Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma

elitemadzone.org :: MadZone :: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 19683 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjee

srdjee
Član broj: 5097
Poruke: 673
*.ns.ac.yu.



+25 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma05.07.2007. u 08:55 - pre 204 meseci
1. Vec sad zamisljam kako citam komentare onih koji su stajali sat vremena u redu za token na nekom od samo 5 standova za prodaju tokena koji bi trebalo opsluze 30-40000 ljudi
hehe

2. Nek se javi onaj ko dobije fiskalni racun za kupljeni token
hehe x2

3. Joj sto ce biti razblazenog piva i vina

4. Joj sto ce Zika sanker da zaradi kad mu budem gurao dzep 100 kinti za casu nerazblazenog piva

mahanje

nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma08.07.2007. u 20:13 - pre 204 meseci
jbt ljudi pricate ko da je taj egzit neka svetska zavera ili sta ja znam sta.
Naj obicniji festival. Jedan od mnogo. Svi rade na isti princip, kome se on svidja nek ide, kome ne nek ne ide i to je to.

I to za tokene, ideja je mozda malo glupa, mozda nije, videcemo u praksi. Ima svoje prednosti i mane ali ko da je smak sveta da se ovde prica 4 strane o tome.



Citat:
1. Vec sad zamisljam kako citam komentare onih koji su stajali sat vremena u redu za token na nekom od samo 5 standova za prodaju tokena koji bi trebalo opsluze 30-40000 ljudi

Pa to sto ima 5 standova ne znaci da ce to biti kiosci. Verovatno ce imati 5-6 "shaltera" na svakom :) Pa njima je u cilju da ti kupis te tokene.
 
Odgovor na temu

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma13.07.2007. u 13:56 - pre 204 meseci
sinoc je na shtandovima za tokene bila velika guzva.. 15 minuta sam cekao da kupim token, i otprilike josh toliko da uzmem pice...obratite sad paznju molim vas, upishkicete se od smeha, znaci kupio sam 6 tokena za vodu, za nas troje, svakom po dve, da imamo u torbi. cekam red na shanku 15 minuta, konacno dolazim do shanka... 6 voda molim vas... lik mi daje 6 flasha vode, i pazi sad: sve ih otvara i baca chepove na pod na pod!!!!1!!! ZASHTO SI TO URADIO, SHTA JA SAD DA RADIM SA 6 OTVORENIH FLASHA VODE???!!! ....politika kuce dechko...SLEDECI!

officialy sam pissed off... a da prodigy je bio do dzadza..
'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma13.07.2007. u 20:17 - pre 204 meseci
Tako ti i treba kad piješ vodu na exitu ,
da si pio pivo ne bi imao tih problema :) (šalim se naravno).
Što se tiče tokena napravili su duplu gužvu, jedino je dobro što ne moraš da čekaš šankera da ti vrati kusur.
Ja sam se uglavio u osam i prošao sam ok što se tiče tokena, jeste da sam malo blejao dok nije počeo prodigy ali ok.
Uglavnom malo se prošetaš i izvališ gde su manje gužve za wc, tokene i piće.

offtopic: Koji je dobar konvertor videa sa mpg4 na dvx npr, hteo bi da podelim par video snimaka sa Vama?
Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Ilic Igor dana 13.07.2007. u 22:06 GMT+1]
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

night-shift
Vukašin Sadžak
• Student FTN, • Software developer
• Futog/Novi Sad

night-shift
Član broj: 17930
Poruke: 1213
77.46.194.*

Sajt: www.netolerancija.com


+8 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma14.07.2007. u 07:32 - pre 204 meseci
Jednostavno, pre 01-02h kupujte Tokene na Dance Areni, posle na drugom mestu, jer kod main-a bude prevelika gužva.

Recimo, kod reggae stage-a ne bude puno mase.
La parole est d'argent, mais le silence est d'or.
www.netolerancija.com
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.235.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma14.07.2007. u 09:57 - pre 204 meseci
@Ilic Igor: Probaj ovaj konverter. Meni je konvertovao u DivX iz nekih formata za koje nikad nisam čuo
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma14.07.2007. u 11:35 - pre 204 meseci
Prodigy - Smack my bitch up
http://www.youtube.com/watch?v=wPKAVJZaaTM

Vatromet
http://www.youtube.com/watch?v=4zbrh2lq1Cc

[Ovu poruku je menjao Ilic Igor dana 14.07.2007. u 12:56 GMT+1]
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma17.07.2007. u 09:04 - pre 204 meseci
@ZaMpA ja nisam imao takva iskustva, a kupovao sam i ja vodu izmedju ostalog.
Sto se tice tokena i ja sam djelio misljenja kao vi, ali u praksi se pokazalo kao dobra stvar. Stvarno je smanjilo guzve za sankovima za razliku od proslih godina kad si morao da se gambas sa ljudima da bi prisao sanku, a onda dok kupujes, drzis trojicu na ledjima. Prva tri dana sam sam bio na festivalu i nisam ni jednom cekao preko 2 minuta da dobijem cugu. Za tokene je malo veca guzva na velikim stage-ima i to do negdje 12 - 1 h, ali njih jednom zamjenis u toku veceri, eventualno dva puta.
Smjesno mi je sto vi toliko pljujete po Exit-u. Ako vam se to ne svidja, pa vi nemojte ici tamo.
@srdjee u pravu si jedino po tacki 2, koja mi je apsolutno nebitna.
Jedini je uzas na Dance Areni docekati svjetlost dana i vidjeti deformisane face i oci na vrh glave.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma17.07.2007. u 10:05 - pre 204 meseci
ostalih dana, kad sam kupovao vodu uvek sam govorio "daj mi x vode i nemoj da ih otvorish" uvek su me poslushali.
kao i uvek, nije bilo guzve na shankovima kod world musica, nis fusion, i elektrane, a naravno bila je guzva na main stageu i posle u Dance Areni. Ovako je bilo poslednje tri godine, tako da ja josh uvek ne razumem chemu tokeni, i nisam siguran da li su ispunili svoju svrhu. Dobra stvar kod tokena je shto lako ispadaju pa kad sam otishao na livadicu kod sata da se odmorim u travi nadjem shest piva

inache exit je bio bash cool, iako sam mislio da ce biti loshije zbog silnih repera.
'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma17.07.2007. u 13:10 - pre 204 meseci
Nije loše nije loše, ali jedino mi se nije svidelo kad sam ušao i jedna sipatična devojka sa kezom mi uvali neki flaer,
bacim pogled kad tamo: "klanjam se ne krstim se".
WTF! (dalje ne želim da komentarišem, poneće me emocije).
Lepa je ona kampanja sa venčavanjem, ali što GAME OVER!
Moglo je ono upravo venčani, onaj pano urađen je ko za sahranu.
Ipak vlada bela kuga, ipak to treba malo veselije predstaviti.

To je za sad što mi se ovih dana vrti kao loš deo exita.

http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma19.07.2007. u 01:08 - pre 204 meseci
najvece pozitivno iznanedjenje - trentemoller
najvece razocarenje - pendulum

sve u svemu - exit me vise najverovatnije nece videti.
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma21.07.2007. u 00:56 - pre 204 meseci
Šta reći, najviše sam proveo vremena u foodlendu, ali ne zbog hrane već zbog karaoke i pozitivnih likova i najboljeg pogleda (osim VIP-a).
Srećom pa nisam kupio katre, a tužno je što je Ibica daleko .

http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

VladaSu

Član broj: 31634
Poruke: 1099
77.46.156.*



+218 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma21.07.2007. u 16:37 - pre 204 meseci
Izdavanje takvih novcica je zakonito ali nije zakonito to sto su onemogucili povracaj.
Jedini razlog zasto su to onemogucili je to sto je "procedura za povracaj komlikovana".
Pa cekaj, ja sam to kupio kao bilo koju drugu robu, cak sto vise treba da za to dobijem fiskalni racum.
a kako je Dinkic rekao da ona prodavnica koja nece da primi robu nazad onda moze slobodno
da se nazove ministarstvo finansija.
1. A ako trgovac ne izda fiskalni racun kupac nije duzan da plati robu.
2. Ako trgovac nema da vrati kusur kupac nije duzan da plati robu.
Ovo je iz zakona, koje ne vazi svuda i za svakoga.
Koliko ce se brze prodavati pice? Mogli su da kazu da primajaju novac samo u tacnom iznosu. opet protivzakonito.
Sve u svemu ovo nije radjeno u intersu posetioca.
[Ovu poruku je menjao VladaSu dana 14.06.2003. u 11:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma21.07.2007. u 21:13 - pre 204 meseci
Pa...normalno da nije...
Osnovni cilj je bilo smanjenje lopovluka na sankovima.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Exit u bukvalnom prevodu,smisla ljudskog organizma

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 19683 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.