Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PVC profili - najkvalitetnije marke

elitemadzone.org :: TechZone :: PVC profili - najkvalitetnije marke

Strane: << < .. 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 657003 | Odgovora: 721 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke30.03.2015. u 18:25 - pre 110 meseci
sto se tice spoljne i unutrasnje strane ja nisam primetio razliku....sto se tice zastitne folije ona nije providna sa inicijalima vec siva...sto se tice vorne okova evo vec 13 godina radim sa njime i nemam reklamacije na njega
 
Odgovor na temu

veeks
velibor matovic
profesor
skola

Član broj: 328599
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke30.03.2015. u 18:50 - pre 110 meseci
Koliko iznosi odprilike stolarija od KMG sa AL roletnama
za sledece otvore:
1- 2 prozora dimenzija 160 sa 140
2 - 2 prozora dimenzija 130 sa 140
3 - 1 prozor dimenzija 60 sa 80
4 - 1 balkonska vrata dimenzija 70 sa 220
 
Odgovor na temu

panca75
Damir Pancic
Nis
OKNOPLAST
Nis,Serbia

Član broj: 320728
Poruke: 21
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke30.03.2015. u 19:10 - pre 110 meseci
>
panca75
 
Odgovor na temu

veeks
velibor matovic
profesor
skola

Član broj: 328599
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke30.03.2015. u 21:22 - pre 110 meseci
Mala dopuna za otvore koje sam naveo
Prozori pod 1 i 2 su dvokrilni sa laznom preckom tj stubom
Dimenzije koje sam naveo su dimenzije starih prozora
posto me interesuje i al roletna koja ide iznad u ravni prozora
onda ce i visina pvc prozora biti manja sto obara malo cenu prozora
 
Odgovor na temu

TSI

Član broj: 278970
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke02.04.2015. u 16:05 - pre 110 meseci
Predstoji mi zamena stolarije na stanu i u opciji su sledece ponude:

1. KBE sestokomorni na 2 prozora + KÖMMERLING PVC kutija za roletne + 3 stakla niskoemisiono. Na ostalim pozicijama u stanu KBE petokomorni sa 2 stakla Okov: Maco. Cena: 2700E
2. Veka sestokomorni na 2 prozora + Veka PVC kutija za roletne + 3 stakla niskoemisiono. Na ostalim pozicijama u stanu Veka petokomorni sa 2 stakla. Okov: GU. Cena: 2900E

Za koju opciju se odluciti?
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke02.04.2015. u 19:07 - pre 110 meseci
KBE jel reciklat ili cist profil...po meni pre maco nego gu...
 
Odgovor na temu

TSI

Član broj: 278970
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke02.04.2015. u 19:14 - pre 110 meseci
KBE nije reciklat, mada imaju u ponudi, a cena je nesto niza. Da li staviti 3 stakla?
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke03.04.2015. u 12:07 - pre 110 meseci
tri stakla imaju efekat ako je u kombinaciji sa niskoemisionim punjenim argonom....ako nije onda je bolje dvoslojno ali niskoemisiono punjeno argonom...ako je obicno troslojno malo je bolje od obicnog dvoslojnog sto se tice toplotne izolacije
 
Odgovor na temu

veeks
velibor matovic
profesor
skola

Član broj: 328599
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke10.04.2015. u 23:20 - pre 110 meseci
Pitanje za korisnika Coj - posto radite sa KMG profilima kolika je debljna spoljasnjeg zida pvc profila , tj koliko mm iznosi debljina spoljasnjeg zida
 
Odgovor na temu

Cocapepsi
Radnik
izo

Član broj: 328778
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke11.04.2015. u 17:26 - pre 110 meseci
Postovani,

kako stati na kraj firmi ROLLPLAST SRB koja uvozi pvc/alu stolariju? Oni guse, gase proizvodnju prozora, mi koji radimo stolariju nemamo puno izbora vise, rade po nenormalnim niskim cenama, dali postoji neko udruzenje proizvodjaca stolarije, kako bi im se stalo tj reagovalo .... hvala
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke12.04.2015. u 12:03 - pre 109 meseci
zanimljivo pitanje...ti mucis muku sa njima a ja pored njih se borim sa ROLOPLAST Kovacica-tanji profil u zivotu nisam video,DANITO Pancevo-veliki izbor profila od reciklata,HRAM 032-stolarija bez ojacanja.....jednostavno receno nikako...nikakva udruzenja nepostoje....da je neka normalna drzava nikad nebi bio veci prez na sirovine nego na gotov proizvod...da se postuje zakon o energetskoj efikasnosti svi oni nebi mogli ni da prismrde...ali...jedino sto mozes je da nudis kvalitet i da pokusas da pronadjes neke kontakte preko pa da pokusas da se baziras na izvoz...to sam ja uradio i eto unazad vec 5 godina sve sto se napravi je za izvoz..ima posla i ovde ali nasi ljudi imaju cudne racunice i ustedece na stolariji a onda ce da ode i kupi auto za koji dve-tri godine kad bude prodavao nece moci da izvuce 70% datog novca...da nepricam da ce u auto gurnuti silne pare da bi bio kolko tolko ispravan jer policija kaznjava a za stolariju mu je skupo da kupi bocicu masinskog ulja i svake godine da stavi po dve-tri kapi ulja u okov na mestima koja su oznacena jer za to niko nekaznjava...
 
Odgovor na temu

Cocapepsi
Radnik
izo

Član broj: 328778
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke12.04.2015. u 16:15 - pre 109 meseci
U Somboru firma ROLLPLAST SRB hoce da otvori magacin, kako cujem od kolege jednog, na svakih 100km hoce da imaju magacin, tako su kaze dogovrili u Bugarskoj, da totalno pokriju Srbiju sa njihovom stolarijom. Nije mi jasno kako se uvoznici profila ne sloze, ako vec mi ne mozemo, ali bi i mi proizvodjaci trebali, da se izadje u medije sa tim problemom, da se mozda pokusa sa medijskom kampanjom protiv uvoza gotove stolarije, da Vlada ove zemlje stane u zastitu domace proizvodnje, neka Rollplast Srb uvozi, nema problema ali mu sikni carinu na gotov pvc aili alu proizvod...to bi mozda bilo resenje..ovako mi koji smo ulozili u halu, u masine. na kraju od toga zivimo, dovedeni smo zida...
Ili da se udruze staklari, uvoznici profila i da se stane na kraj toj bagri bugarskoj...
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke12.04.2015. u 19:10 - pre 109 meseci
e druze bilo bi to lepo ali zivimo i radimo u srbiji...eto nasa vlada smatra da je veligi gubitak na porezu jer ima dosta rada na crno....pa naravno da ima...u 95% slucajeva tu uvoznu stolariju ugradi neki majstor za 1000 dinara...doduse ima firmi kao sto je bila jedna kod pancevackog mosta na ulazu u beograd koja je davala 25 godina stolarije...radili su nekih 7-8 godina i nestali...
 
Odgovor na temu

Malcolm
CEO
Lyctum
Zemun

Malcolm
Član broj: 516
Poruke: 503
*.static.sbb.rs.

Sajt: www.lyctum.com/pvc-prozor..


+1 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke14.04.2015. u 10:20 - pre 109 meseci
Citat:
Cocapepsi:
kako stati na kraj firmi ROLLPLAST SRB koja uvozi pvc/alu stolariju? Oni guse, gase proizvodnju prozora, mi koji radimo stolariju nemamo puno izbora vise, rade po nenormalnim niskim cenama, dali postoji neko udruzenje proizvodjaca stolarije, kako bi im se stalo tj reagovalo .... hvala


Ne može da se reaguje iz prostog razloga jer smo mi prvi tražili slobodno tržište da bi prodavali robu u Evropi. Isto tako firme iz Evrope gledaju nas tj. kako im mi uzimamo poslove i slično. Njima je jedino mogao Profine da onemogući "kvarenje tržišta" ali im nije u interesu jer oni kupuju preko 3 miliona evra profila na godišnjem nivou.

Video sam da dosta firmi ima problem sa njima ali kad im treba staklo kupuju kod njih jer je dosta jeftinije. Firma Rollplast se ne bi razvila toliko da proizvođači stolarije nisu ugasili svoje mašine i izabrali da manje rade. Sada je to uzelo maha i Rollplast prodaje svoje proizvode na svakom koraku.
Citat:
Coj:
zanimljivo pitanje...ti mucis muku sa njima a ja pored njih se borim sa ROLOPLAST Kovacica-tanji profil u zivotu nisam video.

Pre nekih mesec dana sam napravio dogovor sa firmom iz Kučeva i sad je u mogućnosti da ponudi kvalitetniji proizvod od Kovačice po istoj ceni. Čovek je radio sa njima skoro 5 godina. Podržao sam ga sa reklamom, što se pokazalo efektivno. Činjenica je da mora mnogo da se radi kako bi se manje firme izborile sa velikim firmama.
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke14.04.2015. u 15:24 - pre 109 meseci
to jeste...mora mnogo vise da se radi...ja idem sledeceg meseca za nemacku na neki razgovor vezano za posao...nadam se da ce biti nekog dogovora
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+267 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke16.04.2015. u 08:06 - pre 109 meseci
Citat:
sad je u mogućnosti da ponudi kvalitetniji proizvod od Kovačice po istoj ceni

Ti ubi coveka skroz ... On ni sa ovima ne moze da zivi a ti mu kazes da moze i jos bolje za istu cenu!

A salim se, naravno. Sta da ti kazem Cocapepsi trazi i ti neku trgovacku varijantu. Od proizvodnje kod nas odavno nema leba ....

U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

veeks
velibor matovic
profesor
skola

Član broj: 328599
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke19.04.2015. u 21:06 - pre 109 meseci
Zamenio sam stolariju isa pvc KMG profilima VORNE
okovima sa Al ruckama, i sa kompl. Alu roletnama.
Prestige 70 mm , perfektan profil
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke24.04.2015. u 16:30 - pre 109 meseci
znaci nisi se pokajao sto si pitao...to je kombinacija prozora koju i ja radim...ako nije tajna ko ti je radio i odakle je
 
Odgovor na temu

Coj
Jovan Strazmesterov
pvc
Pancevo,Srbija

Član broj: 322712
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke24.04.2015. u 16:31 - pre 109 meseci
znaci nisi se pokajao sto si pitao...to je kombinacija prozora koju i ja radim...ako nije tajna ko ti je radio i odakle je
 
Odgovor na temu

Acaaa
Beograd

Član broj: 329236
Poruke: 6
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: PVC profili - najkvalitetnije marke17.05.2015. u 22:14 - pre 108 meseci
Postovanje svima!
Treba da menjam stolariju na kuci,nekih 20 kvadrata,pa sam malo citao po forumu,ali bih ipak zamolio za pomoc.
Imam dve ponude cena je ista samo je razlika u sledecem:
1.Rehau petokomorni profil 70 mm + maco okovi i
2.Inoutic prestige sestokomorni profil + sigenia okovi.
Bio bih veoma zahvalan ako moze neko da mi kaze koja je bolja varijanta od ove dve?
Hvala unapred!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: PVC profili - najkvalitetnije marke

Strane: << < .. 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 657003 | Odgovora: 721 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.