Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

masina za pranje

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: masina za pranje

[ Pregleda: 4251 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

caoo
sasa vlahovic

Član broj: 68043
Poruke: 3
*.28.66.210.coditel.net.



Profil

icon masina za pranje17.02.2007. u 18:56 - pre 209 meseci
imam masinu za pranje staru 3,5 godine nema vise garancije ,pre dva dana otpao je pozadi na dno onaj cementni blok pokidao sarafe i otpao nema sanse da može da se ponovo postavi taj blok cementni ,e sada ako može neko da mi kaže može li doći do problema i dali je opasno ako budem ponovo pokusao sa pranjem dali moram biti pored masine ,ili moram da pridržavam masinu kada je centrifuga kada najbrze okrece da nebi setala po kupatilu sama i još stete da napravi ne daju mi se pare ponovo za masinu ***i ga studenski zivot još moram za novu masinu pare da dajem
(
unapred hvala na odgovoru
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.185.*



+558 Profil

icon Re: masina za pranje17.02.2007. u 19:16 - pre 209 meseci
Nisam to jos video, ali sve ima sanse da se popravi. Ako drugacije ne moze, pokidani srafovi mogu da se poravnaju brusilicom pa da se na njih navare ispravni srafovi iste debljine sa odsecenim glavama, i da se onda vrati taj beton, ili izlij drugi isti kao sto je taj ako je taj polomljen. Ili pokusaj privremeno da beton jako vezes tesarskom zicom za te ostatke srafova itd. Dok se to ne sredi, peri bez tega ali nemoj da pustas centrifugu. Eventualno prikaci malo ceo kazan federima (ima po pijacama raznih federa) za kutiju masine, dok ne vratis teg.
 
Odgovor na temu

caoo
sasa vlahovic

Član broj: 68043
Poruke: 3
*.28.66.210.coditel.net.



Profil

icon Re: masina za pranje17.02.2007. u 19:57 - pre 209 meseci
ne nije polomljen beton alisu pokidani srafofi ,i polomljeni su oni plasticni drzaci na kojima stoji zajedno sa srafovima beton ,nema sanse da moze da se to sredi,mene samo interesuje ,dali je opasno masina da radi bez tog betona nema veze dezuraci pri zadnjoj centrifugi ,ne daju mi se pare za masinu samo me to interesuje

hvala na odgovoru
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
212.200.52.*



+292 Profil

icon Re: masina za pranje17.02.2007. u 20:16 - pre 209 meseci
Bubanj ce biti nagnut moze biti problema sa kolicinom vode, zuljanjem kaisnika...
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: masina za pranje17.02.2007. u 23:45 - pre 209 meseci
Aaaa, to su znaci pokidana lezista za srafove na plasticnom kazanu. Eto, jos jedan razlog zasto je prohromski bolji. Pa nista, onda uzmi dve trake tankog i sirokog sparinga potrebne duzine, obavij ih skroz oko kazana, spoji te prstenove srafovima i stegni ih koliko je potrebno, i to neka ti bude drzac za taj beton koji mozes i debelom tesarskom zicom da cvrsto uvezes za te prstenove, a ako su potrebni neki odstojnici, napravi ih od drveta. Umesto vezivanja zicom, mozes da parcicima sparinga i odgovarajucim srafovima spojis taj beton za te prstenove, a moze i da se ti parcici sparinga na koje se srafi beton zavare za prstenove pre postavljanja, a gore da se beton usrafi, sto sve zavisi od raspolozivog alata. Mada je vezivanje jakom zicom najbrze i onako, najjednostavnije resenje uz pomoc stapa i kanapa i bez jurenja majstora. To bi trebalo da ti zavrsi posao.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: masina za pranje

[ Pregleda: 4251 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.