Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Spektakl za Divca

elitemadzone.org :: MadZone :: Spektakl za Divca

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12030 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.internet.krstarica.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Spektakl za Divca17.03.2007. u 09:58 - pre 207 meseci
Citat:
Fuzz: Da li stvarno niko nije primetio da se Divac vec solidno dugo bavi politikom ili...?


U iznetom smislu,svi se bavimo politikom,samo je Divac javna licnost i njegova rec ima vecu tezinu i jaci odjek od moje...
Jos uvek nikoga ne ugrozava direktno,ali kada pocne da forsira jednu opciju,pa neka bude i njegova licna,pojavice se oni kojima ce biti trn u oku.
Obican plebs sigurno ima ogroman respekt prema Divcu,ali sumnjam da ce nasi "prekaljeni" politicari da propuste i jednu priliku da pljuju i blate.
Vecina bi i rodjenu majku zalozila za mesto u upravnom odboru neke firme...
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.PRI.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Spektakl za Divca17.03.2007. u 10:48 - pre 207 meseci
Citat:
dalibord5: U iznetom smislu,svi se bavimo politikom,samo je Divac javna licnost i njegova rec ima vecu tezinu i jaci odjek od moje...


U iznetom smislu, ne bavimo se svi politikom jer se ne pojavljujemo javno sa predsednicima stranaka i pruzamo im podrsku u predizbornim kampanjama...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

milke
Dragan Milić

Član broj: 52025
Poruke: 237
*.adsl.wanadoo.nl.



+3 Profil

icon Re: Spektakl za Divca17.03.2007. u 12:43 - pre 207 meseci
U iznetom simislu tebi može eventualno da smeta to što Divac ne naginje opciji kojoj ti naginješ. A da se bavi politikom, bio bi redovno u društvu tih koje pominješ, na sastancima, konferencijama za štampu, sednicama glavnog ili mesnog odbora, moguće u skupštini, itd...

U svakom slučaju, smatram da ne treba da se petlja u politiku, bar ne narednih 10 - 15 godina, dok i ako se politička scena u Srbiji ne pročisti. Trenutno to nije scena za ljude koji žele nešto da urade, već da ućare/smuvaju/sjebu/... Osim ako nema iste namere.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.PRI.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Spektakl za Divca17.03.2007. u 13:01 - pre 207 meseci
Citat:
milke: U iznetom simislu tebi može eventualno da smeta to što Divac ne naginje opciji kojoj ti naginješ. A da se bavi politikom, bio bi redovno u društvu tih koje pominješ, na sastancima, konferencijama za štampu, sednicama glavnog ili mesnog odbora, moguće u skupštini, itd...


Nema to veze sa "opcijom kojoj ja naginjem"... Samo prica o neutralnosti i "nadpoliticnosti" je besmislena ako covek javno podrzava jednu politicku opciju.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

plava_motorola

Član broj: 79223
Poruke: 175
213.244.197.*



+1 Profil

icon Re: Spektakl za Divca17.03.2007. u 13:02 - pre 207 meseci
Ma ako udje u politicke vode nacice mu oni neku prljavstinu o njemu.Cist primer je Karic,kako su ga unistili.
 
Odgovor na temu

Hasimbegovic

Član broj: 20360
Poruke: 265
*.ADSL.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: Spektakl za Divca31.05.2007. u 14:40 - pre 204 meseci
U svakom slucaju ... covek je legenda. Zasluzuje nesto ovako. Glasam ga ako se kandiduje na izborima a do tad ... Prijepolje ... spremte se :)
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
77.46.176.*



+3 Profil

icon Re: Spektakl za Divca31.05.2007. u 17:42 - pre 204 meseci
Ma ja bi Divca za boga izabrao, a ne za predsednika.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.adsl.beotel.net.



+8 Profil

icon Re: Spektakl za Divca31.05.2007. u 21:46 - pre 204 meseci
Citat:

ton_majstor:

Ja boljeg od Vladeta Divca nemam. Dovoljno je mator (kao ja, otprilike), dovoljno je prošao i zaradio, dovoljno je nalik na pravednika i čoveka kojega možemo sresti kako šeta sa decom po parku. Ako je jedan sličan odavno eliminisan, ovaj je naslednik.

Vlade IMA pare (samim tim, neće krasti tuđe ili naše), dominantan je mužjak (nije snužden, bez dece(???) ili preispoljan papučar), a Bogme, IMA nekakve rezultate iza sebe (a ne lažne fakultetske diplome, demokratski "staž", mafijaški milje ili propalu OJHA-opoziciju kao saučesnike).


hmmm .... ovde se nesto ipak ne slaze.

kada je "preispoljan papucar" (s. milosevic?) onomad organizovao prijem nakon osvojene medalje, divac bese tamo ozarenog lica. delise se neki diplomatski pasosi, suveniri i kojesta jos, tada. svi behu srecni i nasmejani.
nije li taj prijem bio promocija "preispoljanog papucara"?

kada je "snuzdeni bez dece" (v. kostunica?) pravio prijem nakon osvojene medalje, ne bese li isto tako?
nije li taj prijem bio promocija "snuzdenog bez dece"?

kada je "jedan sličan koji je odavno eliminisan" (z. djindjic?) pravio prijem nakon osvojene medalje, ne bese li vlade divac jedan od organizatora bojkota tog prijema?
ne pojavi se divac tada na prijemu!
nije li taj postupak bio bojkotovanje "odavno eliminisanog mafijasa i svercera cigareta"?

ne bese li onakav pokusaj kupovine akcija knjaza milosa, od malih akcionara, dokaz da "privatizaciju" i "leg(ij)alizam" dozivljava bas na isti nacin kako to zamislja "snuzdeni bez dece"?

... ili, mozda, ja nesto nisam dobro shvatio?

hvala.
 
Odgovor na temu

Hasimbegovic

Član broj: 20360
Poruke: 265
*.ADSL.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: Spektakl za Divca04.06.2007. u 19:00 - pre 204 meseci
Citat:
Floyd: Ma ja bi Divca za boga izabrao, a ne za predsednika.


Ne preteruj sad.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Spektakl za Divca04.06.2007. u 21:11 - pre 204 meseci
mrle 011, SVAKA TI ČAST! Sve si pogodio i baš si me lepo podsetio šta sam tada pisao i mislio!!!

I dalje sam pri tome:

- Umiljato jagnje višestruko "sisa"...
- Sama činjenica da je dvojicu nadživeo a trećeg ne ferma (barem ne videh ja), je po meni dovoljna kvalifikacija!

Citat:
Ja boljeg od Vladeta Divca nemam. Dovoljno je mator (kao ja, otprilike), dovoljno je prošao i zaradio, dovoljno je nalik na pravednika i čoveka kojega možemo sresti kako šeta sa decom po parku.


Sve je i dalje po meni tačno... JA NEMAM boljeg, zasada. Mator je i dalje, bogat i namazan (i dalje), i dalje NALIK na pravednika (nisam rekao da JE pravednik) i imam komšiju koji liči na njega (i šeta decu u parkiću), pa mi je samim tim draži...

Da ne tupim, od više zala (zla), biram manje ili najmanje...

Offtopic, zamalo:

Ima jedan štos kod nas muzikanata...

kao, gleda gazda tezgaroše koji su došli da mu sviraju na nekom događaju, pa kaže:

- Nije vam baš neki taj pevač...

Na to, šef orkestra kaže:

- Gazda, nemamo boljeg, a i najmanja mu je "gaža"!

Gazda:

- DOBAR JE!



Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
77.46.230.*



+3 Profil

icon Re: Spektakl za Divca04.06.2007. u 22:39 - pre 204 meseci
Citat:
Hasimbegovic: Ne preteruj sad.


U svakom slucaju niko od sadasnjih politicara mi ne znaci AMA BAS NISTA. Svi nesto teoretisu i jako su pametni a duha nemaju i blaaaaaaaaaage nemaju sta je tim.

E da, Tito je bio bravar. Ne mora predsednik da bude STRUCNJAK, to treba da rade oni koji su iza predsednika. To je samo neko moje amatersko misljenje, jer ionako nisam politicar, a nije ni niko od nas na ovom forumu.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
212.200.100.*



+638 Profil

icon Re: Spektakl za Divca04.06.2007. u 23:01 - pre 204 meseci
ma ljudi bre, sta ce takav covek u politicke vode, man te salu

nego, kad bi ste rekli gde vam je to Prijepolje - mozda bi i dosli?
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
77.46.230.*



+3 Profil

icon Re: Spektakl za Divca04.06.2007. u 23:11 - pre 204 meseci
Shvarceneger je guverner Kalifornije.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.194.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Spektakl za Divca05.06.2007. u 13:00 - pre 204 meseci
Citat:
mrle 011:kada je "jedan sličan koji je odavno eliminisan" (z. djindjic?) pravio prijem nakon osvojene medalje, ne bese li vlade divac jedan od organizatora bojkota tog prijema?
ne pojavi se divac tada na prijemu!
nije li taj postupak bio bojkotovanje "odavno eliminisanog mafijasa i svercera cigareta"?
hmm, jel' to onaj slucaj kad je Djindjic pravio nekakav prijem u vreme kada su kosarkasi pravili zurku u nekoj kafani (tada su lepo nokautirali Zoranovog coveka u policji, bezbednosti, gde vec)? prethodna dvojica su barem pravili prijem u odgovarajuce vreme
Citat:
ne bese li onakav pokusaj kupovine akcija knjaza milosa, od malih akcionara, dokaz da "privatizaciju" i "leg(ij)alizam" dozivljava bas na isti nacin kako to zamislja "snuzdeni bez dece"?
to bese poqsaj Coca-Cola-e da sto povoljnije qpi "Knjaz Milos" posto je za domace ljude vazilo placanje na rate a za strance da plate sve odjednom
i,sta je bilo sa "Knjaz Milosem"? zavrsio kod nekog tajqna

samo nek' se co'ek mane politike

ne vidim paralelu izmadju Svarcenegera i Divca

Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Spektakl za Divca

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12030 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.