Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Midea malo pere sudove a malo i kuhinju

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Midea malo pere sudove a malo i kuhinju

[ Pregleda: 3031 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dexkg
Centar za IT i PS ZO

Član broj: 133356
Poruke: 353
77.46.254.*

Sajt: www.sindikat-kragujevac.o..


+2 Profil

icon Midea malo pere sudove a malo i kuhinju15.07.2007. u 18:09 - pre 204 meseci
Ljudi imam Malu mideu za 8 kompleta. Od kad sam je ugradio posle dva meseca je izbacila sama vodu a nije ni radila u toku noci. E sad u sledecim mesecima upotrebe desavalo se da izbacuje vodu u toku pranja. Dolazio majstor u garanciji i ubacibao neku zicicu iz onog malog rezervoarcica sa vodom ispod nekog metalnog filtera pa je kao prociscavao , masina je posle toga radila mesec dana bez problema, pa sam ja uradio isti postupak zato sto je ponovo izbacila vodu. E danas me je razbila, nikd ovim intenzitetom nije izbacivala vodu kao danas, doslo mi da je zavrljacim kroz prozor. Ima li neko slicnih iskustava i ako ima kako je resio problem. Pomoc !!!!! Napominjem da masina nije cesto ukljucivana, recimo 2 puta nedeljno. Pozdrav i hvala
Bolji je gram prakse nego sto tona teorije
 
Odgovor na temu

rgdrajko
Beograd

Član broj: 117734
Poruke: 710
80.93.249.*



+3 Profil

icon Re: Midea malo pere sudove a malo i kuhinju09.08.2007. u 15:15 - pre 203 meseci
Citat:
dexkg: Ljudi imam Malu mideu za 8 kompleta. Od kad sam je ugradio posle dva meseca je izbacila sama vodu a nije ni radila u toku noci.


Ovo znaci da u sklopu elektroventila nesto nije u redu i zbog toga masina za sudove prima vodu iako nije ukljucena i napuni se vodom. Treba zameniti elektoventil novim.
rgdrajko
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Midea malo pere sudove a malo i kuhinju

[ Pregleda: 3031 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.