Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koncert u Indjiji?

elitemadzone.org :: MadZone :: Koncert u Indjiji?

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 50604 | Odgovora: 178 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

despotbg

Član broj: 63968
Poruke: 431
213.244.209.*



+15 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?01.07.2007. u 12:00 - pre 203 meseci
Organizacija uopste nije bila losa...Ako je neko mislio da 100000 ljudi napusti neko mesto za 20min onda...+ sto je padala kisa...Bio je gradonacelnik Indjije na enter televizije i sve objasnio...Sto se mene tice ja bi ponovo rado isao u Indjiju na koncert iako sam pokisao i guzvao se u vozu...
 
Odgovor na temu

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?01.07.2007. u 12:01 - pre 203 meseci
Citat:
drgrga: Dobro druze ali zasto se posle svakog koncerta ili utakmice ja do svog grada vracam 2.5 sata-3 sata,pri tom bez mesta za parkiranje,ako je tako ?


Ne kazem ja da nema guzve, i da u Bg-u sve leti, pokusaj da se petkom oko 16-17h probijes preko gazele, ali nije u tome poenta. Normalno je da 100k ljudi nema teorije da se razidje za 15 minuta, i to stoji, ali koliko sam ja mogao da procitam radilo se o tome da su ljudi bukvalno spavali u kolima, jer nisu mogli cak ni da izadju sa parkinga.

Citat:
drgrga:
Da li si nekad posle takvih dogadjaja krenuo negde van BG-a ?


Naravno da jesam, i o5 se svodi na pricu da se sve to razidje u nekom relativno normalnom periodu.

Citat:
drgrga:
Za nepoznavanje tvoje geografije ovako:

INDJIJA-BG

1.Auto put BG-NS
2.Auto put ZG-BG
3.Stari put NS-BG
4.Zeleznica


1. OK
2. Koliko sam ja konsultovao kartu, Indjija-Ruma-Auto put Zg...
3. OK
4. Ok

I dodjosmo na jedan alternativni pravac, pod 3, a to je ipak nedovoljno za toliku masu...

Beograd:

1.Auto put Bg-Ns
2.Auto put Bg-Ni
3.Autoput Bg-Zg
4.Smederevski put
5.Obrenovacki put
6.Pancevacki put... mislim da si shvatio poentu

Pozdrav!!!



 
Odgovor na temu

trunka
novi sad

Član broj: 73096
Poruke: 20
*.188.eunet.yu.



Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?01.07.2007. u 22:19 - pre 203 meseci
Citat:
dexxx: NIJEEEE... samo joj je ovo prvi koncert na koji je išla, pa je ponela atmosfera :)


Ha-ha...Na koncerte i Exit idem već godinama,i ne, nisam iz State of Exit...Al ne spadam u razmažene ljude(pogotovo Beograđane) koji su na koncert došli nepripremljeni, neobavešteni o tome kakvi su koncerti RHCP-a, i kojima je za 'neuspeli koncert' kriva kiša i kolaps u saobraćaju....pa se kao takvi nađu da komentarišu..
Drugi put se raspitajte pre nego što krenete na bilo koji koncert(ukolio već niste fanovi grupe, a očigledno da niste....pa se pitam što ste uopšte i dolazili)..
 
Odgovor na temu

drgrga

Član broj: 54031
Poruke: 819
77.46.227.*



Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?01.07.2007. u 22:28 - pre 203 meseci
Citat:

Ha-ha...Na koncerte i Exit idem već godinama,i ne, nisam iz State of Exit...Al ne spadam u razmažene ljude(pogotovo Beograđane) koji su na koncert došli nepripremljeni, neobavešteni o tome kakvi su koncerti RHCP-a, i kojima je za 'neuspeli koncert' kriva kiša i kolaps u saobraćaju....pa se kao takvi nađu da komentarišu..
Drugi put se raspitajte pre nego što krenete na bilo koji koncert(ukolio već niste fanovi grupe, a očigledno da niste....pa se pitam što ste uopšte i dolazili)..



Potpisujem !!!!!!!!!!!!!!!


I obavezno da se raspitaju kakva je organizacija po pitanju povratka kuci !!!!!!!
Uh zaboravih i da kontaktiraju Hidrometeoroloski zavod pre polaska !
 
Odgovor na temu

trunka
novi sad

Član broj: 73096
Poruke: 20
*.209.eunet.yu.



Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?02.07.2007. u 19:23 - pre 203 meseci
Citat:
drgrga: Potpisujem !!!!!!!!!!!!!!!


I obavezno da se raspitaju kakva je organizacija po pitanju povratka kuci !!!!!!!
Uh zaboravih i da kontaktiraju Hidrometeoroloski zavod pre polaska !



Ova ti je dobra!!! )

 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?02.07.2007. u 23:21 - pre 203 meseci
Citat:

I obavezno da se raspitaju kakva je organizacija po pitanju povratka kuci !!!!!!!
Uh zaboravih i da kontaktiraju Hidrometeoroloski zavod pre polaska !

Ha,ha razmazeni Beogradjani,apsolutno se slazem sa ovim!



...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

dmauka
univerzum, vaseljena...

Član broj: 4309
Poruke: 149
194.79.41.*



+2 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?03.07.2007. u 10:08 - pre 203 meseci
proradio SMG...
Ne mesam se nikome u privatan zivot jer mi je receno da se drzim podalje i od svog sopstvenog.
 
Odgovor na temu

bigguy
borisav ignjatov
nista
zrenjanin

Član broj: 87859
Poruke: 267
*.com.



+1 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?03.07.2007. u 12:01 - pre 203 meseci
Citat:
Normalno je da 100k ljudi nema teorije da se razidje za 15 minuta, i to stoji, ali koliko sam ja mogao da procitam radilo se o tome da su ljudi bukvalno spavali u kolima, jer nisu mogli cak ni da izadju sa parkinga.


zasto mislis da se to isto ne bi dogodilo i u beogradu? dzaba 6 prilaza gradu ako se u samom gradu ljudi zaglavljuju... i u indjiji nije bio problem kada su se ljudi izavukli iz indjije nego u samoj indjiji i prostoru oko arene.
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.wig.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?03.07.2007. u 12:09 - pre 203 meseci
Ma mozete vi razmaženim Beograđanima... samo da zavidite.
Lepo napisah da kiša, gužva i ostalo nisu problem. Problem je bio u nezalaganju grupe RHCP; u njihovom krajnje lošem sviranju, u "odrađivanju" koncerta. Siguran sam, u slučaju da je koncert, pardon festival, bio dobar, niko ne bi ni pomenuo kišu, gužvu i inđijske poljane. Ovako, kad se ljudi razočaraju, sve počne da im smeta.
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?03.07.2007. u 13:22 - pre 203 meseci
Citat:
bigguy: zasto mislis da se to isto ne bi dogodilo i u beogradu? dzaba 6 prilaza gradu ako se u samom gradu ljudi zaglavljuju... i u indjiji nije bio problem kada su se ljudi izavukli iz indjije nego u samoj indjiji i prostoru oko arene.

A kako bi se to ljudi u Beogradu zaglavljivali? Hoces da kazes da bi nastao toliki kolaps i ako bi se koncert/festival/whatever odrzao u Areni? I don't think so...

Citat:
dexxx: Ma mozete vi razmaženim Beograđanima... samo da zavidite.
Lepo napisah da kiša, gužva i ostalo nisu problem. Problem je bio u nezalaganju grupe RHCP; u njihovom krajnje lošem sviranju, u "odrađivanju" koncerta. Siguran sam, u slučaju da je koncert, pardon festival, bio dobar, niko ne bi ni pomenuo kišu, gužvu i inđijske poljane. Ovako, kad se ljudi razočaraju, sve počne da im smeta.





 
Odgovor na temu

pejcha

Član broj: 111986
Poruke: 22
77.46.245.*



Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?04.07.2007. u 00:20 - pre 203 meseci
Citat:
Naša arena nije livada!

Što više beogradski mediji „udaraju“ po Inđiji nakon „Tuborg grin festivala“ i koncerta „ljutih papričica“ u okviru njega, građani Inđije, od kojih neki nisu ni čuli za kalifornijski bend dok nije počela kampanja ili su negodovali zbog gužve, ne daju da se njihova uspešna varoš naziva „inđijskim blatom“, kao ni kompletno infrastrukturno opremljena koncertna arena, običnom livadom. Uključuju se na sve Internet forume i brane svoj grad od „razmaženih“ Beograđana, koji su „inače, najlošiji vozači“. Što više drugi napadaju otežani izlazak sa inđijskog parkinga, kišu, nevreme, kašnjenje vozova, nedolazak autobusa i ostalo, Inđinčani sve više, ljuće i vrelije brane svoj grad i održani koncert.

Zaista, koncert je završen, a da se nije desio nijedan incident, odnosno nije bilo saobraćajnih nezgoda niti povređenih i nastradalih lica. Iako su stariji meštani negodovali zbog velike gužve i stampeda od 100.000 ljudi, jutro nakon koncerta „ljutih, vrelih papričica“ u Inđiji bilo je prilično mirno i čisto nakon tolikog broja ljudi koji su posetili koncert. I prvi komentari, koji su imali iole negativni prizvuk, „okrenuli su ploču“ i sve su ponosniji što se baš njihov grad okitio svirkom najvećeg rok benda današnjice, i što su ih u jugoistočnoj Evropi jedini ugostili. Onima, koji samo pokušaju da zucnu nešto protiv, odmah se dobaci „Ej, bre budale, sve vam smeta, i kiša i vetar u pogrešnom pravcu i blato, i svirka od sat i po ...pa nije to neki koncert u Sava Centru, idite onda četiri sata na Acu Lukasa“. http://www.redhotchilipeppers.indjija.net/vesti/S-02.07.htm
Ne znam kako je vama, ali meni je ovo pateticno.
 
Odgovor na temu

bigguy
borisav ignjatov
nista
zrenjanin

Član broj: 87859
Poruke: 267
*.com.



+1 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?04.07.2007. u 08:02 - pre 203 meseci
Citat:
A kako bi se to ljudi u Beogradu zaglavljivali? Hoces da kazes da bi nastao toliki kolaps i ako bi se koncert/festival/whatever odrzao u Areni? I don't think so...


pa u arenu ne moze da stane 100k ljudi, pa samim tim ni da dodje 10-15k automobila i 1k i jace autobusa, pa si sa te strane u pravu...
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.wig.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?04.07.2007. u 10:05 - pre 203 meseci
Citat:
bigguy: pa u arenu ne moze da stane 100k ljudi, ...



Može na Marakanu...


Neko ovde pokušava da skrene pažnju sa činjenice da su Peppersi loše svirali, i da smo svi bili obmanuti od strane organizatora, plasirajući priče i prepucavajući se oko kiše, Inđije, livade, parkinga.
Ljudi moji, ja sam došao na koncert, i da sam trebao da ponesem kaljače ili planinarsku opremu, poneo bih!!! Samo da uživam u koncertu. A nisam uživao. Za to smatram da su odgovorni LOP.VI iz Exit tima.
Koliko gde ljudi moze da stane, i zašto je bila gužva, je priča koja nema veze sa KONCERTOM (čitaj tezgom). Pa ja skoro svaki dan provedem sat-dva u kolima jer upadnem u gužvu u gradu; još kad padne kiša, tek onda nastane haos. I ne bunim se nikome. Nije mi jasno zašto se neko našao prozvanim. Da neko kaže da je Beograd prljav, zagađen grad, ja bih rekao o.k.; ima istine. Ali nije mi jasno zašto se neko vređa ako neko drugi pomene "livadu, kišu, blato".

[Ovu poruku je menjao dexxx dana 04.07.2007. u 11:16 GMT+1]
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

bigguy
borisav ignjatov
nista
zrenjanin

Član broj: 87859
Poruke: 267
*.com.



+1 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?04.07.2007. u 10:56 - pre 203 meseci
Citat:
dexxx: Može na Marakanu...


Neko ovde pokušava da skrene pažnju sa činjenice da su Peppersi loše svirali, i da smo svi bili obmanuti od strane organizatora, plasirajući priče i prepucavajući se oko kiše, Inđije, livade, parkinga.
Ljudi moji, ja sam došao na koncert, i da sam trebao da ponesem kaljače ili planinarsku opremu, poneo bih!!! Samo da uživam u koncertu. A nisam uživao. Za to smatram da su odgovorni LOP.VI iz Exit tima.
Koliko gde ljudi moze da stane, i zašto je bila gužva, je priča koja nema veze sa KONCERTOM (čitaj tezgom). Pa ja skoro svaki dan provedem sat-dva u kolima jer upadnem u gužvu u gradu; još kad padne kiša, tek onda nastane haos. I ne bunim se nikome. Nije mi jasno zašto se neko našao prozvanim. Da neko kaže da je Beograd prljav, zagađen grad, ja bih rekao o.k.; ima istine. Ali nije mi jasno zašto se neko vređa ako neko drugi pomene "livadu, kišu, blato".


ja uopste ne zelim da skrecem paznju sa koncerta, cak ako si citao celu temu mogao bi da vidis moj post u kojem sam izneo svoje misljenje o koncertu, a i dalje stojim iza toga da su razocarali iako su mi jedna od omiljenih grupa. drugo uopste se ne nalazim uvredjenim sto se pominje livada kisa i blato, nisam iz indjije a ako nekome smeta sto je koncert bio na livadi i sto je bilo blato, onda nije trebalo ni da dolazi, niko nije sakrivao gde ce se koncert odrzati. pa koncert je odrzan na otvorenom, nece valjda betonirati celu povrsinu da bi zadovoljili mamine maze kojima smeta sto ce malo pokisnuti i sto ce se malo izblatnjaviti, jaka stvar izdrzis par sati, dodjes kuci, zavalis se u kadu i kao da nista nije ni bilo. meni smeta to sto ljudi iz bg-a hoce sve velike dogadjaje do odvuku tamo, sto im smeta kada se nesto veliko dogadja a nije vezano za bg, pa srbija ima 7-8M stanovnika koji zive po celoj njenoj teritoriji i svaki normalan covek bi zeleo da se u njegovom gradu desi nesto veliko, lepo poput ovog koncerta. ljudi se potrude naprave sve da taj dogadjaj prodje u najboljem redu, ali naravno da ne mogu da naprave saobracajnu infrastrukturu za 15k vozila samo za jedan dan, pa to se ne radi ni na zapadu. propusta mora biti, ipak se radi o gradu sa 20k-30k ljudi(verovatno gresim, ne zelim nikoga da vredjam) i u jednom danu u njega dolazi 3-4 puta vise ljudi i naravno da ce to napraviti pometnju u gradu. sa druge strane gledano, da je koncert bio kako treba i kako se ocekivalo, kao sto je iranije pomenuto, nikome ne bi smetala kisa, guzva i ostalo sto je pratilo izlazak sa koncerta i svi bi pricali o koncertu i kako je bilo dobro. ovako se sve srusilo na ledja grada koji je pokusao da izadje iz senke jednog beograda.
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.wig.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?04.07.2007. u 11:21 - pre 203 meseci
@ bigguy

Čitao sam celu temu, i znam šta si napisao. Ne smatram da je koncert trebalo da se održi u Beogradu, čak šta više, drago mi je što je bio baš u Inđiji (da malo pobegnem iz grada, a opet da ne odem predaleko... ipak je bio radni dan).
Znam da nisi iz Inđije, i nisam mislio da si se ti lično našao uvređenim, samo mi nije jasno zašto počinje prepucavanje na relaciji Beograd - Ostali.
Stvarno nisam stekao utisak da beograđani sve hoće da "odvuku" u Beograd, čak šta više, mnogim ljudima ovde počinje da biva pun qrc raznih manifestacija i propratnih pojava. Grupice pijanih klinaca se još mogu videti kako bazaju po Beogradu sa RHCP majicama (lično videh 3 grupe u ponedeljak) - nusefekat koncerta u Inđiji. Tako da nije sve baš tako crno-belo. Ipak, oni pišaju u mom parku, a ne u inđijskom.
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

bigguy
borisav ignjatov
nista
zrenjanin

Član broj: 87859
Poruke: 267
*.com.



+1 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?04.07.2007. u 12:52 - pre 203 meseci
postaje stvarno off ali

Citat:
dexxx: @ bigguy

... Ipak, oni pišaju u mom parku, a ne u inđijskom.


nusefekat centralizacije i odvlacenja svega u bg, to povlaci ljude, pa dolazi svako i svasta
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?04.07.2007. u 13:15 - pre 203 meseci
Nema veze organizacija sa pojedinim razocaranjima. Mislim da su neki fanovi ocekivali vise "intimizacije" i komunikacije sa publikom, a Pepersi su surovo, profesionalno odradili posao. E sad, to ne odgovara mnogima, ali, ja sam zadovoljan sto su dosli, vise nego sto ce doci Stonsi, koje nisam voleo ni kada smo svi (i ja i oni) bili 30g mladji.

Guzva je normalna, svi "ucesnici" u guzvi se "bore" da stignu prvi, prave se cepovi i cekanja.

Pa kada je bio koncert B D u "odlasku", cekao sam "fanove" blizu hipodroma, a onda su ih "poterali" preko senjaka, pa sam od hipodroma do sajma putovao 2,5 sata. I nikome se nisam zalio. Niti se zalim sto skoro svaki dan, u spicu, prolazim 300m tunela za 15 min, pa jos treba da diskutujem "koliko mi trosi auto.."

Odlicna je bila organizacija, dobar je koncert, nije bio dovoljno "emotivan", ali bolje i to, nego da su nas zaobisli u tesnoj turneji.

Metalika, Pepersi, i neki drugi... a mogli su da dolaze i pre 10 ili 15 god, pa nisu, a sada prekopavamo "dlaku u pilecem proizvodu".

Lepo je i dobro da smo se malo razmazili...


Poz
 
Odgovor na temu

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?07.07.2007. u 11:03 - pre 203 meseci
Mislim da je ova tema zrela za lock...

P.S.: Prebacite na drugi i uzivajte u super svirci na Live Earth festivalu!!! Dosta je bilo prepucavanja, uradite nesto za nasu planetu!



 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.medianis.net.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Koncert u Indjiji?07.07.2007. u 13:38 - pre 203 meseci
ma bilo je ok :)

ono ko prvi sex krako slatko a na kraju se "osecas" ko pokisao :) hehehe
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Koncert u Indjiji?

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 50604 | Odgovora: 178 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.