Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 14748 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dusan Gacic
Beograd

Član broj: 10369
Poruke: 203
*.ptt.yu



Profil

icon Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!07.06.2003. u 16:48 - pre 254 meseci
Cao svima !!!

Volim da igram Counter Strike i jedino sto me nervira u toj igrici je sto postoje sifre.
Zato vam se i obracam za pomoc, da li postoji neki program koji bi sprecio koriscena sifri.
Probao sam sa Cheating Death, ali nije uspelo.
Znate li vi neki program koji bi 100% radio, gde mogu da ga nadjem ...
Interesuje me da li bih mogao da npr. nekom komandom sprecim upotrebu varanja ako nisam "server", jer kad igram sa drugom stalno on insistira da bude "server" i ima veliki broj headshoot-ova sa malim brojem igrackih casova.

Unapred Havala svima koji mi pruzite pomoc !!!
 
0

manca
N/A

Član broj: 460
Poruke: 1299
*.ptt.yu

Jabber: manca@elitesecurity.org
ICQ: 94432046
Sajt: www.mtldesign.co.sr


+1 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!07.06.2003. u 19:09 - pre 254 meseci
Prvo decko da ti ja nesto kazem....proMASIO SI FORUM....tvoja poruka ce najverovatnije biti obrisana od strane moderatora.....
a ako oces neki anti-cheating program idi na http://www.netgames.co.yu
pa idi na forum, pa tamo postavi pitanje!
Keep the faith....
MTL Design Studio....
http://www.mtldesign.co.sr
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!07.06.2003. u 20:03 - pre 254 meseci
Cheating death i hlguard stavi i miran si.. Šta ti je od cheatova radilo sa novim cheating death-om, baš me zanima?!!

Ako nisi server, ne možeš da se zaštitiš, verovatno je taj palio i autoaim i ko zna šta sve. Dakle, igraj na javnom serveru ili stavite cheating death..
 
0

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!08.06.2003. u 03:16 - pre 254 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Ako nisi server, ne možeš da se zaštitiš, verovatno je taj palio i autoaim i ko zna šta sve.

Nisam odavno igrao CS, ali zar se to ne vidi u logu na konzoli?
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
0

Dusan Aleksic
Student; web developer @ freelance
Beograd

Član broj: 5244
Poruke: 200
*.InfoSky.Net

ICQ: 129852450


+5 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!08.06.2003. u 17:23 - pre 254 meseci
Mene zanima kako server moze da zabrani "cmd name" komandu ili kako moze da se vidi ko je ukucao.
sudo make me a sandwich
 
0

jc denton

Član broj: 2358
Poruke: 1705
195.252.113.*



Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!09.06.2003. u 00:22 - pre 254 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Šta ti je od cheatova radilo sa novim cheating death-om, baš me zanima?!!

Radi hydraGl hack bez problema. Nema autoaim ali ima wall hack.
fire, walk with me
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!09.06.2003. u 01:24 - pre 254 meseci
Možeš li da mi pošalješ taj hydragl ili daj link za download?

Treba obavestiti ove sa unitedadmins i tražiti da novi CDeath blokira i taj wallhack.
 
0

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!09.06.2003. u 10:53 - pre 254 meseci
Koliko god odstupala tema od foruma ovde ima sigurno dosta ljubitelja CS-a koji ma se smucilo da ih klinci sibaju sa siframa.
Zamolio bi svakoga ko ima anti-cheat pacheve ili linkove do njih da postuje kako bi se u Srbiji igrao kvalitetan CS.

Najjaca stvar koju sam video, a to je da i G-evci kucaju sastave u komandnoj liniji pre nego sto pocnu da igraju :(
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!09.06.2003. u 14:23 - pre 254 meseci
Šta je tu loše što kucaju sastave? Zna se šta je dozvoljeno a šta nije..
 
0

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!09.06.2003. u 14:32 - pre 254 meseci
Ne razumem se u sifre jedino sto koristim je sidespeed i forwardspeed, ali mislim da je glupost ono sto kucaju npr. kad dok ides skocis i da te to ne uspori vec idu ko skakavci.
Plus neka sranja da ti puska ne trza levo desno vec kad opalis u telo uvek zavrsi zadnji metak u vugla i onda headshot sa patizankom sa jednog kraja seme na drugi.

Voleo bi da nadjem negde sta je to dozvoljeno, a sta nije i ko pravi te propise ili to varira od igraonice do igraonice.
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!09.06.2003. u 15:52 - pre 254 meseci
Hehehe ti si nešto gadno pomešao. Aj ukratko:

Pravila ne određuju igraonice, već CPL na primer čija su pravila uglavnom opšteprihvaćena svuda. Postoje obavezna setovanja za server i klijent strane. Sidespeed i forwardspeed izmene su VARANJA i to ako koristiš, nije dobro. Obavezno je da je to setovano na 400, kao i backspeed.

To za skokove - umem i ovako da uradim i ne treba ti nikakva šifra za to niti drugačije podešavanje. Jednostavno naučiš. Kao i strafe jumping koji je inače zabranjen.

Ovo za pucanje si isto nešto gadno pomešao :)

Dakle to što G-evci setuju pre igre su sve dozvoljena podešavanja, svako ima neki svoj config kako je već navikao da igra, i nisu to nikakve šifre već podešavanje okruženja.

A to na free for all serverima nemoj uopšte da uzimaš za primer, tu može svašta da se kuca i samo napred, cheatuj koliko ti dozvole..
 
0

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!09.06.2003. u 21:37 - pre 254 meseci
Treba napraviti razliku između šifri i programa za varanje. konkretno kucanjem nekih jednostavnih komandi u konzoli ne može baš puno da se postigne, dok sa programima može skoro sve... Naravno uvek postoji trka između cheating i anti cheating softvera ali ukoliko se iskombinuju cheating death, hlguard, VAC i wwcl šanse su 1 % da čiteri mogu da prođu, i to u bilo kom pogledu... napr. wwcl će blokirati kucanje side speedova, ex_interp-a (najčuveniji "cheat") i bilo čega što odstupa od default vrednosti.

korisni linkovi:
www.unitedadmins.com
www.unknowncheats.com (ne zloupotrebljavajte ovaj sajt!)
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
0

manca
N/A

Član broj: 460
Poruke: 1299
*.ptt.yu

Jabber: manca@elitesecurity.org
ICQ: 94432046
Sajt: www.mtldesign.co.sr


+1 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!09.06.2003. u 22:27 - pre 254 meseci
Da li je neko cuo za PALADIN ANTI-cheating program....ja ga imam na masini....po meni nema boljeg.....zabranjuje sve komande cak i gl_spriteblend 0
Keep the faith....
MTL Design Studio....
http://www.mtldesign.co.sr
 
0

BeastMaster
Dragan Mitic
Krusevac

Član broj: 4666
Poruke: 1561
*.krusevac-2.tehnicom.net

ICQ: 22756094


Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!10.06.2003. u 01:21 - pre 254 meseci
Ajde pusti link ako nije problem za PALADIN ANTI-cheating
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!11.06.2003. u 14:53 - pre 254 meseci
Probao sam i taj Hydr0GLHack i naravno kao što sam i pretpostavljao, cheating death me je izbacio iz igre.. a čak nije ni najnovija verzija CD-a instalirana!

Dokle ja da pričam da vam od cheating death skoro nikada neće zatrebati nešto bolje? :)
 
0

markoub
Marko Milosevic
Ub

markoub
Član broj: 5369
Poruke: 87
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 137081567
Sajt: markoub.myboard.info


Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!11.06.2003. u 19:03 - pre 254 meseci
Citat:
Dusan Aleksic:
Mene zanima kako server moze da zabrani "cmd name" komandu ili kako moze da se vidi ko je ukucao.

Zna li neko odgovor ns ovo pitanje?
Bolje zivjeti sto godina u bogatstvu, nego dvije u siromastvu!
 
0

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Ivand
Član broj: 17
Poruke: 2161
*.panet.co.yu

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!12.06.2003. u 17:34 - pre 254 meseci
na dedicated serveru tako nesto ne prolazi pa ....
 
0

Dusan Aleksic
Student; web developer @ freelance
Beograd

Član broj: 5244
Poruke: 200
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 129852450


+5 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!12.06.2003. u 19:23 - pre 254 meseci
Znam za to, ali je problem sto se kod nas na Ub-u u igraonici taj luksuz nije dopusten, ima 22 kompa tako da vlasnici nisu voljni da prave na jednom dedicated. Pokusavali smo da ih ubedimo da puste na mreznom serveru, ali nisata. Tako da bi mi poprilicno pomoglo neko resenje za ovo, dolaze budale i onda menjaju ime dva -tri puta pa se server naljuti i prekine igru, a to me smara. Jos jednom vas molim ako neko zna da nam lepo to kaze.
sudo make me a sandwich
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!13.06.2003. u 14:14 - pre 254 meseci
Možda ovako, otkucaš ovo na svim mašinama:

alias cmd kill

Probaj pa javi da li radi, nisam stigao da proverim :)
 
0

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!13.06.2003. u 14:29 - pre 254 meseci
Ili ustaneš, otvoriš svima redom konzole, i izmaltretiraš onog koji je napisao.
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Anti-cheating Counter Strike. POMOC LJUDI !!!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 14748 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.