Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ovi Rumuni su kraljevi...

elitemadzone.org :: MadZone :: Ovi Rumuni su kraljevi...

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 29745 | Odgovora: 93 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dialup.blic.net.



+6455 Profil

icon Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 10:52 - pre 211 meseci
RUMUNSKI ROMI PRETE BORATU NABIJANJEM NA KOLAC

Inače, „Borat” i dalje ne silazi sa naslovnih strana. Tako su rumunski Romi iz sela u kojem je sniman film zapretili Saši Koenu da će ga „nabiti na kolac” ukoliko se ponovo vrati u njihov kraj. Romi su veoma ljuti na komičara, koji ih je prikazao kao siledžije i prostitutke.

Georgi Pasku, koji je Boratu za snimanje filma prodao kravu, kaže da ih je britanski komičar prikazao kao divljake, što im je narušilo ugled. „Ovo je Transilvanija, domovina grofa Drakule. Ako se Borat ikad vrati ovde, nabićemo ga na kolac”, kaže vidno uzbuđeni Pasku.

Seljaci koji su statirali u filmu kažu da su bili slabo plaćeni i da im niko nije rekao da je film komedija, zbog čega traže odštetu od 15 miliona funti, s obzirom na to da im je rečeno da će tema filma biti siromaštvo.


Hahaha

On nas je uvredio, mi nismo divljaci, al ako se Borat ikad vrati ovde, nabićemo ga na kolac!

 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.200.115.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 11:32 - pre 211 meseci
Evo upravo skidam borata pa cu da vidim sta je ludak sada snimio ;-)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.219.*



+4 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 11:39 - pre 211 meseci
Usudi li se da dođe i u Srbiju i truje negde oko Čačka ili Užica... neće taj izaći živ iz zemlje! Kao oni NATO-piloti 1999. što bi reko Viscount Vujović, na Palmi!

Baš je gotivan Sale, što ne ode u neki kibuc u Izraelu, pa zeza fundamentaliste, sa onim smešnim kapicama i metanisanjem? Ili da se nacrta ispred džamije u Medini, pa izigrava budalu i gura ruke u gaće?

Nek' dođe na Ostrog i skine se go... ako sme!

Ne smeta mi što se zeza na račun nekih ljudi, samo mi smeta što postoji precizan "pattern" za to! Još jedan promašen "Majkl Mur".

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.adsl.beocity.net.



+67 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 11:52 - pre 211 meseci
ma da, s tim sto je meni i Majkl Mur jos jedan "promasen Majkl Mur"/// Awful Truth je jedna od vecih baljezgarija koju sam video...
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 12:33 - pre 211 meseci
...ali bar s vremena na vreme žešće kecne američki establišment.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 13:01 - pre 211 meseci
Normalno da su ljuti. Platili su ih kikiriki svotu da ucestvuju u nazovi dokumentarcu, koji se odjedanput pretvorio u jos jedan Hollywood filmic. Ne vjerujem da je bilo nekog formalnog ugovora, oni mislili daj da zaradimo nesto, ionako je teska situacija - a ovi muzu kravu. I sta je smijesno? Sto su Romi? Sto imaju prava se ljute (zamisli)? Sama izjava?

Da napravi neku eksploataciju u vezi Izraela, Jevreja i sl. u bilo kom smislu, makar i sitniju, letio bi iz studija i lizao bi im djonove, bas kao i gos'n Mel Gibson ovih posljednjih nekoliko mjeseci. Ali netje da grize ruku koja ga hrani, zar ne?


 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dialup.blic.net.



+6455 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 13:08 - pre 211 meseci
Citat:
_djevojka_
Da napravi neku eksploataciju u vezi Izraela, Jevreja i sl. u bilo kom smislu, makar i sitniju, letio bi iz studija i lizao bi im djonove, bas kao i gos'n Mel Gibson ovih posljednjih nekoliko mjeseci. Ali netje da grize ruku koja ga hrani, zar ne?


Jesi ti nekad gledala Borata? Gomila njegovih sprdnji je baš na račun Jevreja...

P.S. Lik koji glumi Borata je Jevrenij, tako da ono :)
 
Odgovor na temu

klichko

Član broj: 84010
Poruke: 55
*.ns.ac.yu.



+6 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 13:20 - pre 211 meseci
Onoliko koliko sam ga ja gledao nisam bas primetio da se sprda na racun Jevreja, on provocira sagovornika da kaze nesto protiv Jevreja tako sto sam glumi anti-semita, ali kao sto je neko vec pomenuo nisam primetio da je otisao u neku sinagogu i sprdao se sa rabinom, ili sa Izraelom, ili bilo sta slicno.

 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 13:23 - pre 211 meseci
Jesi li gledao njegovo "throw the jew down the well"?!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 13:24 - pre 211 meseci
Citat:
_djevojka_
Da napravi neku eksploataciju u vezi Izraela, Jevreja i sl. u bilo kom smislu, makar i sitniju, letio bi iz studija i lizao bi im djonove, bas kao i gos'n Mel Gibson ovih posljednjih nekoliko mjeseci. Ali netje da grize ruku koja ga hrani, zar ne?


Ucini uslugu sebi i pogledaj Borata ;-)

Borat se u principu najvise sprda sa zatucanim delom Amerike, i za razliku od Majkla Mura koji to radi tako sto predstavlja neko svoje (iskrivljeno) vidjenje toga i jednostrano pokazuje cinjenice u filmu dokumentarnog karaktera - Borat samo pusta ucesnike da se blamiraju (kao reakcija na to sto se on namerno blamira, ili izigrava antisemitu i sl...) i sve ucini urnebesno smesnim - Borat je moderni Andy Kaufman.

Citat:

Normalno da su ljuti. Platili su ih kikiriki svotu da ucestvuju u nazovi dokumentarcu, koji se odjedanput pretvorio u jos jedan Hollywood filmic. Ne vjerujem da je bilo nekog formalnog ugovora, oni mislili daj da zaradimo nesto, ionako je teska situacija - a ovi muzu kravu. I sta je smijesno? Sto su Romi? Sto imaju prava se ljute (zamisli)? Sama izjava?


O da, i te kako je bilo formalnog ugovora (ne samo ugovora, nego i legalnog razresenja) - i to sa svim ucesnicima, zato ce svi da se slikaju oko "sudjenja" - ima po netu intervjua sa ekipom koja je radila Borata, i kako su uspeli da sve ucesnike nateraju da potpisu formalni legal-release form.

Prihvatili su, dobili su pare - i to je to, sad mogu da se cesu.

Mogli bi da namlate pare od te njihove selendre sad na turizmu, "Grad gde je sniman Borat" - cak je i Kazahstan ukapirao do sad :-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

klichko

Član broj: 84010
Poruke: 55
*.ns.ac.yu.



+6 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 13:50 - pre 211 meseci
Citat:
su27killeryu: Jesi li gledao njegovo "throw the jew down the well"?!


Pa to ti je upravo primer onoga sto sam ja naveo, jednostavno je isprovocirao ljude koji imaju anti-semitske stavove da to ispolje, on sam se nije sprdao sa Jevrejima, on je kroz tu pesmu samo navodio predrasude koje ljudi imaju o Jevrejima.

 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:05 - pre 211 meseci
Borat je zakon.

Prvo se sprdao sa Englezima, posle kad su ga provalili dosao je u Ameriku.(videti The Best of Borat na youtube-u, prve emisije)

Meni je jos smesniji njegov drugi lik, Bruno, Austrija Gay TV reporter - http://www.youtube.com/watch?v=sASKizMJKuI
Potpisao je ugovor za novi film, ovaj put kao Bruno, mislim da ce biti jos bolje od ovoga.

 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:14 - pre 211 meseci
@ventura,
On cima do odredjene granice, jer zna odakle dolaze pare, to se ne brini - inace zavrnu slavinu. Nije on blesav koliko se cini.
Citat:
P.S. Lik koji glumi Borata je Jevrenij, tako da ono :)

To je opste poznato, i sta sa tim 'ono'? Men' se cini (ispravi ako grijesim) dok neko ne okaci informacije u sklopu teme na ES-u, da se podrazumijeva da ostali diskutantni jednostavno nisu upoznati sa materijom!? OndaK svi krenu sa crtanjem, objasnjavanjem, urazumljivanjem, svi se bore da nesto dokazu... Zanimljivo, to je sve.

@Dimkovic,
Ne vidim da Sacha Cohen plasira nesto posebno kvalitetno na trziste. Ako se palis na njegovu zvaku, slobodno gledaj, niko ti ne brani. Borat se u stvari najvise sprda sa ljudima koji ce platiti $ za losu fabrikaciju, sto neko rece fino - ^e*e ih na kvadrat - i u mozak i u novcanik. Sto se tice 'Borat samo pusta ucesnike da se blamiraju', ne zaboravi da je tu prisutna i cut & paste produkcija - editovani odredjeni detalji i upakovani, pa ko nadje blizu personu sebi - Borata, Brunu, Ali G-a... Ambalaza, ambalaza.

Citat:
O da, i te kako je bilo formalnog ugovora (ne samo ugovora, nego i legalnog razresenja) - i to sa svim ucesnicima, zato ce svi da se slikaju oko "sudjenja" - ima po netu intervjua sa ekipom koja je radila Borata, i kako su uspeli da sve ucesnike nateraju da potpisu formalni legal-release form.

Prihvatili su, dobili su pare - i to je to, sad mogu da se cesu.


Men' se cini da ni ti ni ja nismo bili na tom potpisivanju ugovora, pa da pustimo da sud odluci? Zanimljive rijeci - 'kako su uspeli da sve ucesnike nateraju da potpisu formalni lega-release form.' Birano.
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
212.200.145.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:24 - pre 211 meseci
Juče sam odgledao Borata, skroz je dobar. A gledao sam i Throw the jew down the well (naravno i Sacha-u u ulogama Ali G-a i Bruno-a) i ne vidim šta je problem. Niko ih nije terao da snimaju film .) I kao što neko reče, sada mogu da zarade na činjenici da je baš u tom gradu/selu sniman Borat.
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:29 - pre 211 meseci
Citat:
_djevojka_:Ne vidim da Sacha Cohen plasira nesto posebno kvalitetno na trziste.


Ovo sto on radi je nesto najsmesnije sto sam gledao u zadnjih 10 godina. I to ne mislim samo ja vec ceo svet. Poceo ja sa pilot emisijama, izmisljao likove, dosao do engleske televizije, posle do HBO i sad je napravio film koji svi zele da vide.

Da, stvarno nista posebno.

Covek je genije i to mu priznaju svi osim Rumuna iz tog sela, ona 3 klinca sto ga takodjer tuze, Kazahstanske vlade(mada su i oni poceli da okrecu pricu u svoju korist) i naravno tebe, djevojko.
 
Odgovor na temu

fearless

Član broj: 74584
Poruke: 156
212.62.59.*

Sajt: www.phearless.org


Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:45 - pre 211 meseci
Citat:
Kazahstanske vlade

Haha, najjace je kad ga je kritikovala ta vlada a on odmah snimio odgovor
u ulozi Borata (na youtube trazite 'borat response'). Citiram: "I have nothing
to do with that man and I completely stand behind my government's decision
to sue that Jew". Apsolutni genije ;)
Phearless - Serbian/Croatian Security Magazine: www.phearless.org
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:48 - pre 211 meseci
Ko je bre taj borat?
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

fearless

Član broj: 74584
Poruke: 156
212.62.59.*

Sajt: www.phearless.org


Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:52 - pre 211 meseci
mrkidivx, ti to ozbiljno ili...? :)
Phearless - Serbian/Croatian Security Magazine: www.phearless.org
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:52 - pre 211 meseci
Citat:
_djevojka_
Men' se cini da ni ti ni ja nismo bili na tom potpisivanju ugovora, pa da pustimo da sud odluci? Zanimljive rijeci - 'kako su uspeli da sve ucesnike nateraju da potpisu formalni lega-release form.' Birano.


Ne, nego je 20th Century Fox odlucio da distribuira film u kome glume treca lica (a ne samo glumci) i to jos sa kojima se protagonista filma sprda na najgrdji moguci nacin - sve bez adekvatne legalne zastite potpisane po minimumu zadovoljavajucih propisa - suuure, and the pigs can fly, izdavacke kuce sisaju vesla, samo cekaju da ih orobi svako ;-)

Zdrav razum mi kaze da cu pre da verujem Boratovim rediteljima, i istom tom zdravom razumu (hint oko 20th Century Foxa) nego nekoj ekipi cigosa iz sela kojima je krivo sto je film jako popularan a oni dobili samo svinju koju im je Borat poklonio ;-)

Borat je genije - Andy Kaufman je konacno dobio dostojnog naslednika, koji je 3x ludji. Nadam se da ce dobiti oskara :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Ovi Rumuni su kraljevi...01.12.2006. u 14:57 - pre 211 meseci
fearless, savršeno ozbiljno.Iz dosadašnjeg izlaganja izgleda da je neki zajebant, a pošto užasno slabo gledam komedije (nije moj omiljeni filmski žanr) izgleda da sam nešto propustio...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ovi Rumuni su kraljevi...

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 29745 | Odgovora: 93 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.