Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trazim najuzi klima uredjaj?

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Trazim najuzi klima uredjaj?

[ Pregleda: 3777 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sony Erecsson

Član broj: 129142
Poruke: 20
195.252.87.*



Profil

icon Trazim najuzi klima uredjaj?18.02.2007. u 19:47 - pre 208 meseci
Mozda je malo neobicno pitanje, ali, zbog uslova montaze, trazim klima uredjaj, split sistem, moze da bude 9-ka jer bi hladila manji poslovni prostor od oko 30 kvm, sa najkracom spoljasnjom jedinicom. Brend nije posebno bitan, prioritet su dimenzije.Znaci, da pojasnim malo, bitno je da spoljasna jedinica bude sto kraca, dok visina i sirina (dubina) nisu od znacaja. Cini mi se da su Fujitsu klime koje su prethodnih godina ugradjivane po Beogradu najkrace koje sam video?
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Trazim najuzi klima uredjaj?19.02.2007. u 03:34 - pre 208 meseci
Imao je i NEO ranije takav model, ali mislim da ih sada nema na trzistu.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Sony Erecsson

Član broj: 129142
Poruke: 20
77.46.192.*



Profil

icon Re: Trazim najuzi klima uredjaj?17.05.2007. u 16:13 - pre 205 meseci
Moram opet da ozivim ovu temu koju sam otvorio u februaru mesecu jer nisam nasao neku uzu klimu i tako resio problem. Prvo su mi po servisima zimus govorili da sacekam maj-jun jer ce tada stici novi modeli i bice mnogo bolji izbor, a sada kad su udarile vrucina i sparina ne mogu da dobijem nikakvu konkretnu informaciju jer po firmama oni koji znaju nesto ili rade na terenu ili nemaju vremena da se javljaju na telefon, a devojcicama koje se javljaju na telefone ne mogu po petnaest minuta da objasnim sta mi treba, niti one znaju kako izgleda koji model, kojih je dimenzija i slicno.

Znaci, treba mi klima-uredjaj sa uzom (da se ispravim jer sam u pocetnom tekstu upotrebio izraz "kracom") spoljasnjom jedinicom. Trebalo bi da spoljasnja jedinica bude uza od 70 cm. Brend nije bitan, moze da bude i 9-tka, jedino sto bih vise voleo da nadjem neki jeftiniji uredjaj, ne bas nesto skupo.

Ako neko ima neku informaciju, molim da mi je saopsti. Ako je neko skoro ugradjivao klima-uredjaj, ako ga ne mrzi da izmeri spoljasnju jedinicu, bio bih takodje veoma zahvalan.

Hvala.
 
Odgovor na temu

Chency G.
NS

Član broj: 27867
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Trazim najuzi klima uredjaj?19.05.2007. u 10:52 - pre 205 meseci
-LG je pre dve godine imao kod nas jedan model (zaboravio sam mu tačnu oznaku) sa malom spoljnom jedinicom (imala je kvadratni odlik, a ne pravougaoni kao kod većine modela); mislim da je širina bila 55cm.

-Probaj nam objasniti kakva je konkretno situacija oko spoljne jedinice, tj. zašto mora biti uža od 70 cm? Možda mogu da se naprave drugačiji nosači za spoljnu jedinicu.Da li je lokal ili stan/kuća u pitanju?
 
Odgovor na temu

Sony Erecsson

Član broj: 129142
Poruke: 20
77.46.192.*



Profil

icon Re: Trazim najuzi klima uredjaj?19.05.2007. u 13:48 - pre 205 meseci
Nasao sam jedan LG cija je spoljasnja jedinica oko 60 cm sto je skroz odgovarajuce. Mogao bi da stane i veci uredjaj, ali pokusavam da sa manjim uredjajem izbegnem improvizaciju. Hvala na odgovoru.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Trazim najuzi klima uredjaj?

[ Pregleda: 3777 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.