Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fiat Panda [Classic] klub

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Fiat Panda [Classic] klub
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 595307 | Odgovora: 829 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rele r4
s.m

Član broj: 180787
Poruke: 94
93.86.31.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub28.11.2008. u 19:43 - pre 186 meseci
Kizo najlakše je da copy password i paste na odgovarajuće mesto i to je to
moja bivsa (pandica)
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub29.11.2008. u 02:10 - pre 186 meseci
Citat:
AcaDorcol: Pozdrav KizoVane
Obrati paznju kada unosis password da na tvojoj tastaturi nije obrnut razspored slova ``y`` i ``z``, pa posto kad kucas password izlaze samo zvezdice, zapravo i ne primetis zamenu ova dva znaka. Takodje postuj i eventualna velika i mala slova, bas kako je dato u mailu koji su ti poslali.
Pozz
Citat:
rele r4: Kizo najlakše je da copy password i paste na odgovarajuće mesto i to je to

pozdrav drugari
hvala na savetima ali mislim da nije to problem, hocu da kazzem da nisam bas tantuz za ove stvari, da neko ne protumaci pogresno ne mislim ni da je neko od vas to pomislio nego cisto da kazem, sve vreme pokusavam na copy - paste i ne ide, nesto drugo nije u redu a ne znam sta, mozda je i neko od podesavanja u mozzili ali i to sam sve proverio, elem na kraju se uvek ispostavi da je neka banalnost u pitanju, vreme ce pokazati koliko sam glup:)
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub29.11.2008. u 06:40 - pre 186 meseci
Kizo, podešavanje u mozilli, dozvoli cookies, tools/options/privacy/štikliraj accept cookies from sites, trebalo bi da bude to. Pozz!!!
 
Odgovor na temu

yungalunga
beograd

Član broj: 185219
Poruke: 197
194.106.186.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub29.11.2008. u 08:22 - pre 186 meseci
pozdrav pandisti,
samo da vas pozdravim,u velikom sam guzvanjcu,pa reko da se javim, i nisam zaboravio na verne pandiste. U ponedeljak sam ima mali peh na autoputu kod konjarnika,nalete kamencic i pravo u soferku ,napravi stetu,nije napukla ali napravi malu tacku,koju sam brze bolje u glas servisu popravio.Idalje se vidi manja tacka sa pukotinama,kaze majstor da zbog samih vremenskih uslova ,hladnoce i ostalih padavina,ne moze bolje.Ja nesto preterano nisam zadovoljan na samu popravku,ali nadam se da naprslina nece ici dalje.
PS Kupio sam halogene farove,pa od sledece nedelje sledi postavljanje istih,ako bude zatrebalo-pitam za neka objasnjenja
pozdrav
yungalunga
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
79.101.132.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub29.11.2008. u 15:41 - pre 186 meseci
Kizo, racunaj na bravicu, pronasao sam je. Sto se tice boce za plin, nadji neke frigomaticare da iseku cevi i i nastave ih tako da bocu mozes da stavis na zeljeno mesto. Moje pase su u tom poslu, ali se ovih dana ubijaju od rada, tako da je glupo i da ih pitam.


Inspektore, KO PRE DEVOJCI....... Zao mi je kolega! Poaslji mi molim te na pp ili SMS -om tvoj mobitel i tel na poslu. Opet sam nesto cackao po telefonu i zna se, flesovanje ....1200 din. Pa ko ume-ume!!!
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub29.11.2008. u 21:26 - pre 186 meseci
Citat:
inspkluzo: Kizo, podešavanje u mozilli, dozvoli cookies, tools/options/privacy/štikliraj accept cookies from sites, trebalo bi da bude to. Pozz!!!


Hvala na savetu, ali na zalost i to sam probao, nije mi ovo prvi forum ali je prvi sa kojim imam problem, chak sam po prvi put u zivotu pocitao faq od a do s, i nije mi pomoglo, stvarno ne znam sta je, ali nema ni veze moze i ovako dok ne resim problem, hvala jos jednom.


Citat:
roberto_s: Kizo, racunaj na bravicu, pronasao sam je. Sto se tice boce za plin, nadji neke frigomaticare da iseku cevi i i nastave ih tako da bocu mozes da stavis na zeljeno mesto. Moje pase su u tom poslu, ali se ovih dana ubijaju od rada, tako da je glupo i da ih pitam.

Hvala i tebi Roberto, probacu ja da ti posaljem moj broj na pp, pa da se cujemo i dogovorimo.
A sto se tice plinske boce to sam, bezmalo, resio, ceo dan sam danas sa drugarom sredjivao "mecku", i imam jos nesto malo sutra i finito.
Ako nekoga zanima ima kod Sumica, preko puta Ljermontove neka firma koja pravi te bakarne cevi za plinske boce, ne mogu da napisem ime iz poznatih razloga, mada je to obicna cev a srafovi se mogu iskoristit i stari, ali svaka se skola placa...
I samo da dodam da je premestanje plinske boce pis of kejk:)
pozz
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub30.11.2008. u 19:03 - pre 186 meseci
Citat:
roberto_s: Kizo, racunaj na bravicu, pronasao sam je. Sto se tice boce za plin, nadji neke frigomaticare da iseku cevi i i nastave ih tako da bocu mozes da stavis na zeljeno mesto. Moje pase su u tom poslu, ali se ovih dana ubijaju od rada, tako da je glupo i da ih pitam.

Roberto, na zalost ne mogu ni pp da ti posaljem dok se ne ulogujem, tako da cu ti ostaviti ovde moj mail pa mi se javi da se dogovaramo za dalje
[email protected]
pozz
 
Odgovor na temu

papovicd
fiat deltaautomoto nbgd
zemun

Član broj: 187636
Poruke: 60
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub30.11.2008. u 20:05 - pre 186 meseci
pozdrav za sve moje pandiste
ako bog da ja sam po malo napredovao
dal jesam ili ne ali ja sam se pomladio
prodao sam moju malu i uzimam novu
malo da vozim sa klimom
pozdrav za sve vas
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub01.12.2008. u 06:38 - pre 186 meseci
Papovicu, ti bas volis Pande.
Ajd neka ti je sa srecom, i opisi nam malo, kubikaza, godiste, slike.......
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub01.12.2008. u 07:02 - pre 186 meseci
Roberto, pa dogovor je i bio takav? Montirao sam četiri Tigar Sigura, skinuo one Pirelli, drugi auto. Upravljiviji, mekši i tri puta tiši. Velika promena, više nema onog treskanja kada se prelazi preko češljeva na mostu, sada je sve normalno. Papoviću, dobra kupovina! Pozzz!!!
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub01.12.2008. u 07:28 - pre 186 meseci
> Ja ne skapirah sta je Papovic pazario!!!???
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub01.12.2008. u 07:57 - pre 186 meseci
Novu pandu mislim 04-05 godište. Pozzz!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub01.12.2008. u 10:23 - pre 186 meseci
Ova njegova kockica je zavrsila izgleda kod nekog gospodina, kojeg je upoznao sa nasim forumom. Papovicu valjda si uputio coveka na ovaj forum?
Osim toga sad medju clanovima ima i vlasnika nove Pande ...... tako da onaj naziv Classic postaje pitanje.....
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub01.12.2008. u 12:48 - pre 186 meseci
Nema skidanja naziva classic, Papović se odmetnuo! Pozz!
 
Odgovor na temu

IFA
serviser ,Informatika

Član broj: 185075
Poruke: 70
*.informatika.com.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub01.12.2008. u 14:34 - pre 186 meseci
Papovicu,nek Ti je sa srećom
Malo se odmetnuo,pa šta,i ja bi da mogu,možda.Samo bi mi malo nedostajala dvokrilna zadnja vrata.
Nije lepša,al je mladja.
Ma ove godine sigurno neću.
 
Odgovor na temu

milan.m
BG

Član broj: 188439
Poruke: 63
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub04.12.2008. u 21:36 - pre 186 meseci
Pozdrav Pandisti!
Mali savet i sugestija,kupite nove metlice brisaca. Uzeo sam Bosh garfitne,svi su se vidici otvorili!
Namazite glicerin na kedere,i stavite ga malo pomocu kljuca u bravice i u zimu opusteno.
A i sprej za odmrzavanje soferke je super stvar,ne zebu ruke kao sa strugacem.
Da,proverite rad zadnjeg grejaca,bitan je kad magle prozori.
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub05.12.2008. u 07:01 - pre 186 meseci
Milan.m-e, posto to chudo grafitno????
 
Odgovor na temu

umesna
Beograd

Član broj: 183205
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub07.12.2008. u 00:09 - pre 186 meseci
Pozdrav svima.

Davno sam se uclanio, ali sam vise vozio nego pisao. Za sada sve djeluje da se ne predjoh pri kupovini. Cini mi se da su Gost i Roberto raspravljali o bravicama. Meni je vozacka (sto se kod kola izraubovanih od italijanskih postara i ocekuje) skroz riknula. Ako je vec tolika muka i skupoca pri pronalasku, zna li neko moze li se skinuti suvozacka, i prebaciti na vozacku? To se desilo nedavno, ali vec mi je dodijalo protezati se preko oba sjedista i otvarati vozacka vrata iznutra.

Jos jednom pozdrav svima.
Djelo treba da je dobro, ne lijepo.
 
Odgovor na temu

umesna
Beograd

Član broj: 183205
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub07.12.2008. u 00:11 - pre 186 meseci
E, da.

Ako je neko samostalno obavljao taj proces skidanja bravice, ne bi skodilo i malo opisa tog procesa. Da li se skida plastika oko cilindra na silu, ili vec nekako drugacije. Bolje je pitati, nego da se poslije jauce.

Unaprijed hvala.
Djelo treba da je dobro, ne lijepo.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub07.12.2008. u 00:56 - pre 186 meseci
umesna
Moze da se skine suvozacka bravica i da se stavi na vozacka vrata, ja menjao i crkla mi i ta pa sam stavio centralnu, e sad ne mogu da ti opisem kako se to radi jer sam ja to menjao pre vise od godinu dana pa se ne secam, ali snam da nije nista komplikovano.
Sto se tice kupovine bravica, ima ih u prodaji samo kao komplet za sva vrata, dakle tri il' nijedna i kostaju oko 2500 - 3000 din.
pozz Kiza.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Fiat Panda [Classic] klub
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 595307 | Odgovora: 829 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.