Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vista - pa i nije tako lose (video clip)

[es] :: Advocacy :: Vista - pa i nije tako lose (video clip)

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 10672 | Odgovora: 70 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:41 - pre 207 meseci
Ja sam rekao da koristim i Linux, i Mac, i Windows.I da se nisam pomirio sa tim da Windows tako radi ne bih ga koristio.Isto tako i sa Apple-om.Cinjenica je da Vista ne nudi bogzna sta osim dobre sminke.A Apple je to imao pre 7-8 godina.Dobro sa Linux-om je sto je dzabe.Za sve ostalo moras da se polomis da bi ga doveo u red.I ko kaze da je Linux dobar za laike taj laze.Ali i ko kaze da linux nije dobar, laze takodje.Vec sam rekao, svaki OS ima svoje prednosti.Meni se svidja Mac, vama Win.Super.Nemam nista protiv.Ali imam svoje misljenje.Mozda i nisam u pravu, ali ne bojte se, nisu mi Linuxovci napunili glavu time da je Windows los.Sam se dokazao.Ako mene pitate najbolja verzija Windowsa je bila Win95, pa posle nje Win98SE.Sve posle toga je luk i voda.Ali posto moramo da ubedimo sebe da je vreme da idemo napred, tako i mi napustamo dobre operativne sisteme, zarad komercijalnih operativnih sistema.
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:43 - pre 207 meseci
Citat:

Ako mene pitate najbolja verzija Windowsa je bila Win95, pa posle nje Win98SE

Ok nadam se , da se zezas :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Džeronimo

Član broj: 101777
Poruke: 320
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:43 - pre 207 meseci
Citat:
degojs: Neverovatno, kako ljudi nalaze opravdanja za sve što Jobs uradi kada je i očigledno da je pogrešno i kada je sam promenio priču.

Ako PPC "ne valja", zašto onda proizvođač tvog omiljenog OS-a ugrađuje vrlo sličan procesor u svoje konzole?
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:45 - pre 207 meseci
Citat:
Ako PPC "ne valja", zašto onda proizvođač tvog omiljenog OS-a ugrađuje vrlo sličan procesor u svoje konzole?


Kakve veze imaju konzole sa desktop i prenosnim računarima?

Uostalom, lepo rekoh, pitaj Jobsa da ti on pojasni. On je godinama trubio isto tako, a onda okrenuo priču za 180 i prešao na Intel :))))


Nego, imaš li ti PPC mašinu kod sebe?
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:48 - pre 207 meseci
Citat:
degojs: Kad bude gotov, mislim krajem ove godine.

Koliko verzija MacOS X je izašlo do sada? Ah, ne, to nije Service Pack. Service Pack za Windows je besplatan


Pa i svaki upgrade za Mac OS je dzabe.A i nije bio 100 i 200MB kao za Windows, nego 15-20MB.To puno govori o tome koliki deo sistema se upgraduje.I izaslo je svega 4 verzije Mac OS-a, i svaki upgrade je bio besplatan osim poslednjeg na 10.4 Tigra.Svejedno kad kupis novu Mac masinu dobijes i OS, dok za PC moras da doplatis.Cinjenica je da su Mac masine boljeg kvaliteta, zato su i skuplji.Nije isto voziti Ficu i Mercedesa.Ali sta ja to pricam, vi ste zaslepljeni Microsoftom pa i ne mozete racionalno da razmisljate.
A odluka Jobs-a da predje na Intel je komercijalne prirode, verovatno da bi maznuo sto veci deo PC kolaca.Ali to i nije tako bitno, opet Mac OS bolje radi i izgleda cak i na PC-ju.A i od tada sam zaboravio sta znace reci kao sto je "registry","BSOD","defragment","Virus", itd....



Da, imam i PPC masinu, imam i Intel.A imam fala bogu i ovo nuzno zlo Windows
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:52 - pre 207 meseci
Citat:
A i od tada sam zaboravio sta znace reci kao sto je "registry","BSOD","defragment","Virus", itd....


A zaboravio si i sve igrice, zar ne :))))

Taj Mac, stvarno moram da kažem, to nije nego za devojke.



Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:53 - pre 207 meseci
Citat:
blood: Ok nadam se , da se zezas :)



Ne, mrtav sam ozbiljan.Instaliraj na istoj masini Win98SE, testiraj sistem kako se ponasa.Pa onda instaliraj XP, i uradi ISTE testove.Kas'ce ti se samo....


Da ne govorimo kako u XP-u posle nekog vremena pocne sam od sebe da se usporava.Pa onda cuveni SP2 koji ga je unistio totalno.Zalosno.Ja sam dugo koristio jednu verziju XP SP2 MCE koji mi se pokazao dobar, i sad konacno zamenjen sa Vistom.Ajde da vidimo koliko ce dobro da radi za dva-tri meseca....
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:54 - pre 207 meseci
Citat:
degojs: A zaboravio si i sve igrice, zar ne :))))

Taj Mac, stvarno moram da kažem, to nije nego za devojke.



Ne, ne igram se uopste.Win je za decake i devojcice koji se jos uvek igraju.Ja sam porastao pa sam poceo da koristim ozbiljan OS....
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:55 - pre 207 meseci
Citat:
I izaslo je svega 4 verzije Mac OS-a


LOL "Svega 4 verzije" :)

Mislim.. ako to nisu service packovi za Mac, ne znam šta jeste, samo što ih vi zovete "nova verzija".

Kao, bile su to ground-breaking promene u sistemu između tih verzija? Koje su to strašno velike promene bile između tih verzija?

Pfff..

Citat:
A odluka Jobs-a da predje na Intel je komercijalne prirode, verovatno da bi maznuo sto veci deo PC kolaca.


Boga mi, ne bih rekao - Jobs je nešto pričao drugačije: pričao je o grejanju, potrošnji energije i - brzini.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

MladenIsakovic
Mladen Isaković
Šabac

Član broj: 58620
Poruke: 333
*.adsl.sezampro.yu.

Jabber: mladjai@elitesecurity.org
ICQ: 162720715
Sajt: www.slackware-srbija.org


+1 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:56 - pre 207 meseci
Citat:
PPZ: Pa i svaki upgrade za Mac OS je dzabe.A i nije bio 100 i 200MB kao za Windows, nego 15-20MB.To puno govori o tome koliki deo sistema se upgraduje.

To ipak više objašnjava zbog čega je taj OS toliko "otporan" na 0day exploite.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 20:59 - pre 207 meseci
Citat:
Ne, ne igram se uopste


Zar ovo nije tipično ženski komentar/odgovor?

Obično one imaju takve odgovore: "I don't play games" i slično.. Ima li neko da mu neka devojka to nije rekla: Ja sam ozbiljna i iskrena, ne igram igre, a ti si ovakav, onakav, neozbiljan...

Pfffff :)))))))))))))))
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:00 - pre 207 meseci
Ja predlazem da organizujemo 3 Paintball grupe : "Mac" , "Win" , i "Linux" pa da to resimo na pravi nacin
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:10 - pre 207 meseci
Citat:
degojs: Zar ovo nije tipično ženski komentar/odgovor?

Obično one imaju takve odgovore: "I don't play games" i slično.. Ima li neko da mu neka devojka to nije rekla: Ja sam ozbiljna i iskrena, ne igram igre, a ti si ovakav, onakav, neozbiljan...

Pfffff ))))))))))))))




Ti si izgleda neki provokator Siguran sam da i kad bih bio vatreni Windows-ovac ti bi opet nasao nesto da kontriras.Pffffff )) uopste se ne nerviram.

A Windows je u medjuvremenu izbacio najmanje 3 puta godisnje nove verzije (da,da, svaki put kad kupis novi PC dobijes CD sa svim prethodnim updateovima.Ako to nije nova verzija OS-a onda ne znam sta je).Za 7 godina je izbacio 5 novih 60% kompatibilnih medjusobno sistema, i jedno 10.000 updateova.Mac OS je izbacio 4 UPDATE-a za jedan isti sistem: Mac OS X.To nije isto....
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
195.252.64.*



+43 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:11 - pre 207 meseci
Windowsasi dolaze sa batinom :)
 
Odgovor na temu

MladenIsakovic
Mladen Isaković
Šabac

Član broj: 58620
Poruke: 333
*.adsl.sezampro.yu.

Jabber: mladjai@elitesecurity.org
ICQ: 162720715
Sajt: www.slackware-srbija.org


+1 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:14 - pre 207 meseci
^ Koja je, doduše, micro&soft
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:27 - pre 207 meseci
Citat:
Mac OS je izbacio 4 UPDATE-a za jedan isti sistem: Mac OS X.To nije isto....


4 updatea za jedan isti sistem!! Samo 4??? ;)

Pa kako je to različito od npr. 4 service packa za Win 2000, itd? A o zakrpama, ne znam šta pričaš.. kao Apple ne pušta zakrpe za MacOS?


Nego, niti jedan od tih updejtova ti ne omogućuje da igraš sve one igrice? Pa džaba ti onda i da ih je 10...




Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:33 - pre 207 meseci
Da, ajde da spomenemo Win.

DVE verzije Win95,TRI verzije Win98, 4 service packa za NT, 3 service packa za Win2000,2 service packa za Win2003, 2 service packa za WinXP, i u primpremi SP za operativni sistem koji se jos nije ni odomacio kako treba...ccccc....sta da kazem.Necu ni slucajno da spomenem koliko raznih updateova mesecno zvanicno izlaze za Win.Poslednji update za Mac OS je izasao davno i vise nije bilo potrebe da se krpi OS kao kod Windowsa....
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

Džeronimo

Član broj: 101777
Poruke: 320
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:34 - pre 207 meseci
Citat:
degojs: Nego, niti jedan od tih updejtova ti ne omogućuje da igraš sve one igrice? Pa džaba ti onda i da ih je 10...


Postoje igrice i za Mac (one popularnije).

Mada ne znam zašto su igrice toliko bitna stvar. Primarna namena računara ipak nije za igrice; konzola je za igrice, a računar je za ozbiljnije stvari.

Da l' ćeš ti sad da kažeš da je ovo ženski ili muški odgovor, ne znam, al' ni meni računar ne služi za igrice (za to imam konzolu).
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:42 - pre 207 meseci
Citat:

DVE verzije Win95,TRI verzije Win98, 4 service packa za NT, 3 service packa za Win2000,2 service packa za Win2003, 2 service packa za WinXP, i u primpremi SP za operativni sistem koji se jos nije ni odomacio kako treba...ccccc....sta da kazem.Necu ni slucajno da spomenem koliko raznih updateova mesecno zvanicno izlaze za Win.Poslednji update za Mac OS je izasao davno i vise nije bilo potrebe da se krpi OS kao kod Windowsa....


Sta je ovde cudno? Windows podrzava eone hardvera koji postoje na ovom svetu, kao i eone 3-party aplikacija - pa je jasno da postoji potreba za cescim odrzavanjem.

Apple standardizuje svoj hardver - pa im je posao neuporedivo laksi - oni TACNO znaju kako ce se sistem ponasati, jer oni sami i prave hw :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Vista - pa i nije tako lose (video clip)09.04.2007. u 21:43 - pre 207 meseci
Citat:
degojs: Nego, niti jedan od tih updejtova ti ne omogućuje da igraš sve one igrice? Pa džaba ti onda i da ih je 10...



Pa izgleda da su njemu igrice jedini argument

A inace i postoje sve novije igrice i na Mac-u.I rade isto tako dobro kao i na Win-u.Moj klinac ubija i WoW, i UT, i CS, i sta ti ja znam jos.I nikada se nije pozalio da ne postoji neka igrica koju je pozeleo da igra.Ah,da, sad je u nekoj Splinter Cell fazi.Imamo i to na Mac-u

A sto nema na Mac-u, ima na XBOX-u



Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Vista - pa i nije tako lose (video clip)

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 10672 | Odgovora: 70 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.