Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PVC profili - najkvalitetnije marke

elitemadzone.org :: TechZone :: PVC profili - najkvalitetnije marke

Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 653247 | Odgovora: 721 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke09.09.2014. u 15:24 - pre 116 meseci
kao sto vec gore stoji komentar nova kuca polovni prozori...novi bi mozda kostali 50e vise po komadu ali sta ces mora da se vozi skup polovni auto....uloziti u kucu 3000e je veliki problem ali sutra ce vec da se da i vise za polovni auto...e sad necemo da sitnicarimo za registraciju i odrzavanje cirka nekis tricavih 500-600evra godisnje...pa ko jos placa parking......i vozim na plin tu stedim...
 
Odgovor na temu

panca75
Damir Pancic
Nis
OKNOPLAST
Nis,Serbia

Član broj: 320728
Poruke: 21
217.16.133.*



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke09.09.2014. u 15:47 - pre 116 meseci
U pravu ste kolege u potpunosti. Kako vidim i čujem da na novu kuću hoće staviti polovnu stolariju izbiju me ospice. Prvo pitanje da li znaju koliko je star taj prozor, drugo gde je i kako korišćen, treće da li u slučaju kvara(mislim na okov) da li je moguće taj kvar otkloniti. Jel koliko sam se ja sretao do sada to su okovi stari minimum 20 godina i nisu istih standarda kao današnji, pa sam morao da radim neke smešne '' bajpasove'' kada su me zvali da te iste prozore servisiram. U nekim slučajevima nisam uspevao da ih popravim, i šta su napravili - ostavili su ih da im glume svetlarnike(fikseve).Mislim da je velika greška staviti polovnu stolariju umesto nove radi uštede u novcu. Traže savete ovde na forumu, a kada im damo naljute se ako im nije po volji. Pozdrav
panca75
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1537
*.dynamic.sbb.rs.



+265 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke09.09.2014. u 19:46 - pre 116 meseci
Citat:
Vozim nemački auto, iz uvoza, sad ovo sa bakom nisam siguran ;)


Nisi me razumeo :-) Ovo je Austrijska firma! Nadam se da taj tvoj Svaba nije sastavljan u Austriji :-)

A za ostale ... Ne razumem ove komentare. Imate konkretan prozor: profil, okov, staklo, dimenzije. Ako stvarno mozete da ponudite za 230 eura - sve novo sa garancijom, pa ponudite. Ne radi se o 2 prozora, Covek pravi kucu, po tu cenu ce biti jos posla ... Pa ko danas ostavlja profile i okov da odleze u magacinu ako zatreba da se popravi nesto pod garancijom za 5-10 godina? Sigurno ce rado kupiti pod takvim uslovima.
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

nikzel
Mirković Živorad
Nigde
Nijedna
Beograd

Član broj: 324999
Poruke: 6
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke10.09.2014. u 10:36 - pre 116 meseci
@whitie2004
Svaka cast za komentar.

Za sve ostale:
Ko kaze da ja hocu da ustedim, ja zelim kvalitet koji na zalost kod nas i da hocu nemogu da ga kupim!
Bio sam kod lika, pogledao prozor, mogu samo da kazem da je vrh, ne zelim nikog da reklamiram, nakon svega sto sam kod nas video ovo je stvarno vrhunska roba. Ne shvatite me pogresno svaka cast svakome ali ja se drzim one stare " nemam pare da kupujem jeftino". Nudi mi se prilika da kupim kvalitet povoljno i zasto nebih.
 
Odgovor na temu

veljkoE
ALU i PVC stolarija
NS

Član broj: 81131
Poruke: 1158
*.dynamic.stcable.net.



+32 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke11.09.2014. u 18:47 - pre 116 meseci
na osnovu cega si zakljucio da je vrhunska roba? i mercedes 123 je vrhunski automobil, al zgazilo ga vreme...
koristite forum, ne pp
 
Odgovor na temu

nikzel
Mirković Živorad
Nigde
Nijedna
Beograd

Član broj: 324999
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke11.09.2014. u 20:41 - pre 116 meseci
Citat:
na osnovu cega si zakljucio da je vrhunska roba? i mercedes 123 je vrhunski automobil, al zgazilo ga vreme...


Išao samnom majstor koji se bavi 15 godina prozvodnjom PVC i ALU stolarije, prozor je 2006 god, ima AUBI okove na 13mm, znam više se ne proizvodi sad je to SIGENIA-AUBI, profil je REHAU 5 komora, staklo je po sve prilike PANPLEX 4-16-4+6 (tako piše iznutra na lajsni u staklu, tu piše i godina proizvodnje 2006). To mi je sve majstor objasnio šta znači. Prozor izgleda stvarno kao nov.
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke11.09.2014. u 22:00 - pre 116 meseci
e sad samo jedno pitanje jos od mene...ako pise da je prozor 2006 pitanje glasi zasto je vec izvadjen 2014 ili posle 8 godina....sigenija kao okov postoji i pre 2006. godine...9 ili 13 mm i dan danas imas da narucis kod skoro svih ozbiljnijih proizvodjaca okova.....staklo mislim da bi ti vise znacilo niskoemisiono punjeno argonom nego taj pampleks....
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke19.09.2014. u 07:22 - pre 115 meseci
Je li neko radio sa ovom firmom ?


http://www.ibcapital.rs/cenovnik

Hvala!
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke19.09.2014. u 23:29 - pre 115 meseci
po tim cenama ja sam do pre 6 godina radio inautic(tisen).
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9455 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke22.09.2014. u 14:59 - pre 115 meseci
Već sam postavio pitanje na jednoj drugoj temi o PVC stolariji. Kako nema odgovora
a mislim da je ovde više ljudi prisutno da postavim i ovde isto pitanje:
Ugradio sam ( ugradili mi ) Gealan 800. Moje pitanje je kako se pokazao ovaj PVC.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke22.09.2014. u 16:35 - pre 115 meseci
pa posto svi gledaju da prodju sto jeftinije a da negledaju dal je profil reciklat ili kompletan prva ekstruzija,dal je okov okretni ili okretno nagibni i ko je proizvodjac,dal je staklo flot ili niskoemisiono punjeno argonom i da nenabrajam dalje sta sve pitanje glasi dali to radi kako treba i dal si ti zadovoljan sa time posto je vec ugradjeno....mislim da odgovor kako se pokazao kod tebe jedino ti mozes da das....
 
Odgovor na temu

MogamboBG

Član broj: 325255
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke22.09.2014. u 19:04 - pre 115 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Je li neko radio sa ovom firmom ?


http://www.ibcapital.rs/cenovnik

Hvala!


Pozdrav svima,

Morao sam da se registrujem da bih odgovorio na ovaj post, zadobrobit svih vas koji kreću u nezaboravnu avanturu zvanu "Zamena PVC stolarije".

Imao sam veoma negativna iskustava sa doticnom firmom. Na kuci su mi ugradili prozore od profila Rehau Euro-Design 86. Moram priznati sa njima imao sam nezaboravno iskustvo koje je trajalo od prilike godinu dana i 3 kompleta stolarije koje su zamenili na mom stanu. Mnosto poziva i poruka izmedju mene i njih i na kraju kada sam video gde sve to vodi poslao sam par mailova samom proizvođaču profila REHAU i dobio sta sam trebao na početku. Ukratko evo link da vidiš kako rade :D

https://plus.google.com/photos...837/albums/6025948494039882353


Jednostavan odgovor U SIROKOM LUKU ZAOBIĆI ;)
 
Odgovor na temu

deki111
Beograd, Srbija

Član broj: 305965
Poruke: 617
*.adsl-1.sezampro.rs.



+613 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke22.09.2014. u 19:59 - pre 115 meseci
Strašno, kao da su u kombiju sekli bonsekom dok su se vozili, a za varilicu nije bilo mesta.

Dobro je što si na kraju kontaktirao Nemce i verujem da je dotičnu firmu ta stolarija koštala više nego tvojih živaca.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9455 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke22.09.2014. u 21:41 - pre 115 meseci
"Coj"
Gealan 800
Pitanje se odnosilo na profil. Znači interesuje me kako se pokazao taj profil
u eksploataciji i da li je neko radio sa njim.
Što se mene tiče plače mi se što nisam našao dobrog stolara i platio mu da
mi napravi nove spoljne prozore sa duplim staklom. Kada sam vadio ramove
bili su kao dukat, a bili su iz 59. Tužno i strašno. Jedini benefit je što sam
postavio i roletne i što se znatno lakše održava. Jedino ne znam kako rolente
da čistim. Grad , smoga koliko hoćeš. Izolacija je bolja samo zbog roletni.
Kada pogledam postavljene slike korektno su odradili posao.

A moje pitanje se opet odnosi na profil: koliko je kvalitetam. I ako neko zna
kako se pokazao u praksi molim da mi odgovori pošteno i precizno, a ne idi
mi dođi mi. Unapred puno hvala.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9455 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke22.09.2014. u 21:57 - pre 115 meseci
"MogamboBG"

Au, prijatelju pa tebe su ojadili. Kada su ti to postavljali? Nadam se da nisi sve platio.
Ja bi otišao u tržišnu inspekciju i prijavio nesavesni rad.
Možda ih i ovde kazne.

I napiši puno ime firme koja ti je radila, da znaju ostali.
A oni neka te tuže .
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke23.09.2014. u 07:58 - pre 115 meseci
Branko tacno da ti kazem ne znam jer nisam radio sa njime a ne znam nikoga u mome okruzenju da ga radi pa da ti kazem kakav je....po tvojoj reakciji vidim veliku kolicinu tvoga zadovoljstva tom stolarijom....to je upravo ono sto je i MogamboBG postavio na slikama....dzabe dobar profil i dobar okov i troslojna stakla kad od svega toga majstor nezna da napravi prozor da bude i izgleda kako treba....
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9455 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke23.09.2014. u 14:54 - pre 115 meseci
"Coj"

Osim toga da nisi radio i da neznaš nikoga ko je radio sa tim profilom nisan te ništa razumeo.
Veruj mi da kada bi došli sa prozorima kao kod MogamboBG-a da bi im to bilo zadnje. Ja nisam
nezadovoljan njihovim radom. Čak sam išao u njihovu radionicu da vidim prozore pre ugradnje.
Zatvaraju se dobro, malo su balkonska vrata pala. Jednom sam ih podešavao , ali su opet malo
krenula. Inače ogromna su , 2,2x0,9, a imaju kip.
Nezadovoljan sam staklima koja ću morati da menjam jer su obična, a ne termo ! Kutije za roletne
su skoro bez izolacije. Morao sam u neke da ubacujem dodatnu izolaciju. Sreća da su kutie sakrivene
u zidu.
Ti profili deluju baš moćno, ali sam tražio iskustvo nekog ko je radio sa njima. A kada sam skidao
stare prozore shvatio sam da su stari prozori izvanredni, osim spoljnih ramova. Znači da sam to
shvatio na vreme mogao sam da imam plemenite drvene prozotre. Razmak između stakala je bio 12
santimetara. Ovi plastičnjaci neće dobaciti ni pola veka drvenih.
Ovde su ti profili : http://www.gealan.de/en/fensterbauer/produkte/s8000iq/

Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Milan8
NS

Član broj: 324636
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke23.09.2014. u 23:38 - pre 115 meseci
Citat:
MogamboBG:
Citat:
DusanSukovic:
Je li neko radio sa ovom firmom ?


http://www.ibcapital.rs/cenovnik

Hvala!


Pozdrav svima,

Morao sam da se registrujem da bih odgovorio na ovaj post, zadobrobit svih vas koji kreću u nezaboravnu avanturu zvanu "Zamena PVC stolarije".

Imao sam veoma negativna iskustava sa doticnom firmom. Na kuci su mi ugradili prozore od profila Rehau Euro-Design 86. Moram priznati sa njima imao sam nezaboravno iskustvo koje je trajalo od prilike godinu dana i 3 kompleta stolarije koje su zamenili na mom stanu. Mnosto poziva i poruka izmedju mene i njih i na kraju kada sam video gde sve to vodi poslao sam par mailova samom proizvođaču profila REHAU i dobio sta sam trebao na početku. Ukratko evo link da vidiš kako rade :D

https://plus.google.com/photos...837/albums/6025948494039882353


Jednostavan odgovor U SIROKOM LUKU ZAOBIĆI ;)



Nedavno sam trazio ponude od nekoliko firmi medju kojima je bila i gore pomenuta, oni su mi bili u najuzem izboru pre svega zbog navodne potvrde kvaliteta rada samim tim sto se nalaze na zvanicnom sajtu REHAU, navodne garancije od 10 godina i relativno povoljnih cena... srecom pa se nisam zeleteo. Slike su pravi horor, Nemci mora da su bili sokirani.

Hvala puno.

[Ovu poruku je menjao Milan8 dana 24.09.2014. u 01:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Djukic M
Djukic M

Član broj: 95536
Poruke: 11
80.87.242.*



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke24.09.2014. u 14:12 - pre 115 meseci
Trazio sam neke ponude sa PVC pa sam iymedju ostalog dobio i ponudu koja obuhvata BAUWIN profile i VORNE okove. Yanima me sta mislite o ovim profilima i okovima i kakava su vasa iskustva.

Hvala
Djuka
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke24.09.2014. u 15:15 - pre 115 meseci
Djukic M ...sto se tice BAUWIN profila nisam radio sa njime....sto se tice vorne okova vec 12 godina svakodnevno radim sa njime i nemam nikakvu reklamaciju...sta vise mislim da je trenutno jedini okov koji na donjoj sarci na krilu ima i za stelovanje koliko da pridje krilo stoku....jos ako se stavi aluminijumska rucica a ne pvc nemozes mu nista....vise sam imao reklamacija na roto dok sam ga radio nego na vorne za sve godine...

Branko tod...htedoh reci da profil ne moze da bude toliko los koliko majstori mogu da ga upropaste...gelan generalno gledano nije los profil...e sad kakvi su majstori koji sa njime rade ne znam....to sto su vrata morala da se presteluju moze svasta da bude ali i nemora...da kazemo jednostavnije malo su slegla....sto se tice stakla ne znam dal su ti ponudili niskoemisiono punjeno argonom ako jesu a ti si rekao obicna to je onda do tebe...sto se tice roletni ne znam koje si uzeo ali ako si uzeo pvc onda je majstor trebao da ti kaze da je za njih obavezna dodatna izolacija koja se ubacuje u kutiju roletne i to rade majstori...ako je aluminijumska onda je verovatno termo kutija...ako i dalje nerazumes sta sam hteo reci onda to shvati ovako rehau je dobar profil ali ako majstori ga uniste kao kod MogamboBG onda mu nema pomoci...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: PVC profili - najkvalitetnije marke

Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 653247 | Odgovora: 721 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.