Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

termoizolacija ili kako od igloa napraviti tropsku kolibu

elitemadzone.org :: TechZone :: termoizolacija ili kako od igloa napraviti tropsku kolibu

[ Pregleda: 5883 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tolsti
bgd

Član broj: 126341
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon termoizolacija ili kako od igloa napraviti tropsku kolibu25.12.2006. u 03:04 - pre 210 meseci
Imam stan u prizemlju,s dve strane otvoren prema uticaju spoljne temperature.Zgrada je predratna s zidovima od pune opeke debljine 50 cm.Zimi je u njemu nepodnosljivo hladno,a kada koristim preskupo etazno grejanje,niz zidove mi se slivaju potoci kondenza,cemu predpostavljam doprinosi i nova aluminijumska stolarija koja odlicno dihtuje.Pada mi napamet da stavim stiropor spolja ali ne znam da li ce to pomoci i koliko to kosta.Ako neko moze da me posavetuje bio bih zahvalan.
 
Odgovor na temu

tassotti
tassotti
Beograd

Član broj: 42389
Poruke: 149
*.dynamic.sbb.co.yu.



+9 Profil

icon Re: termoizolacija ili kako od igloa napraviti tropsku kolibu25.12.2006. u 19:56 - pre 210 meseci
Obavezno stavi stiropor. Nije toliko skup, a dobija se dosta, mislim da mu je cena negde oko 10-12 evra po kvadratu. Ovo je cena sa postavljanjem i sa materijalom, znaci stiropor, lepak,mrezica i bavalit(plasticna fasada). Mada mi je ipak cudno da zid od 50cm od opeke nije dovoljan. pozdrav
 
Odgovor na temu

tolsti
bgd

Član broj: 126341
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: termoizolacija ili kako od igloa napraviti tropsku kolibu25.12.2006. u 20:55 - pre 210 meseci
Hvala.Zaboravio sam da dodam podatak da je stan zaklonjen od sunca,sto sigurno doprinosi celokupnom ugodjaju.Sto se zidova tice,oni jesu podebeli ali im unutrasnja povrsina ostaje toliko hladna da se stvara gomila kondenza,propada mi namestaj!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: termoizolacija ili kako od igloa napraviti tropsku kolibu

[ Pregleda: 5883 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.