Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kampovi u Crnoj Gori

elitemadzone.org :: MadZone :: Kampovi u Crnoj Gori

Strane: 1 2

[ Pregleda: 27716 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..1-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kampovi u Crnoj Gori08.06.2007. u 14:24 - pre 204 meseci
@broker,

Citat:
Pa ja i ne idem tamo, nego savetujem coveka da ne ide ni on, da se ne zeza sa seljacima.

Pa isao si nekoliko puta, i iz price zvuci da se svaki put umorio na odmoru.

Citat:
Yanimljiv akonstatacija, ali ja sam naucio da ucim iz losih iskustava i da gledam kako daih zaobidjem ali i da druge uputim, da ne uce na svojoj grbaci.

Postoji razlika izmedju jednog loseg iskustva, i nekoliko losih iskustava, pri cemu biras da ides na isti teren iz godine u godinu – znaci, losa iskustva se ponavljaju, a ti nastavljas da ides; i tek onda ti sine da ti ne odgovara da ides na isto mjesto.

Citat:
Budalu ne mozes da izbegnes. Ma koliko da se trudis, budala te ne pusta iz kandzi.

Budale mozes da izbjegnes.

Citat:
Kad si jednom dole, kada je sve unapred placeno, malo je bezveze pricati o tome "promeni lokal".

Mozda si unaprijed platio smjestaj, ali da li si unaprijed rezervisao stolicu u nekom lokalu? I don’t think so. Razlika: smjestaj vs lokal.

Citat:
Kakvo crno gostoprimstvo? Kada sam negde na letovanju, od mestana ocekujem samo toliko da se ponasaju pristojno i kulturno. Znas ono: zivi i pusti druge da zive.

Pa sta te konkretno iznerviralo kod njih?
Da li su te pitali previse pitanja?
Da li su htjeli da se mlate sa tobom?
Da li su ti rekli da ides kuci?

Citat:
Za sve to im sigurno nisu turisti krivi.

Pa jedan dio problema dolazi od strane mjestana koji tu zive, a drugi dio problema donesu turisti tokom ljeta.

Citat:
uostalom s anjima nikad anisam imao problema zato sto nemaju vode, sto su neispavani ybog pijanih urlicucih turista koji se ne peru, pogoovo yato sto se ja tako ne ponasam, nego zato sto mi je tablica na autu srpska, ili prosto zato sto su nekulturni, lenji i pohlepni.

Pa primjeri su tu da ti ukazu da oni imaju drugacije probleme kad turisti dodju, a ne da kazu da se ti tako ponasas i da si ti odgovoran za njih licno. Sto se tice registarskih tablica, pogledaj sta ti pise u papirologiji. Da li pise da nosis ‘srpske tablice’, ili nosis necije druge? Neprecizno si se izjasnio, a to takodje pravi razliku u diskusiji.
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..1-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kampovi u Crnoj Gori08.06.2007. u 14:26 - pre 204 meseci
Citat:
su27killeryu: ...takvih problematicnih (da ne kazem mentalno poremecenih) likova ima mozda 20ak na cijelom primorju (sad sam lupio ali eto).

Slazem se. Lupio si.

Citat:
Na kraju imas stanicu policije i fino prijavis, ili turistickoj inspekciji ili kome vec :)

Naravno. Dobar savjet brokeru, posto kaze da se cesto susrece sa budalama.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
85.94.123.*



+334 Profil

icon Re: Kampovi u Crnoj Gori08.06.2007. u 19:41 - pre 204 meseci
Pa dobro curo ne ocekujes valjda da ih brojim
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
77.46.179.*



+363 Profil

icon Re: Kampovi u Crnoj Gori08.06.2007. u 21:11 - pre 204 meseci
Citat:
Stex
Ja sam kampovao u Jazu, 8 km od Budve, pre jedno 9-10 godina. Nije bilo lose, bili smo
klinci pa nam dosta toga nije smetalo. Kao na primer, voda za pice se dovlacila
cisternom, pa kad ujutru dodje cisterna stvori se red za vodu. Nema nigde hlada.
Od 12 - 5 nema sanse da ostanes u satoru duze od 20 s. Najvise nas je nerviralo
sto su neki lokalni crnogorci hteli da se kace sa nama iz cista mira, pa smo uvece
nosili "insektarijum" sa sobom (leptir, skakavac itd.). A kad smo hteli da platimo kamp,
posebna prica. Izgleda da je kod njih 1+1=3. Tri puta su oni racunali, tri puta smo ih mi
proveravali, i svaki put je bila drugacija cena.
Sada kad bih ponovo kampovao na more, sigurno ne bih isao tamo, jer ne verujem da
se ista promenilo.


Promenilo se mnogo. Na bolje. Idem svake godien tamo unazad jedno 6-7 godina. Ima stalno vode za pice, nema problema sa lokalcima, obracunavaju placanej kako treba, plaze su uredne, ispekcija ih za svaki propust udara po dzepu. A hlad...Pa ne mogu da ga stvore. Drvece ne raste za godinu dana 20 m. To je jos uvek problem. U svakom slucaju mozes u privatan smestaj gde za 15-20 evra dobije sobu, kupatilo, cajnu kuhinju i sve to 30m od mora. Mali ventilatori u satorima su normalna stvar koliko sam mogao da primetim poslednjih godina...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

djukank

Član broj: 147119
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Kampovi u Crnoj Gori04.07.2008. u 00:42 - pre 191 meseci
cisto malo da ozivimo temu!
da li je neko od cenjenih forumasa letovao negde prosle godine!
kakva su iskustva......
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
93.86.79.*



+363 Profil

icon Re: Kampovi u Crnoj Gori04.07.2008. u 06:46 - pre 191 meseci
Pa evo, bio sam i prosle godine na Jazu. Onaj gustis kad sa autoputa silazis u kamp je raskrcen(iskreno, ne svidja mi se, previse je postalo urbano). Zbog koncerta Rolinstonsa su raskrcili ogroman plato. Prosirili su put koji vodi od autoputa do kampa i sad ima 2 trake.Od benzinske koja se izgradila na autoputu kod raskrsnice prema kampu pa prema Lastvi, pocelo se nenormalno graditi. Nicu svakojaki objekti. U kamp se moze uci odma desno kad sidjes sa brda iz pravca plaze Trsteno. Zakupci plaze su preterali sa lezaljkama(preko 80% palze su zauzeli), a neki znaju i da te pokusaju oterati ako spustis peskir, mada ako znas koja su ti prava mogu samo da ti povuku donju pipu. Voda u kampu je bila katastrofa-stomacni virus je opet pokosio pola kampa. Ima gomila Rusa na sve strane(i mladih Ruskinja:)). Cene su priblizno iste kao i ranije. Mozda 1-1.5 evra vise izadje kamp po osobi dnevno. Primetna je velika guzva skoro svaki dan a vikendom pravi krkljanac, dok na vodi ima mnogo raznoraznih plovila, dosta vise nego pre. Sve u svemu, posto mi je tamo dosadilo(idem u kontinuitetu od 2000-te), ove godine cu da ronim na Zanjicama gde je mir i tisina u odnosu na Jaz...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kampovi u Crnoj Gori

Strane: 1 2

[ Pregleda: 27716 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.