Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telefonska instalacija

[es] :: ISP :: ADSL :: Telefonska instalacija

[ Pregleda: 2832 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Someonee

Član broj: 112685
Poruke: 13
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.projectecd.com


Profil

icon Telefonska instalacija29.03.2007. u 17:30 - pre 207 meseci
Zanima me ljudi mogul da dobijem adsl ako mi je tel. prikacen preko starih bandera i stari kablova ? U pojedine delove grada je kopato i postavljat opticki kabal i pojedinima su pustili adsl a na istoj smo centrali kao ja kao i oni... E sad isto meni konekcija ide na dial up od 31-36 i retko kad 46kb/s eto mozda pomaze da se razresi misterija :) bitno mi je da imam internet 24 h pa makar ishao i 10kb/s sto je priznajem dosta :P
 
Odgovor na temu

Goran Nikolovski
Subotica

Član broj: 15308
Poruke: 247
77.46.229.*

Sajt: goran-nikolovski.blogspot..


+1 Profil

icon Re: Telefonska instalacija29.03.2007. u 17:36 - pre 207 meseci
Citat:
Someonee: Zanima me ljudi mogul da dobijem adsl ako mi je tel. prikacen preko starih bandera i stari kablova ? U pojedine delove grada je kopato i postavljat opticki kabal i pojedinima su pustili adsl a na istoj smo centrali kao ja kao i oni... E sad isto meni konekcija ide na dial up od 31-36 i retko kad 46kb/s eto mozda pomaze da se razresi misterija :) bitno mi je da imam internet 24 h pa makar ishao i 10kb/s sto je priznajem dosta :P

Pa pitaj Telekom ili nekog drugog provajdera da li postoji mogućnost realizacije ADSL priključka. To šta je kopano i koliko su stare bandere ne znači puno ...
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telefonska instalacija

[ Pregleda: 2832 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.