore. Odnosno da ceca ima jak uticaj ali da nije ni blizu tolko negativan kolko ga ljudi predstavljaju.

Kelja,Marko, da li su ta deca vec depresivna pa zato slusaju mensona, ili ih menson baca u jos vecu depresiju... Da li je starija kokska ili jaje...Ko to zna, ja licno mislim da je pola pola.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 21:34 - pre 210 meseci
Citat:
Floyd: Ivane u pravu si, manson ne obuhvata iste procente publike kao ceca. Samo sam hteo da kazem da nije to bas tolko crno kolko ljudi govore. Odnosno da ceca ima jak uticaj ali da nije ni blizu tolko negativan kolko ga ljudi predstavljaju.

Kelja,Marko, da li su ta deca vec depresivna pa zato slusaju mensona, ili ih menson baca u jos vecu depresiju... Da li je starija kokska ili jaje...Ko to zna, ja licno mislim da je pola pola.


Da,djavo ce ga znati... :-)

Platon se zalagao za ukidanje pojedinih skala ,koje su zvucale tuzno i deprimirajuce...a ostavljanje onih bodrih,veselih,"marsevskih"...Funkcija muzike u idealnoj drzavi po njegovom misljenju bila bi jacanje ratnicke svesti mladih vojnika ...
a ne stvaranje kilavih, pasivnih , deprimiranih ljudi..(cemu bi oni mogli da posluze )

:-)
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?01.12.2006. u 23:59 - pre 210 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ja bih se zabrinuo kada bi na Mansonov koncert doslo nekih 25 miliona Amerikanaca recimo - sto je ekvivalent 500K gledalaca Cece - onda bi jos mogli i da kazemo da imaju slican uticaj :)

e, jbg Ivane, takve stvari se mogu gledati samo u apsolutnim vrednostima, a nikako u relativnim. U suprotnom ispada da popularni Rajko iz Lajkovca ima veci uticaj i od Mensona i od Cece i od Madone, jer zaboga, svih 2.000 stanovnika tog mesta vole da ga slusaju, sto je jelte, isto kao 8 miliona stanovnika Njujorka... :-)

Ja sam veoma liberalan sto se tice razlicitih ukusa, ali bih eventualno svoju decu pokusao da sacuvam dalje od uticaja Mensona i slicnih... mozda takvi i ne uticu negativno, ne znam, ali za svaki slucaj...
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?02.12.2006. u 00:17 - pre 210 meseci
Citat:
Kelja,Marko, da li su ta deca vec depresivna pa zato slusaju mensona, ili ih menson baca u jos vecu depresiju... Da li je starija kokska ili jaje...Ko to zna, ja licno mislim da je pola pola.

Samo depresivcu uopšte može da padne na pamet da sluša tu budalu, tako da... :)
Šalu na stranu, mislim da za jedno normalno dete koje ima normlano detinjstvo nema opasnosti da ih muzika kakva god da je baci u depresiju ili natera da učine nešto tako ekstremno kao što je samoubistvo, narkomanija, alkoholizam... već ih na to teraju neke druge stvari...
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

anon28907

Član broj: 28907
Poruke: 647
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?02.12.2006. u 02:35 - pre 210 meseci
Citat:
Nešto što je i mene počelo da nervira u poslednje vreme je kada likovi ili ribe sa kojima stupam u kontakt počnu da kenjaju, tipa "Onaj tvoj drug sluša narodnjake.... tako je retardiran" ili slično. 90% ljudi koje znam, a slušaju narodnjake su stvarno OK likovi i ja, pri određivanju nekakvog "kvaliteta" ljudi, ne uzimam u obzir šta on sluša (jedino ako nisu maloletne pankerke

hehe pa lepo si reko
protiv narodne muzike nemam nista (imao sam kad sam bio klinac ) ali protiv velikih muzickih korporacija imam! Grand, MTV sve je to isto ...
Inace, slusam bas svasta, evo npr. iz mog last.fm profila :

Citat:
slusham uglavnom punk (oi punk, anarcho punk, crust punk), hardcore (straight edge, grindcore, rapcore), metal (narochito thrash metal, pa nu metal, death metal, doom metal), digital hardcore (pocevshi od benda Atari Teenage Riot) pa industrial pa ebm itd. Naravno ovo nije sve jer moj muzichki ukus nije ogranichen. Omiljene bendove sad ne bih pisao jer vam je dovoljan pogled u "weekly artists" i "overall top artists" liste


Citat:
Weekly Top Artists:
Nucleo Terco
Doom
Atari Teenage Riot
Anorexia Nervosa
The Shizit
Outernational
Angelic Upstarts
Blaggers I.T.A.
Dislike
KMFDM
AK47


E, sad fora je sto za pola ovih bendova danasnja omladina nije cula. Ima tu i metala i punka i hardcore-a, kao sto sam naveo gore, sve u svemu to su uglavnom "alternativni" bendovi - N.T. - komunisticki punk , Doom - zanimljiv crust punk, ATR - osnivaci digital hardcorea (za koga nazalost o5 ne znaju danasnja deca), A.N. kvalitetan black metal (ali ne MTV shit), The Shizit - opet digital hardcore, Outernational - naslednici R.A.T.M.-a, Angelic Upstarts - posto vidim da ima punxa mislim da ne moram da pisem , Blaggers - revolucionarni Oi! punk, Dislike-ne-znam-tacno-sta, KMFDM-oni su poznatiji, i AK47 - genijalan hrvatski crust punk bend sa veoma intaligentnim revolucionarnim tekstovima (ko da citate Bakunjina).

Gore pomenuti bendovi nisu komercijala, mozda se nekima spot par puta vrteo na MTV-u ali se nisu tako uzdigli, cak su neki dizali svoje izdavacke kuce da bi sprecili nove talentovane muzicare da odu u komercijalu (npr. Digital Hardcore Recordings). Iako, naravno, slusam i mnoge komercijalnije bendove ovima se najvise divim i najvise ih postujem. Kada bi ovako izgledala muzicka scena i kada ne bi bilo velikih korporacija koje pokusavaju da pretvore muziku u biznis, muzika bi bila - muzika
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?02.12.2006. u 02:56 - pre 210 meseci
Citat:
Marko_L: Samo depresivcu uopšte može da padne na pamet da sluša tu budalu, tako da...
Šalu na stranu, mislim da za jedno normalno dete koje ima normlano detinjstvo nema opasnosti da ih muzika kakva god da je baci u depresiju ili natera da učine nešto tako ekstremno kao što je samoubistvo, narkomanija, alkoholizam... već ih na to teraju neke druge stvari...


Gledaj kako ja to kontam.. Vecina ljudi koji ni ne piju inace, kad popiju jako vole da slusaju narodnjake (tipa Safet Isovic-ne mislim na Karleusu i Seku, to nije narodna). Znaci ima neki ritam (neki narodni ritam koji odgovara raspolozenju u kojem se covek recimo lakse socijalizuje-a svi znamo da alkohol to potpomaze). Znaci utice na mozak na neki sitan nacin. I dalje si ti ono sto jesi, ali malo menja raspolozenje.
Isto kao sto naduvani ljudi vole da slusaju dub, reggae, hip hop.. Muzika koja je napravljena na travi.
Isto tako i sa marilyn mansonom. Sad sam se setio da taj lik obozava absint. A i setio sam se sta je Van Gogh uradio na absintu, kako se proveo.
Mozda muzika inspirisana absintom (nisam probao niti zelim) deluje pomalo depresivno na ljudsko raspolozenje.

E sad se vracam na onu pricu iz mog prvog posta.. Istrazivanje (nauka!) je pokazalo da postoje (valjda) 4 osnovna ritma na osnovu kojeg radi ljudski mozak. I ona prica o puno gitara u jednoj sobi, odsviras na jednoj A, sve ostale sviraju A same od sebe. Znaci pustis narodnjake i svima se samo od sebe pomalo menja raspolozenje potpuno nesvesno. I tako svaki ritam ima svoje raspolozenje.

To je poenta mog dosadasnjeg izlaganja

(mislim da recimo Karleusina, Cecina i slicna muzika ima veze s kokainom )
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?02.12.2006. u 03:00 - pre 210 meseci
Citat:
kelja: Da,djavo ce ga znati...

Platon se zalagao za ukidanje pojedinih skala ,koje su zvucale tuzno i deprimirajuce...a ostavljanje onih bodrih,veselih,"marsevskih"...Funkcija muzike u idealnoj drzavi po njegovom misljenju bila bi jacanje ratnicke svesti mladih vojnika ...
a ne stvaranje kilavih, pasivnih , deprimiranih ljudi..(cemu bi oni mogli da posluze )



Ima smisla, ja kad cujem Mars na Drinu, odma mi se ide u rat
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?02.12.2006. u 09:52 - pre 210 meseci
Citat:
Marko_L: Ma da, tinejdžerke se ubijaju zbog Merlina Mensona, devojke postaju drolje zbog Jece i Cece, tipovi seku vene zbog Sinana Sakića, drogiraju se zbog Ajs Nigrutina, postaju mafijaši zbog fifti senta... šta je zaključak ? Da treba da ukinemo muziku ? :)


Uopste nisi u pravu.

Zanemari Grand, MTV, muziku koju izvode ili tekstove.Svi ti ljudi su javne licnosti i imaju jako veliki uticaj na drustvo. Ne muzikom, ne tekstovima vec delom, ponasanjem i licnim ubedjenjima.

U svetu je sad u trendu da se zvezde bore protiv siromastva, usvajaju decu, osnivaju humanitarna drustva i prikupljaju pomoc.
Sta rade nase "zvezde" koje ti usporedjujes sa njima? Sta su njihovi ideali? Cime su one doprinele ili pomogle nasem drustvu?

Meni licno ne smeta da vidim neku poznatu zvezdu golu, to cak ima dobar uticaj na mene :)
To sto se neka kresnula sa nekim radi karijere ili slikala gola nema veze sa nicim, to ionako svi rade, tu uticaja nema.
A da li ce se udati za kriminalca ili ratnog profitera i pricati na sva usta kako je cista pred bogom i veliki patriota kao i muz, e to ima veze.
Vec postoji stereotip klasicne srpske "turbo-pop-folk" pevacice i sve su skoro iste sa istom pricom.

Ajde sad mi jos jednom reci kako je to sve isto. Bogami nije.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 60164 | Odgovora: 165 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.