Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?

elitemadzone.org :: MadZone :: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 60483 | Odgovora: 165 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:15 - pre 211 meseci
Citat:
ventura: Šta mislite o neodgovornim roditeljima koji dopuštaju da im televizija vaspitava decu, umesto da se sami prihvate toga?

Mnogo je lakse pustiti dete pred TV i zaboraviti na njega, nego provoditi kvalitetno vreme i truditi se oko deteta.


Problem je sto se i roditelju prevaspitavaju na TVu.. Od zlih sila koje napadaju srbiju, preko demokrata i radikala pa sve do granda i mtva. Ko nema dovoljno mozga da se "odupre" tome ostaje i bez ono malo mozga sto je imao.
Bas sam gledao neki dokumentarac. Kazu da ljudski mozak radi na 4 osnovna ritma.. Kad si nervozan, kad si miran, kad sanjaris (trens muzika) itd. Znaci svaki osecaj ima svoj ritam. E sad, kad bi recimo usao u sobu punu gitara koje niko ne pipa i odsvirao ton A sve gitare bi svirale ton A same od sebe. Isti princip s TVom. Forsiras recimo ritam koji deluje na nervozu u mozgu i ljudi postaju nervozni.

Ja ipak mislim da grand nije ni u pola maligan kao mtv (samo zato sto nemaju iste resurse). Kad pogledas one 50cent, Snoop Dogg, Paris Hilton, ono... Jelena Karleusa i ne ispadne tolko losa.

A zasto ljudi ne slusaju KVALITETNU muziku? Pa zato sto jednostavno nemaju osecaja za to. Neko zna da crta, neko zna da svira, neko zna matematiku...
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

voka
Sladjana
Zemun

Član broj: 99512
Poruke: 63
*.38.eunet.yu.



Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:16 - pre 211 meseci
fearless, da je slusala balasevica bila bi depresivna do jaja ( mrzim balasevica. covek recituje i smara ). bolje da slusa jami i da se jebe. bar je srecna. a marko je u pravu. ne postaje se drolja zbog pesmice.
sto se tice granda i pink televizije, oni imaju svoje gledaoce koji su nazalost ogranicenih sposobnosti. to je populacija odredjenog mentalnog sklopa i biohemije. licno mi ne smeta kic i sund na pinku jer to ne pratim. moramo da shvatimo da nas privlace razlicite stvari pocev od klope, alkohola,..., muzike. mozda je bas dobro sto postoji tolika raznolikost.
generalno, mislim da se i gazdi pinka okrece zeludac od programske seme koju emituje na svojoj televiziji, ali to je lova. on je skapirao da ce tako zgrnuti pare i fura taj fazon. to postujem.
niko te ne tera da to gledas i slusas!
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:27 - pre 211 meseci
Ma nije to tako jednostavno u fazonu "niko te ne tera da to gledas i slusas!".
Ne mozes da te ne zakace bar malo. Jednostavno je NEMOGUCE. Moraju da te zahvate ili na ulici, ili kaficu, u gostima. Postali su sveprisutni, kao bog :)
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:29 - pre 211 meseci
P.S. Bar na grandu nema marilyn manson
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:36 - pre 211 meseci
Citat:
Pa evo ti b92 (koja nije najbolja televizija na svijetu da se odmah razumijemo) koja valjda maksimalno izbjegava taj sund i pokusava doneke da bude "urbana" (koliko uspijeva u svemu tome je druga tema) i onda je vise od pola nacije naziva antisrpskom, izdajnickom i placenickom i vec po redu kako idu ti popularni epiteti kod nas.


Dobar vic b92 urbana televizija...
Naročito posle velikog (toplog) brata...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:39 - pre 211 meseci
Citat:
Po sistemu neka sojka na pinku obuce tange i ona stvar joj kao slucajno zine u krupnom planu,
a moje, mozda i tvoje dete sedi kuci i gleda.
To se u svim modernim zemljama cenzurise.


Ma nek nose tange samo uz bolju muziku.
Bolje da sevaju pičići i dupići nego mašinke i bombe.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:40 - pre 211 meseci
Da kazem da nisam gledao televizor ima 5-6 meseci sigurno.Primetio sam nesto zanimljivo pre neki dan kad sam bio na slavi u selu.Pocinje neka serija na pinku i od mozda 15 ljudi prisutnih u prostotiji jedini ja ne buljim u televizor!Znaci i deca i mladi i stariji , svi gledaju seriju , niko nista ne prica.Nisam mogao da verujem.
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7174 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:46 - pre 211 meseci
Citat:

Problem je sto se i roditelju prevaspitavaju na TVu.. Od zlih sila koje napadaju srbiju, preko demokrata i radikala pa sve do granda i mtva. Ko nema dovoljno mozga da se "odupre" tome ostaje i bez ono malo mozga sto je imao.


Sirota nejac (i mlada i stara ;-) -- unisti ih televizijski program :-)

Ne prevaspitava TV roditelje i decu, vec oni svojom voljom odlucuju da umesto da se bave necim pametnijim svoje vreme provode uz jeftinu zabavu sa TV-a... delom je to zbog "vise sile" tj. zbog opste nemastine koja ljude sprecava da se posvete nekim kreativnijim stvarima - ali je dobrim delom i zbog lenjosti i nezainteresovanosti za nesto drugo.

Po ovoj logici ispada da prodavnice teraju ljude na alkoholizam, da kockarnice teraju ljude na kocku, da banke teraju ljude da se zaduze do bankrota... e pa nije bas da je tako, zar ne ;-)

Ljudi nisu leminzi, vec svesna bica sa visokim stepenom inteligencije, sto im je priroda podarila - bilo bi lepo da to koriste.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Jezdimir Lončar
Aka Blazeme
PHP/jQuery Dev, BildStudio
Crna Gora / Pljevlja

Jezdimir Lončar
Član broj: 74833
Poruke: 674
*.opera-mini.net.

Jabber: jezdonet@gmail.com


+4 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 11:50 - pre 211 meseci
Ma obadvoje su SRANJE - i Pink i Grand!
Ali prosto ne mogu da skapiram kako to ljudi mogu da gledaju!
Evo, recimo kod mene, kad je grand gleda se na 2 od 2 tv-a u stanu!
Čitavo veče!
Mislim da to nikad neću shvatiti.
A što se tiče pjevačica, "većinu njih da 'postavimo' na ulicu pored prostitutki ne bi primjetili razliku"... A tek one igračice...
“I never think of the future - it comes soon enough.” - Albert Anštajn (Albert Einstein)
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 12:14 - pre 211 meseci
Ok. Svako preterivanje je svakako loše!

Pink i Grand su samo deo mnogo većeg entiteta, koji čine SVI ostali multimedijalni "sadržaji"! (mlatimudijalni)...

Veće koristi sam video po kući kada sam deci ukinuo Cartoon Network i gledanje kvazi-manga "Jugia" i ostalih sranja. Kao i reciklaže, kojom nas zasipaju....

Pink ionako puca na pubertetlije, tako da ozbiljni ljudi ne treba da se sekiraju, jer su poluge "porodične" moći u njihovim rukama. Druga je stvar ako se cela familija prepušta uživanjima zajedno...

Pre neki dan sam bio na jednoj Slavi. Prisutni ljudi su odjednom upalili TV i pored sveg slavljeničkog ceremonijala (mladi ljudi, svi ispod 30 godina) gledali "Toplog Brata" i žudno upijali sadržaje koji su im plasirani! U sred slavlja!?? Dno!

Koliko sela, toliko adeta! Ne znam kako se računa "slavsko" gledanje VB u običaje?

Zašto se borite za mrtve, prazne ili promašene duše? Imate svoj život, svoju porodicu, svoju decu pred sobom.

Ostavite "svinje" na miru, ne bacajte "bisere" pred njih!

Pozdrav!



 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 13:22 - pre 211 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic:kad je izasao Cecin album, ceo Nis (ovde trenutno studiram), je vrteo lepi grome moj, ides peske, i iz svake kuce se cuje "lepi grom", cekas zeleno na semaforu, iz kola pored tebe se prilicno jako cuje Ceca, i kad prodjes sa nekim Van Gogh, ili necim slicnim, ljudi te cudno odgledaju...

U najmanju ruku moram reci da preterujes. Neko bi pomislio da se u Srbiji slusa samo turbo folk i da ne mozes da ukljucis TV a da je nesto drugo na programu. Imam kablovsku sa 70 kanala i evo, iz statistickih razloga upravo sada ukljucujem televizor:

RTS2 - violinski koncert
Stankom - Ana Nikolic, koji god da je to muzicki pravac
MTV - The Tide...
Balkanmedia - Oneya (neki celavi reper)

Znaci, realnost je drugacija nego sto ljudima izgleda - videti turbo folk na televiziji nije pravilo, vec izuzetak. E, sad, to sto su ljudi isfrustrirani pa na svaku pojavu turbo folka vriste, tuku glavom o zid, cupaju kosu i grizu slucajne prolaznike, to nije moj problem, za takve postoje odgovarajuce institucije...
Znaci, realna situacija je da ako slusas narodnjake svi te pljuju, svi te mrze, svi te gledaju sa prekorom, dok ako slusas Van Gogh niko na to ne obraca paznju. Kad smo vec kod Van Gogh-a, zanima me koliko clanova ES-a razume smisao stihova:
"Klati se klatno, Zlato je zlatno.
Bleda je senka, Lepa i slepa.
Spava li bajna? Da li je tajna?
Klati se klatno, Zlato je zlatno."

Citat:
Svi gledaju da svoju decu nakon sto zavrse skolu "ubace" u neku drzavnu firmu, gde ce doticni da "'lade jaja", i primaju crkavicu.

Hmmm... opet "svi"?! U drzavnim firmama "lade jaja" svega nekoliko procenata populacije. Sve ima svoje prednosti i nedostatke, a "ladjenje jaja" i pored svih nedostataka ima prednosti koje ga cine primamljivim ljudima, sto je sasvim u redu.


Citat:
Ono sto hocu da kazem, jasno je sta je starije, kokos ili jaje, u ovom slucaju, a to je stanje u drzavi. Pink, samo podrzava takvo stanje, i to koristi za dobijanje materijalne koristi. Lepo se snasao covek, radi i zaradjuje, ali da nije pinka, mozda bi stvari bile za nijansu drugacije, jer ovako ljudi nemaju alternativu na dohvat ruke.

Veoma se trudim, ali nikako ne mogu da razumem ovo tumacenje. Jedna TV stanica, koja niti je jedina niti je najgledanija oduzima ljudima nekakvu alternativu?! Svasta...


Citat:
Trenutno recimo ide Genesis - I Can't Dance... Toga kolko sam ja primetio kod nas bas i nema previse, to je ono sto je tuzno.

Nije tuzno sto necega "nema previse", svega treba da ima bas onoliko koliko treba, a ne previse. Ovde u Beogradu imas po radio stanicama muzike za svaki muzicki ukus. Dobro, ne bas za svaki, ako nesto vole da slusaju trojica na Balkanu, onda sta da im radim... A sto se Pirota tice, znas kakva su ovdasnja shvatanja, mali grad=selo, stanovnici sela=cobani, cobani ne znaju engleski i ne slusaju Genesis...
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 13:33 - pre 211 meseci
Jes' vala! Nije pravilo! Moj malopređašnji presek TV-kanala je donekle sličan ili još bolji po kulturu Srbije. Ali, RADIO, njega smo ZABORAVILI!!? Uf... grrrr!

Oko ovoga:

Citat:
"Klati se klatno, Zlato je zlatno.
Bleda je senka, Lepa i slepa.
Spava li bajna? Da li je tajna?
Klati se klatno, Zlato je zlatno."


Đuletove majstorije su često samo i jedino njemu znane. Radio sam dosta sa njim i mogu ti reći da on poprilično teško dolazi do njih - tj. tekstova. Znači, muči se, improvizuje, briše, piše...

Piše tekstove na kolenu, na papirićima, pred samo snimanje ih menja... traži od drugih mišljenje... tako da si prepoznao njegov veliki napor i iskrenost. Na stranu duboiznost. Meni su svi njegovi tekstovi prostodušni, nekada očekivano naivni i slatki... Šta ćete, iz kože se ne može.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 13:39 - pre 211 meseci
Citat:
pctel: "Klati se klatno, Zlato je zlatno.
Bleda je senka, Lepa i slepa.
Spava li bajna? Da li je tajna?
Klati se klatno, Zlato je zlatno."


Ne znaci ama bas nista. Tip je samo bio uradjen kad je to pisao
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 13:43 - pre 211 meseci
@ventura,
Citat:
Šta mislite o neodgovornim roditeljima koji dopuštaju da im televizija vaspitava decu, umesto da se sami prihvate toga?

Nemam nista protiv da ti roditelji vaspitavaju svoju djecu kako oni hoce, bas kao sto i ti ne bi volio da ti se neko mijesa pri vaspitavanju sopstvene/buduce (biraj). Vjerujem da bi svako radio bolje da zna i da moze da radi bolje. Na kraju dana, njihov izbor – niko im ne drzi pishtolj pri potiljku i viche – ‘ukljuci kutiju, ili PINK ili zhiFot’.

@Admin33,
Citat:
Ako se meni cerka ugleda na pola ovih kurvetina sa doticn. TV - kuku mene. Bolje da nikad cale nisam postao.

Sta predlazes? Zatvoriti kcerku u podrum, da slucajno ne bi imala sanse da vidi sta drugi rade? Izolacija, u svakom smislu? :) Nije problem sto se doticne obuku trashy/drotz, jer su svoja slika i prilika. Ne vidim zasto bi se ugledala na njih, ako joj to ne serviras na kutiji. Prije koju godinu, nazalost, imala sam priliku da vidim sta se desava kad roditelji puste dvjema malim rodjakama (tad su bile klinke) PINK. Sem sto su za dva mjeseca naucile svaku zivu glupost, i ko je na kojoj top listi (qq nama), primjetila sam da su cak nekad i pjevusile neke lijeve stihove, a kad ih pitas sta znaci – pa sto je samo pjesma, i nisu svjesne znacenja. Najzalosnije je sto vecina tih pjesama uopste nema neke logike u sebi. Valjalo je to sasjeci u korijenu, po kratkom postupku. Rekviziti: dvije kasice prasice, CD omot koji su vec imali, i pola sata dobre price.

- ‘Ovako – od danas skupljamo pare da obucemo Tzetzu (idealan primjer, upravo joj tada izasao novi CD). Ona vec danima nema sta da obuce (vidi sliku). Sve pare je dala tamo da joj se snimi CD, da bi vi mogle da slusate njenu muziku, pa vidite kako se (uzdah) jadna morala slikati.’
- E tu dolazi odbrambeni mehanizam – ‘ma ona ima para, bogata je, bla bla bla’.
- ‘OK. Ako je bogata, sta je kupila od dobre garderobe za te pare?’
- Djeca gledaju lijevo desno na slikama – nema bas puno garderobe na njoj. ‘Pa vidi, stvarno nema skoro nista.’
- ‘Evo, ja cu prva dati donaciju od deset centi, a onda trk pozurite da pitate ostale goste za donaciju, jer sad dolazi zima u Srbiji, pa ne bi valjalo da doceka zimu u takvom stanju. Samo joj fali da jos navuce neku prehladu.’

Nekoliko sedmica su tako skupljale za Tzetzu, ali su na kraju postroshile pare na chokoladu. I dan danas se sjecaju te epizode. :) Neshto su drugacije gledale chiviluke na kutiji, i chesce se pitale sta je normalno, a sta ne. Ako imas nekoliko sestara i starije dreknu da je drotz, onda je droTTTZZZZ, nema priche, i - idemo dalje, prebaci kanal. :) Hvala Bogu da je bankrotirala firma koja je nudila satelitske programe, ali bolje da su prosle kroz tu fazu kad su bile male, nego da ostanu trajno ostecene za zhiFot. Back in the dark ages, i ja sam jedno ljeto prosla kroz fazu Lepe Brene – preshlo sa kutije. Sva sreca da poslije bombardovanja kvalitetnom muzikom – od Lepe Brene je ostao samo foto album. :)
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dialup.blic.net.



+6455 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 13:50 - pre 211 meseci
Citat:
_djevojka_:
Nemam nista protiv da ti roditelji vaspitavaju svoju djecu kako oni hoce, bas kao sto i ti ne bi volio da ti se neko mijesa pri vaspitavanju sopstvene/buduce (biraj). Vjerujem da bi svako radio bolje da zna i da moze da radi bolje. Na kraju dana, njihov izbor – niko im ne drzi pishtolj pri potiljku i viche – ‘ukljuci kutiju, ili PINK ili zhiFot’.


Poenta je da su roditelji dece krivi za njihovo (ne)vaspitanje. Nikakav Pink, B92, CNN, BBC ili šta ti ja znam nije kriv za nemar i zapuštenost dece.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 14:03 - pre 211 meseci
offtopic:

Citat:
Tip je samo bio uradjen kad je to pisao


Nije tačno, on se ne drogira... i ne pije, pogotovo kada piše tekstove ili priprema nov album.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

N N

Član broj: 87759
Poruke: 126
*.anon-online.org.



Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 14:41 - pre 211 meseci
Sve one koji gledaju Grand na Pinku bi trebalo poslati u gasnu komoru, jer ometaju naš put ka Evropi, ometaju nam demokratiju (glasaju za smradikale)... Zbog takvih ja danas nemam pristup internetu Megabitnom brzinom.
Kada bismo se njih otarasili, sve bi lakše išlo.
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 14:55 - pre 211 meseci
Citat:
ventura: Poenta je da su roditelji dece krivi za njihovo (ne)vaspitanje. Nikakav Pink, B92, CNN, BBC ili šta ti ja znam nije kriv za nemar i zapuštenost dece.

Poenta je da nema svrhe linchovati necije roditelje jer tebi licno ne odgovara kako vaspitavaju svoju djecu. Mozda ti se ne svidja sto biraju da maltetiraju sopstveno dijete smecem iz te kutije, ali nemar je i zapustenost izlagati djecu i McCrap-u, i Pepsi/Coca Cola sredstvima za ciscenje toaleta, i politickim mitinzima, i poshasti od raznoraznih sekti, i pustiti ti ih da se igraju u zagadjenoj okolini (cak i svjeze bombardovanoj), i dopustiti da provedu cak i jedan dan (o tri mjeseca da i ne pricamo) pod pritiskom i strahom da ce neko da ih bombarduje [sta reci za onu djeca koja su prezivjela rat, ili zavrsila sa gelerima u jetri jer su isla u skolu, a neko nasao da ih cilja namjerno u grupi?], nemar je i pustati ih da vide trulez, ucmalost i poremecen sistem vrijednosti na svakom koraku - jos od ranog djetinjstva, nemar je i da osjete sankcije, odbacenost od citavog svijeta i da se pitaju sto ih citav svijet stavlja u izolaciju - sta je to sa njima pa ne valjaju i kad ih niko nece? Nemar je kad neka osoba, koja je prozivjela svoje, odluci da se fiksa i baci iglu u igraliste, a zna da se tu igraju djeca. Sta reci za preprodavce droge kojima biznis cvjeta u ovakvoj klimi - nemar je pustiti iste da zagadjuju okolinu i truju neciju maloljetnu djecu; ali opet posluju, svejedno.

Sta reci za nezaposlenost, opste siromastvo, losu ekonomsku situaciju, unistenu infrastrukturu, zatrovanost politikom, los zdravstveni sistem, sistem u raspadu iliti sistema nema?

Od svih ovih stvari, grand i pink dodju najmanji problemi; stavise, proizilaze iz ovakve nezdrave klime - a shunda je bilo i ranije, samo je bilo vise izbora, kvaliteta, i normalnosti, pa se nije toliko ni primjecivalo.

Poenta je da je citava zemlja 'kriva' za stanje u kojem se nasla, a jedina ziva bica koja su ugrozena (ok, pored odredjenih divljih zivotinjki) su - djeca. Da li su samo njihovi roditelji krivi za stanje koje vlada (jer ne zive ta djeca pod staklenim zvonima), ili tu ima vise faktora i ljudi? Njihov zivot ce oblikovati ove gore navedene stvari - i to mnogo vise od Grand/Pink produkcije na kutiji; a ako je za tebe neko dijete nevaspitano jer su mu roditelji servirali Grand/Pink, onda je to najmanja stvar oko koje bi trebalo da se brines. Kad se sredi prava nemar i zapustenost, i to ce se srediti samo od sebe. A do tada predlazem da se ne nerviras o (ne)vaspitanju necije djece, nego da stvaras nove poslove, poboljsavas ekonomsku situaciju i ako odlucis - da pravis i vaspitavas svoju. :)
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 15:05 - pre 211 meseci
Citat:
N N: Sve one koji gledaju Grand na Pinku bi trebalo poslati u gasnu komoru, jer ometaju naš put ka Evropi, ometaju nam demokratiju (glasaju za smradikale)... Zbog takvih ja danas nemam pristup internetu Megabitnom brzinom.
Kada bismo se njih otarasili, sve bi lakše išlo.


O, gdje si N N, trollu svih trollova?? :)
Nisi u pravu. :D
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?29.11.2006. u 15:08 - pre 211 meseci
Citat:
Prema tome,uzhivaj u zemlji koja je izrodila Pink Floyd

Pa eto, svaka zemlja ima svoj Pink
Neka Floyd, neka ovaj, neka onaj...
Citat:
Prema Velikom Bratutm, Grand Parada i ostali shit deluju kao program za decu.

Kakva država...

E, sad jos da nam objasnis vezu izmedju Velikog Brata i (ove) drzave. To je ono o cemu pricam - svaka drzava ima svoj Pink, svoj Big Brother...

Citat:
Poredis Madonu? Sa kim kod nas? Ajde najboljim: Zdravkom ili Cecom? Mozda Darkwood dubom?

Vas? A koji si ti? Poredim Madonu recimo sa... pa ajd' Cecom. I jedna i druga su pokretacice svojevrsnog muzickog cunamija, s tim da je Cecin uticaj daleko manji jer je tek mozda 0.1% svetske populacije nju imalo prilike ikada da cuje (vidi) a Madona je isto to samo nekoliko desetina puta vece. Sta si hteo da pitas?

Citat:
Ako se meni cerka ugleda na pola ovih kurvetina sa doticn. TV - kuku mene. Bolje da nikad cale nisam postao.
TV je TV i sta ces, ima svasta da se vidi, ali to nije problem Srbije, vec sveta. I slusam sve od Mocarta do Miroslava Ilica, kako sam vec kad raspolozen, svaka vrsta muzike mi odgovara i ne shvatam zasto sam zbog toga manje "cool" od tebe...
U odgovoru Venturi cu reci jos nesto sto ima veze sa ovom tvojom konstatacijom.

Citat:
Šta mislite o neodgovornim roditeljima koji dopuštaju da im televizija vaspitava decu, umesto da se sami prihvate toga?

Sta da ti kazem, gledao si Simponove - mozes biti ili Homer Simpson i dozvoliti televiziji da negativno utice na decu, ili Ned Flanders i ne dozvoliti tako nesto. Mene licno malo plasi ova druga uloga, jer Neda svi gledaju kao nekog cudaka, nesto sto treba ismevati, a simpatican im je Homer koji je realno neuporedivo losiji covek od Neda... Eto sta ljudi o kome misle, tako da bih i ja verovatno izabrao da budem simpatican okolini radije nego cudak.

Citat:
A što se tiče pjevačica, "većinu njih da 'postavimo' na ulicu pored prostitutki ne bi primjetili razliku"...

Pa, cuo si da kazu "odelo ne cini coveka", pa ipak ako radis u nekoj ozbiljnoj firmi moras biti lepo obucen, popeglan, uredno podsisan i sveze obrijan... ja se isto cudim cemu sve to, stalno pricam vazan je proizvod koji prodajemo, tj. usluga koju nudimo, ali izgleda da nije tako - kupac proizvoda i korisnik usluge u nedostatku podataka o onome sto kupuju donose utisak o tome na osnovu izgleda i ponasanja prodavca. Tako ce bilo koja muzika biti lepa muzicki neisformisanom slusaocu ako mu se svidja izgled i ponasanje izvodjaca muzike. E, sad, razliciti ljudi vole razlicite stravi - neko voli da mu razbijas gitare dok skaces po bini cupav, neokupan i drogiran, drugi voli da vidi skrivenije delove zenskog tela, sve po ukusu, na televiziji ima muzike i za jedne i za druge.

Citat:
Sve one koji gledaju Grand na Pinku bi trebalo poslati u gasnu komoru

Evo o cemu pricam - muzicki rasizam na delu. Trebalo bi tebe iza brave sa ostalima koji se bave sirenjem nacionalne, verske i rasne mrznje. Nikako mi ovo nije jasno, tako primitivnih shvatanja nije bilo ni u prvobirtnoj ljudskoj zajednici... Ne verujem da bi tada neko gadjao zasiljenim kamenom u glavu one koji drugacije udaraju u bubnjeve i skacu oko vatre u ritmu koji se njemu ne svidja. Svi mislimo da ljudski rod napreduje, a on u stvari nazaduje - primitivizam kakvog nije bilo u praistoriji masovna je pojava u 21. veku.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: sta mislite o uticaju granda i pinka na nasu zemlju i omladinu?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 60483 | Odgovora: 165 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.