Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Formula 1 sezona 2007

elitemadzone.org :: MadZone :: Formula 1 sezona 2007

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 27592 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Formula 1 sezona 200717.01.2007. u 23:08 - pre 209 meseci
Ovako, reših da postavim ovu temu jer su timovi već počeli da predstavljaju bolide za sezonu 2007.

Evo linkova ka slikama predstavljenih bolida do danas:

BMW-Zauber F.107: http://www.f1racing.net/en/gallery.php?catID=2175
Tojota TF107: http://www.f1racing.net/en/gallery.php?catID=2174
Mclaren MP4-22: http://www.f1racing.net/en/gallery.php?catID=2173
Ferari: http://www.f1racing.net/en/gallery.php?catID=2202
Reno R27: http://www.f1racing.net/en/gallery.php?catID=2176


Ovde ću dodavati nove linkove kako kojio tim bude predstavljao bolide za ovu sezonu.

[edit] dodan link novog Reno R277 bolida

[Ovu poruku je menjao Kosta ******um Rex Persia dana 24.01.2007. u 19:07 GMT+1]
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

[]-_-[]
Zemlja

Član broj: 63687
Poruke: 54



+34 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200718.01.2007. u 00:21 - pre 209 meseci
mislim da ima tema vec o tome
ali je bila za kraj sezone 2006
znaci , kakvo je vase vidzenje naredne sezone
bez sumahera?

mislim da je sada vise interesantno ( moje misljenje )
i da sada ima dosta podjednakih vozaca ( isto moje misljenje )
sta vi mislite o tome ?
pozz
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200718.01.2007. u 00:50 - pre 209 meseci
Pa koliko sam video , Alonso (ciga) prelazi u McLaren i mislim da ce biti jos bolji ....

.......iiii, da , jedva sam docekao da ode onaj Schumi dosadni ....
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200718.01.2007. u 16:01 - pre 209 meseci
McLaren je lošiji od Renoa, ne znam kako bi Alonso mogao biti bolji?! Može jedino biti u maloj prednosti zbog guma, jer se Mercedes pokazao kao veoma nježan prema gumama! Mislim da se ove godine očekuje dvoboj između McLarena i Renoa za drugo mjesto, pošto je prvo mjesto rezervisano za Ferrari. Trenutnu situaciju prelaska sa Michelina na Bridgestone opisao je Kovalainen. Kaže da je Reno oko 6 sek. sporiji sa Bridgestone gumama od Michelina...
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200718.01.2007. u 16:15 - pre 209 meseci
Ja ne verujem da ce Ferrari biti na 1. mestu !
A sto se tice McLarena, videces da ce biti bolji ....
Reno je bio bolji , ali to nije samo zbog tima vec zbog vozaca , a sad kad je Ciga otisao oni nece biti tako dobri ....
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200718.01.2007. u 23:09 - pre 209 meseci
Nebih baš rekao! Kad se samo sjetim kako je čak i Fiziko bježao Michaelu po krivinama, znak je samo da Reno ima trakciju kakvu McLaren može samo da sanja, ali im dođe više kao noćna mora...
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200724.01.2007. u 18:08 - pre 209 meseci
Polako se stvari yahuktavaju, danas je Raikonen po prvi put isprobao novi Ferari.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200719.03.2007. u 18:30 - pre 207 meseci
Vidim, ubismo se od komentarisanja VN Australije.

Citat:
Polako se stvari yahuktavaju, danas je Raikonen po prvi put isprobao novi Ferari.


A preksinoć i pobedio sa njim.

Crnac me oduševio... nadam se da neće da ispadne seronja kao Vilnev, posle deset godina trkanja.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200720.03.2007. u 16:21 - pre 207 meseci
Ja polazem nadu u Kubicu, mislim da decko moze !
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net.



+26 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200721.03.2007. u 20:50 - pre 207 meseci
Trka je bila dobra ali komentator nema pojma pa sam vecinu trke gledao bez zvuka. Lik mozda dobro komentarise fudbal ali o F1 nema pojma lik ne moze da prepozna vozaca, ne provaljuje do 3 kruga pred kraj da Masa ide na samo jedno dolivanje goriva itd ...... , srecom ga je malo izvlacio drugi komentator.

Sta mislite kolika je bila sansa da kultard ubije lika kada je presao preko njega formulom ?
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200721.03.2007. u 22:33 - pre 207 meseci
Citat:
Radovan__III: Sta mislite kolika je bila sansa da kultard ubije lika kada je presao preko njega formulom ?


Ogromna. Coulthardov bolid prošao je vrlo, vrlo blizu Wurzove glave (<=20cm I think) i pri brzini od 160 Km/h, koliko čujem da je u tom trenutku Coulthardov bolid letio, zaista sumnjam da bi Wurz to preživio. Prilično amaterski potez, pogotovo jer ga je napravio veteran u F1. Coulthard se ispričao Wurzu nakon utrke, no opet, meni to nikako ne može zasjeniti potencijalnu tragediju na utrci.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
..m.br.11.96.200.in-addr.arpa.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200722.03.2007. u 00:20 - pre 207 meseci
Mozda je malo off, ali me zanima jel neko cuo sta vezano za "novi" sistem bodovanja.
I od koje sezone bi to trebalo da stupi na snagu?
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200722.03.2007. u 11:13 - pre 207 meseci
Citat:
Mister_rap: Mozda je malo off, ali me zanima jel neko cuo sta vezano za "novi" sistem bodovanja.
I od koje sezone bi to trebalo da stupi na snagu?


Prije tjedan dana Ecclestone je javno izrazio svoje nezadovoljstvo aktualnim sustav bodovanja. Aktulani sustav u nedovoljnoj mjeri stimulira i nagrađuje pobjednika stoga se vozači nerijetko ne upuštaju u borbe za prva mjesta izbjegavajući nepotreban rizika "zbog samo dva boda razlike". To utrke čini manje zanimljivim umanjujući broj borbi za pobjede, a što je ljepše za gledati u F1 osim toga? Smiješno je to što je aktualni sustav bodovanja prije četiri godine uveo upravo Ecclestone, koji sa uvijek prisutnom potporom Mosleya, čini najmoćniji duo u F1. Aktualni sustav je uveden poradi brutalne dominacije Schumachera '02-e i za primarnu svrhu je imao onemogućiti prerano osiguravanje naslova (Schumacher je '02-e vozački naslov osigurao već na sredini sezone - u Magny Course-u) i istodobno je omogućio veće šanse većem broju momčadi za osvajanje bodova... a svaki osvojen bod momčadima zlata vrijedi (posebno onima sa začelja) zbog većeg priliva novca u njihove đžepove. Dakle, Ecclestone-u su trebale četiri godine da shvati svu težinu gluposti koju je tada napravio, sada namjerava progurati novi sustav bodovanja za koji zasad nije sigurno hoće li bodovnu skalu dići iznad trenutačno maksimalnih deset bodova ili će se vratiti na stari sustav. Također, Ecclestone ozbiljno razmišlja o tome da vozač sa najviše osvojenih pobjeda u konačnici osvoji naslov bez obzira na bodovno stanje dok bi konstruktorski naslov ostalo klasičan - naslov osvaja ona momčad koja je na kraju osvojila više bodova. Te promjene Ecclestone misli progurati već iduće godine.

Inače, Ecclestone i Mosley su dva nesposobna fosila koji sustavno uništavaju F1 sa svojim retardiranim pravilima koji u pravilu redovito ne da ne rješavaju problem koji se istim pravilima nastoji rješiti nego ga još i povećavaju. Neprestano se ponavljaju u svojim postupcima, vrte u krug, i krstare F1 bez jasne vizije tog sporta. Trebali su davno otići sa sadašnjih pozicija koje zauzimaju, ili bar ključne odluke prepuštati sposobnim ljudima, ovako, iskorištavaju svoju moć i sustavno oštećuju F1.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200722.03.2007. u 17:48 - pre 207 meseci
Vala baš... dvojac deda koji više nemaju testosterona, pa "pr*aju" (izvinite) po F1. Slavicu niko.

Zaista je nedovoljan stimulans 2 boda, za prvaka. Recimo, 12, prvom... pa onda 8 drugi, 6 treći... pa naniže po jedan bod.

1. 12
2. 8
3. 6
4. 5
5. 4
6. 3
7. 2
8. 1

Malo li je? Pošteno, šta kažete?

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200722.03.2007. u 23:18 - pre 207 meseci
Malo je, zato Eklstone menja pravila samo ne znam kada, rekao je da nece vise biti male razlike nego ce staviti npr 1. dobija 7 bodova, 2. dobija 3 boda......na primer......
To je kao da podstakne vozace da se bore vise.......ja vec vidim mnogo guma i pokidanih bolida po stazi (vizija) :-) ............
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200723.03.2007. u 16:44 - pre 207 meseci
Ehh bojim se da ce opet neko (Kimi) da dominira i da ce ovo biti mnogo boring sezona...
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200723.03.2007. u 19:59 - pre 207 meseci
Ne verujem, nije Kimi Miki, tj. Mihajlo.

Popustiće mu koncentracija kad-tad, a tu je Alonso da ga nervira...

GDE JE VELJKO PETROVIĆ?

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200723.03.2007. u 20:26 - pre 207 meseci
Ferrari je najbrži, McLaren izgleda pouzdan, BMW standardano dobar, Reno podbacio, ostali tu i tamo ostali isti...
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200723.03.2007. u 21:01 - pre 207 meseci
Citat:
ton_majstor: Ne verujem, nije Kimi Miki, tj. Mihajlo.

Popustiće mu koncentracija kad-tad, a tu je Alonso da ga nervira...


Raikkonen je at least brz kao Schumacher, ukoliko u rukama ima pouzdan i brz bolid vozi prokleto dobro. Upravo to je imao u Australiji, nakon prvog odlaska u boks zijevao je od dosade u bolidu što je i razlog onog šireg prolaska drugog zavoja desetak krugova prije kraja. Da ne spominjem činjenicu kako se još uvijek nije potpuno prilagodio novom bolidu... niti da je cijelu utrku vozio bez radio veze sa boksom.

Raikkonen je jedan od onih vozača koji vrlo, vrlo rijetko imaju loš dan, ako je plasman loš gotovo uvijek razlog je - bolid.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 200723.03.2007. u 21:05 - pre 207 meseci
Ferrari nije najbrzi, McLaren ima najjaci bolid.....ne znam za koliko ali znam da ima najjaci.......
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Formula 1 sezona 2007

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 27592 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.