Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE

elitemadzone.org :: TechZone :: Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE

[ Pregleda: 18444 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

B.Isailovic
Biserka Isailovic
Kragujevac

Član broj: 118916
Poruke: 16
..ava-automobili.netpro.co.yu.



Profil

icon Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE27.03.2007. u 10:17 - pre 207 meseci
To su nozevi kojima je zagrejana rezna ivica i na taj nacin se vrsi secenje. Prakticno tanka rezna ivica topi materijal. Inace sluze za secenje plasticnih ploca, autotapeta i slicnih materijala.
Spada u grupu rucnih alata. Pronasla sam ih u Americi i Kini. Interesuje me da li je neko kod nas video tako nesto ?

http://www.hot-knife.cn/english/about.htm

[Ovu poruku je menjao lancia88 dana 27.03.2007. u 13:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zokish
Smed. Palanka

Član broj: 37671
Poruke: 291
*.dial.cpe.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE27.04.2007. u 07:11 - pre 206 meseci
U mom kraju to se pravi od prirucnih sredstava (cekas zica, lemilice, varilice za kese i sl) kako bi se obradjivao stiropor. Po meni nista senzacionalno, profilisan grejac i to je to.
Cak sam i ja nesto slicno pravio kada je trebalo klincima za maskenbal napraviti stiroporske sekirice i sl.
svih mi dabrova ontaria
 
Odgovor na temu

B.Isailovic
Biserka Isailovic
Kragujevac

Član broj: 118916
Poruke: 16
*.zastava-automobili.com.



Profil

icon Re: Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE27.04.2007. u 10:07 - pre 206 meseci
E pa znam ja da moze tako da se inprovizuje ali meni treba profesionalni alat. U svako slucaju hvala sto si prokomentarisao. Mnogo bi mi znacilo ako bih to pronasla ali nesto tesko mi ide. Mislim da kod nas to ne moze da se pronadje.
 
Odgovor na temu

cyberm

Član broj: 37993
Poruke: 146
*.uis.kg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE30.04.2007. u 12:45 - pre 206 meseci
Zdravo,
Evo uputstva kako da za par stotina dinara sama napravis tako nesto:
http://club.cycom.co.uk/hotwir...tter_for_polystyrene_foam.html

Po funkciji nece mnogo da se razlikuje od "kupovnog".
 
Odgovor na temu

zokish
Smed. Palanka

Član broj: 37671
Poruke: 291
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE01.05.2007. u 10:42 - pre 206 meseci
Pa ovo je cak i ispod amaterskog novoa
U prilogu nesto slicno za rezanje stiropora i sl. od cekas zice, mini trafoa na 12V i prekidaca, sve skupa cca 500din, naravno domaca radinost.
svih mi dabrova ontaria
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

B.Isailovic
Biserka Isailovic
Kragujevac

Član broj: 118916
Poruke: 16
*.zastava-automobili.com.



Profil

icon Re: Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE03.05.2007. u 07:14 - pre 206 meseci
E ljudi hvala za komentare i za savete ali meni je stvarno potreban profesionalni alat. Nece meni niko da atestira takvu napravu. Ne treba meni to za kucnu upotrebu.
Hvala u svakom slucaju.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Da li je neku cuo za vruce nozeve HOT KNIFE

[ Pregleda: 18444 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.