Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[FireFox] trazi konekciju

[es] :: Browseri :: [FireFox] trazi konekciju

[ Pregleda: 2390 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
*.ikomline.net.



+13 Profil

icon [FireFox] trazi konekciju27.02.2007. u 07:20 - pre 209 meseci
Kako da iskljucim da ff trazi konekciju? Na kablu sam, a cim nesto ne moze da dl, iskace prozor i kaze da nije konektovana.
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

DaNcAmU
Nishville

Član broj: 46894
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: [FireFox] trazi konekciju20.03.2007. u 01:19 - pre 208 meseci
i ja imam isti problem, ako sam te lepo shvatio, pa i ja trazim pomoc.

dakle, izlaz na net mi je preko rutera tj koristi se konekcija "internet gateway" u control panel->network connectios. ali pored te konekcije, tu postoje i dve dial-up konekcije. i tako s vremena na vreme, firefox naprasno stane sa ucitavanjem stranice i izbaci mi prozorce u kojem trazi da izaberem neku od dve dial-up konekcije. i dok ne kliknem na cancel, FF ne nastavlja . nijedna od dial-up konekcija nije default, a ova preko rutera se ne moze postaviti da bude default (barem ja ne vidim tu opciju). kako da resim ovaj iritantni problem?

Pitanje je, dakle, kako browser (i uopste racunar) odredjuje koju ce od svih raspolozivih konekcija koristiti za izlaz na net. Ja sam mislio da za to sluzi opcija "default", al ocigledno sam se prevario.

jedino resenje koje mi pada na pamet, mada malo preterano, jeste da obrisem ove dve dial-up konekcije. mada s obzirom da mi kablovski malo, malo - pa ne radi, relativno cesto uskace dial-up u pomoc. HELP!
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
*.ikomline.net.



+13 Profil

icon Re: [FireFox] trazi konekciju20.03.2007. u 06:37 - pre 208 meseci
Control panel>Internet options>Connections>Never dial
Nemam pojma zasto mora ovako, ali mora.
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

DaNcAmU
Nishville

Član broj: 46894
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: [FireFox] trazi konekciju20.03.2007. u 17:02 - pre 208 meseci
Woohoo! Pomoglo! Taman je pocelo da me izludjuje. Hvala lepo!
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: [FireFox] trazi konekciju

[ Pregleda: 2390 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.