Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mrtva veza na Sezam ADSL-u

[es] :: ISP :: mrtva veza na Sezam ADSL-u

[ Pregleda: 1768 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kike
BGD

Član broj: 6436
Poruke: 12
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon mrtva veza na Sezam ADSL-u04.01.2007. u 10:24 - pre 210 meseci
Zeleo bih da proverim jednu informaciju, posto vise verujem ljudima sa ovog foruma nego Sezamu.
Naime, od kako imam ADSL, a to je 10 dana, meni je komp non-stop ukljucen. Do sad' sam skinuo preko torrenta
~9 Gb podataka, sto je super, ali zadnjih dve - tri noci, kada ostavim da mi se skida nesto, veza NE pukne, samo utihne. Stane. Zovem Sezam, a oni kazu: Posto mi je modem USB, pa se napaja preko kompa, a komp je 24/7 upaljen, zbog toga meni zamre protok ?!?, pa bi bilo bolje da ja doplatim 1200 din i uzmem ruter i resim problem...
Da li je moguce da je stvarno to razlog, iako je prvih nekoliko dana i noci skidao 26 Kb/s bez problema?

Pozdrav!
DoctorB
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
80.74.160.*



+32 Profil

icon Re: mrtva veza na Sezam ADSL-u04.01.2007. u 15:02 - pre 210 meseci
LOL! Kakva odvala. Dok sam bio u Novom Sadu imao sam kablovski SBB internet preko USB modema. Internet je radio savrseno non stop. Verovao ili ne kompjuter nisam gasio 6 meseci i nijednom nisam imao problema. Za kompjuter je cak i bolje da se negasi cesto i da sto duze radi zato sto gasenje kao sto mozes da pretpostavis pretstavlja sok za hardware. Zamisli obicnu sijalicu koju gasis i palis na svakih 5 sekundi, oce brze pregoreti tako ili kad je ostavis da radi 1 sat pa je ugasis? Za kompjuter sami zamisli duzi period. Jel bolje da kompjuter gasis i palis 5 puta u danu, ili da ga pustis da radi mesec dana?

To sto ti iternet utihne to ti je Sezam uradio, a zasto bi ti gasio p2p saobracaj pogledaj malo na forumima, imas takvih rasprava koliko hoces.

:D stvarno im je dobro objasnjenje. Nemogu da verujem.
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

Kike
BGD

Član broj: 6436
Poruke: 12
212.200.221.*



Profil

icon Re: mrtva veza na Sezam ADSL-u04.01.2007. u 18:13 - pre 210 meseci
Ma smara me sto mi za SBB treba 900 din za prikljucak, 1500 din za modem i 1350 za prvi mesec. Nesto nisam bio pri novcu, a trebao mi je internet, ali cu najverovatnije preci na kablovski. Ovaj ADSL, kada radi, radi super; ali me smara to sa gusenjem DL nocu. Ja sam mislio da je to stvarno FLAT...
DoctorB
 
Odgovor na temu

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: mrtva veza na Sezam ADSL-u05.01.2007. u 21:18 - pre 210 meseci
pa ako si uplatio FLAT onda je stvarno FLAT a ako nisi uplatio flat onda ti i nije flat. Mora da si nesto pogresio.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: mrtva veza na Sezam ADSL-u

[ Pregleda: 1768 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.