Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Primedba na listu za studentski kredit?

elitemadzone.org :: MadZone :: Primedba na listu za studentski kredit?

[ Pregleda: 6628 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

despotbg

Član broj: 63968
Poruke: 431
*.kalik.info.



+15 Profil

icon Primedba na listu za studentski kredit?04.12.2006. u 00:10 - pre 211 meseci
Upravo sam saznao da sam oko 200 mesta iza crte za dobijanje studentskog kredita. Čuo sam da bi sigurno mogao da dobijem kredit samo da predam žalbu na adresu banke. Kako odprilike da sastavim to žalbeno pismo? O čemu se radi možete videti ovde:

http://www.ubbad.co.yu/stud_krediti.htm
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Primedba na listu za studentski kredit?04.12.2006. u 00:16 - pre 211 meseci
Da li znas na osnovu cega bi mogao da se zalis? Moras imati razlog zalbe
 
Odgovor na temu

Mladen
Beograd

Član broj: 30746
Poruke: 112
212.200.120.*

Sajt: www.yongnuo-store.com


Profil

icon Re: Primedba na listu za studentski kredit?04.12.2006. u 02:01 - pre 211 meseci
Navodno svi koji uloze zalbu dobiju kredit, bar se tako prica, ja nisam proverio...

Inace kriterijumi za dobijanje kredita su katastrofa, jer se najvise gledaju primanja, a to se masovno falsifikuje, tako da na listi 90% ljudi ima primanja od 0 - 1000 po clanu domacinstva (sto je naravno nemoguce jer bi pomrli do sada :) ) i svi takvi dobiju kredit bez obzira na prosek, dok recimo ljudi koji prikazu prava primanja (koji ne mogu ili nece da falsifikuju papire) ne dobiju kredit. Na primer ja nisam dobio kredit sa prosekom 8.4 i na vreme upisanom 3. godinom, drugarica sa slicnim prosekom nije dobila, drug sa FON-a sa prosekom od 9 i jednim prenetim ispitom (da nije tog jednog imao bi stipendiju) nije dobio... Jednostavno svesno podsticu ljude da falsifikuju i muljaju, debili...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Primedba na listu za studentski kredit?

[ Pregleda: 6628 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.