Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

krvolicnost i agresivnost kod pasa

elitemadzone.org :: MadZone :: krvolicnost i agresivnost kod pasa

[ Pregleda: 5541 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hanbo
ns

Član broj: 79676
Poruke: 7
89.216.42.*



Profil

icon krvolicnost i agresivnost kod pasa19.07.2007. u 00:44 - pre 203 meseci
ponudjeno mi je stene staforda ciji je otac koriscen u borbama pasa i dresiran je da ubije.

Zanima me da li ce to stene imati nasledjenu agresivnost i krvolocnost?

Znam da je pas onakav kakvog ga gazda napravi, i ja hocu da bude normalan pas, nebi ga za borbe, pa me zanima da li ce mi u genima biti sta od caletove borbe?

Netreba mi da mi pojede nekog, i onda da ja kazem: Ma opusteno, to je zato sto mu je cale takav bio...

Da li to ima veze????????????????
LIVE FAST, DIE YOUNG, AND BE BAUTIFUL ON YOUR FUNERAL...

dobar je raj, ali u paklu je ekipa
 
Odgovor na temu

Strahinja233
NS

Član broj: 28341
Poruke: 94
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: saobracaj.net


Profil

icon Re: krvolicnost i agresivnost kod pasa19.07.2007. u 02:56 - pre 203 meseci
Staford korišten u borbama u današnje vreme? Jako teško. Jesi li siguran da je to staford? Imaš li fotografiju?
Pas je onakav kakav ga gazda napravi. I da, staford će jako retko napasti čoveka (gotovo nikad, osim ako nema kretena za vlasnika), prema drugim psima su malo netrpeljivi, ali ako ga budeš učio od malih nogu i privikavao na druge pse nikakvih problema nećeš imati. Međutim, ako je taj njegov pas dobijenim raznim ukrštanjem incestima, moguće je da ni mali neće biti sasvim u redu, tj. da će imati neke poremećaje.
Ja iskreno od tog lika što pušta psa u borbu ne bih uzeo štene ni da mi plati, a ti vidi šta ti je činiti.
 
Odgovor na temu

zzz
Beograd

Član broj: 10371
Poruke: 189
*.cekos.com.



+3 Profil

icon Re: krvolicnost i agresivnost kod pasa19.07.2007. u 07:48 - pre 203 meseci
Apsolutno se slazem sa strahinjom, i samo da dodam da je to stene ipak provelo 2, 3 mozda i vise meseci svog zivota kod istog tog coveka koji dresira kerove za borbu... mozda sam malo surov, ali ni ja to ne bih uzeo...
 
Odgovor na temu

qpqp
Franjo Đolo
BiH

Član broj: 46201
Poruke: 100
77.221.6.*



Profil

icon Re: krvolicnost i agresivnost kod pasa19.07.2007. u 12:10 - pre 203 meseci
Moj ti je prijedlog isto da ga ne uzimas. moze on biti ispocetka dobar ali ako mu jednom dode crna na oci ubit ce nekoga i ti si naje*o.
Zivi svaki dan kao da je posljedni, jednom ces biti u pravu.

We're living in peace and harmony.
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: krvolicnost i agresivnost kod pasa19.07.2007. u 18:35 - pre 203 meseci
Naravno da zavisi od toga kako ga dresiras ali mislim da ne bi bilo dobro bas da uzmes tog psa, ne mislim na rasu vec na tog sto ti je ponudjen, nikad ne mozes znati da li je bilo incesta u njegovoj familiji sto nikako nije dobro jer pas moze da bude malo "ludji".....


pozz
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: krvolicnost i agresivnost kod pasa

[ Pregleda: 5541 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.