Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ne znam šta ću sa parama

elitemadzone.org :: MadZone :: ne znam šta ću sa parama
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 27357 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: ne znam šta ću sa parama10.01.2007. u 14:19 - pre 210 meseci
Odigraj loto za sve pare i kad das pare, nadas se da ces dobiti milion eura
Ako dobijes milion eura, tvoj zivot ce se promenuti, a ako ne dobijes, opet ce ti zivot teci isto kao i do sada
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: ne znam šta ću sa parama10.01.2007. u 15:01 - pre 210 meseci
Citat:
kelja: Deda, nije to tuga...znas sta je tuga?


Sve je bolje od majmunisanja ispred računara i glumiti pametnu osobu, što pojedini članovi uvaženoga nam ES-a kojima je opsesija vinjak i šporeti pokušavaju da nametnu običnim smrtnicima.
Ko zna možda jednog dana i ti završiš sa svojim drugarim to vaše započeto remek delo, nema potrebe da se uzbudjuješ oko toga

Ako ipak ne uspete da napišete (što je vrlo verovatno) opet ostaje da se nadate da ćete da dobijete na "lutriji" kao i ovaj no name čovek
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
147.91.1.*



+5251 Profil

icon Re: ne znam šta ću sa parama10.01.2007. u 15:12 - pre 210 meseci
Razglabate o sporetima, a ekstra sporet kosta 400€. Ravna ploca mu i ne treba, ne znam da li ikome bas nesto "treba", ali lepo izgleda.

Ja bih recimo uzeo komplet alata, probrani, na pas "zapakovan" i krenuo da sastavljam kuhinjske elemente, kao posao.

Ili bih pazario masinu za stampanje etiketa, ali to je par hiljada evra, i "zahteva" specificnog kupca, neku malu privredu..

Nije lose ni da napravi "liniju" za pravljenje nalepnica za majce, malo vise posla, i skoro sve pare, ili samo da pazari profi peglu (prese-pegla), za 2-3000 evra, nabavi majce i nalepnice, i eto "mikro biznisa". Imace zaradu 200 din po majci, pa zavisno od prometa, jedno 200-300 evra mesecno, za pocetak, sigurno. Valjda se moze "unaprediti" takav posao. Znaci da bi se investicija isplatila za do 10 meseci, sto je solidno, nije ekstra, ali.. a nakon toga...

Ima gomila "sitnih ideja", da ne "nabacujem", ipak je vazan i afinitet, da li da se posao, manje ili vise "voli", ili da se radi na "proizvodnji" para.

Poz.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: ne znam šta ću sa parama10.01.2007. u 15:17 - pre 210 meseci
Stim što treba da se obrati pažnja na to da sada ima 5.000 tih malih štamparija samo po Beogradu
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: ne znam šta ću sa parama10.01.2007. u 15:20 - pre 210 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Sve je bolje od majmunisanja ispred računara i glumiti pametnu osobu, što pojedini članovi uvaženoga nam ES-a kojima je opsesija vinjak i šporeti pokušavaju da nametnu običnim smrtnicima.
Ko zna možda jednog dana i ti završiš sa svojim drugarim to vaše započeto remek delo, nema potrebe da se uzbudjuješ oko toga ;)

Ako ipak ne uspete da napišete (što je vrlo verovatno) opet ostaje da se nadate da ćete da dobijete na "lutriji" kao i ovaj no name čovek ;)


Deda,samo nekoliko ispravki: ;-)
Citat:

Sve je bolje od majmunisanja ispred racunara i glumljenja pametne osobe
...

A koji vinjak,tebra ;-)???Kome je opsesija vinjak?

Pa Deda,to sam i rekao,nisi pazljivo procitao-veca je verovatnoca da ce gomila majmuna(sa mnom ili bez mene;-)) napisati remek-delo,nego da ce pojedina razumna bica napisati nesto dobro&lepo&duhovito&pametno...

Vidim da si se potrudio da uoblicis malo svoje misli...ali jos treba da radis na tome...mlad si verovatno,ima vremena...
Ziveli!
 
0

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: ne znam šta ću sa parama10.01.2007. u 16:42 - pre 210 meseci
ulozio bi u nesto u svakom slucaju, sigurno nebi spiskao na "nezaboravno putovanje"...zavisi, ne znam cime se bavis
glupo je ulagati u neki posao o kome ne znas nista...
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..1-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: ne znam šta ću sa parama10.01.2007. u 17:08 - pre 210 meseci
@kelja
Citat:
pa poznato je da su najbolji kuvari muskarci,zar ne?

Pa iskreno, nema veze da li si muskarac/zena; ili znas da kuvas ili ne znas; ostalo su samo nijanse;
nego to sa sporetima - fcuk, isto kao i sa Kirby usisivacima - kupis usisivac da ti skuplja prasinu, jer zamisli - nece samo da usisava; a hrana nece da se sprema sama. :)
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: ne znam šta ću sa parama
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 27357 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.