Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika
(TOP topic, by Srđan Pavlović)
Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1087909 | Odgovora: 2468 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika28.11.2008. u 18:57 - pre 186 meseci
Kad vec pomenu "svevisnjeg rts-a" jel ima objavvljen negde i izvestaj o eurosongu ?
koliko je svevisnji odrao veprova posle tog takmicenja ?
Plus sto neki dobijaju i dalje plate u upravnim odborima j.p., sportskim drustvima .
Kresanje budzeta... nego sta kume !!!
Ima poslanici da idu sa gsp-om u skupstinu ,
a ne da se baskare sa drzavnim novcem.



Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika28.11.2008. u 19:08 - pre 186 meseci
Pre par nedelja na RTS 2 , oko 1 popodne emisija i pocasni gost Lav Gersman , beli mag....i tako nekih 45 minuta traje ta emisija sa sve ukljucenjima , a zatim kuvajte sa podravkom :( . Divan nam je javni servis samo fali vidivita zorka da nam uci omladinu kako da gledaju u pasulj...
www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

marzik

Član broj: 94797
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika03.12.2008. u 17:02 - pre 186 meseci
Da li treba da plaćam televiziji koja me je devedestih godina nazivala janičarem, menažerijom pacova i hijena, produženom rukom NATOA, stranim plaćenikom, izdajnikom, hordom zla, snagom haosa i bezumlja, sakom sludjenih jadnika sl. A ta televizija se ni do dana današnjeg nije izvinila građanima Srbije tj. svojim pretplatnicima zato što su ih 10 godina lagali, vređali, ponižavali puštajući programe i vesti na kojima bi im i Gebels pozavideo, vređajući tako njihovu inteligenciju, a samo zato sto su svakodnevno izlazili i demonstrilali protiv Milosevica. I da me taj isti RTS sada uci o civilizacijskim tekovinama demokratije.

Svaki put kada bih upalio RTS ja se odmah setim one mrznje koju su voditelji sejali protiv drugih nacija negde s pocetka gradjanskog rata u ex-SFRJ. Setim se dnevnikovog dodatka, setim se spaljenih leseva u terminu u kojem jos sitna deca gledaju ekrane prijemnika.

Setim se sta su pricali o studentima, taksistima, prosvetarima... koji su trazili svoje.

I sada zele da placamo njihov javni servis. Sada opet uvode kolektivnu amneziju, kao i mnogo puta do sada.
Sada su sakriveni iza demokratije, javnog servisa (koja floskula), Evropske Unije, zakona, parlamenta...

Bolje da gradimo bolnice ili zeleznice nego njima da dajemo danak u krvi... jer nas one nisu vise od deset godina obelezavale kao stoku i imale taj odnos prema gradjanima od kojih su ziveli, vec su vidali nase rane od policijskih pendreka i Milosevicevih odreda smrti, skrivenih u kojekakvim specijalnim jedinicama.

A RTS-u bi trebalo suditi za ratne zlocine i zlocine protiv naroda Srbije...i sahraniti je kao jednu sociopatsku ustanovu.

Ako jedan PINK, BK i druge televizije mogu da se izdrzavaju kako znaju i umeju. Onda bi i RTS to morao da nauci.
Svet biznisa i kapitala vise ne poznaje ogromne socijalisticke trutove. Zasto bi mi izdrzavali nekog? Zasto nas neko ne izdrzava? Treba da zasluze to svojim radom, kvalitetom programa, kao i drugi, a ne da placam za Reality show, '48 sati pljacka' u kome usput mogu da naucim kako je pozeljno poneki put udariti zenu kako bi bila poslusnija.

A šta bi sa onim zakonom da javna i državna preduzeća ne smeju da se bave ničim drugim osim svojim primarniim delatnostima?

Koliko znam, u primarne delatnosti EPS-a ne spada obračun i naplata TV pretplate za RTS.
Nezakonit je i nacin naplate jer EPS mi ne isprucuje sliku, niti se bavi tom delatnoscu.

Ako u ugovoru sklopljenim sa EPS pise da sam ja duzan da izmirim obaveze za elektricnu energiju, to znaci da sam obavezan DA IZMIRIM OBAVEZE ZA ELEKTRICNU ENERGIJU, a ne da platim za RTS-u. I odakle pravo EPS-u da daje moje podatke RTS-u ?

Alo, 'ocete vi da kupite ciglu od mene. Znam da vam ne treba, ali mozete da je imate jer ja je proizvodim. Najjednostavnije je ako mi platite pretplatu za ciglu uz racun za struju. Jos malo pa ce mi uz mleko i jogurt naplacivati i rakiju, koju ne pijem da ne bi doslo do unistenja "nacionalnog brenda" prepecenice.

Da vlast ima imalo sluha za ovo, rešila bi problem na bilo koji drugi način.
Na primer, šta fali da se za RTS zakonom odredi fiksni procenat budžeta (nezavisno od godine)?
Način finansiranja ne čini ustanovu više ili manje nezavisnom u našim uslovima, i sudovi su nezavisni, a ipak su na budzetu republike Srbije.

Naplata takse za RTS bila je nedemokratska, pa je posle 5. oktobra ukinuta, a sad evo ponovo je demokratska. Pa ova zemlja je ludnica. "...
i placanje pretplate treba da bude obavezno." U ozbiljnim drzavama je i isplata penzija obavezna i mnoge druge stvari.

Je l' ovo demokratkska zemlja. Naravno da nije. Mogu sa interneta da gledam tv programe koji hocu (a ne gledam jer imam pametnije stvari da radim) i to potpuno besplatno + sve ostale pogodnosti koju ta globalna mreza ima i sad treba da nekim tamo "bajama" koji zive u 18. veku placam porez na "nista". Da nije tragicno bilo bi smesno.

Čija je to firma, taj RTS? Pa državna, naravno. A država ima "budžet" za svoje firme - ako hoće neka je da na prodaju (tender, licitacija, etc). Mene niko ne tera da kupujem nešto što mi ne treba (Tijanića & comp, pogotovo).

Ono što koristim (struju) to i plaćam.

Nedopustivo je i da RTS prikuplja novac od pretplate, njim finansira reklamne spotove za preduzeca, ustanove, banke, itd., a zatim ih emituje na TV naravno za mnogo vece novce i to pred istim onim gledaocima kojima su prethodno unapred naplatili RTV pretplatu! Jednostavno, sada kada je uvedena pretplata treba zabraniti emitovanje EPP-programa na bilo kom okanalu RTS-a, kao i na radio kanalima.

Pre nekoliko meseca u nekom od TV dodataka pojavio se onaj Predojevic koji vodi jutarnji program i koji je sa B92 prebegao kod Tijanica za sigurno paprene pare. Kolika je ta suma, mozemo samo da nagadjamo. E, sad, taj Predojevic nema blama da izadje u javnost u tom TV dodatku i pohvali se da je proveo nekoliko nezaboravnih nedelja na safariju u Keniji! Ej, bre! Bar budi pametan pa cuti!!!
I mi to da placamo?!? To da Tijanicevi puleni krstare globusom!?! Za nase pare!?!

Zasto placati pretplatu da bi RTS zenama koje rade u njemu Tijanic & Co kupovao za 8. mart poklone

Pogledati tender i sve ce biti jasno:
http://www.vibilia.co.yu/engle...enderi0308/17polocr_070206.htm

13266 pretplatnika mora da plati pretplatu da bi se kupili pokloni za 8.mart u vrednosti od 3.373.050 dinara.
Novi slogan RTS-a bi mogao da bude "ima se, moze se".

Zakon o radio difuziji Srbije ne predvidja mogucnost za neplacanje pretplate nekom ko ne poseduje radio i tv aparat?
Ali predvidja da invalidi koji ne vide ili ne cuju ne placaju pretplatu, sto ne znaci da ako je neko slep ne moze da slusa radio, ili neko ko je gluv ne moze da gleda TV, ali zato ostali placaju pretplatu bez obzira da li imaju TV ili ne, cista diskriminizacija jer meni nista ne hvali.

A sto je jos interesantnije neki od nasih milionera i onih imucnijih u svojim grobnicama imaju struju, pa znaci valjda da ce i "ero sa onoga sveta" morati da placa TV pretplatu, jer nije zakonom predvidjeno da neko ko trosi struju ne placa pretplatu bio ziv ili mrtav.

Znam da je ovo sto trenutno radim Don Kihotska borba sa vetrenjacama, ali ja ne placam niti cu platiti tu tzv TV pretplatu. Racun za struju placam tacno onoliko koliko mi je naznaceno da sam duzan. Kada privatnik otvara firmu on ulaze svoj novac i ulaze u rizik. Drzava otvara firme od NASEG novca i uvlaci NAS u rizik. A kada se jednoga dana TO privatizuje, koristi ce imati samo pojedinci (poput skore privatizacije 3K) .

Svojevremeno je Mladjan Dinkic rekao da je ova pretplata u stvari isto sto je i do sada bilo tj. za RTS se dosad placalo iz budzeta (koji smo mi punili) a od sada cemo isto to raditi samo direktno. Ako je to tako zasto nam ne vrate novac od poreza koji nije umanjen ?

Ja u sve njih, deco, nemam ni najmanje poverenja, žao mi je što su moji, a ne "javni" servis nekog mog neprijatelja,
ko je njih gledao ni pakao mu neće teško pasti.


Zasto ne placati TV pretplatu:
1) Kada mi se neka roba ne dopadne ja je ne kupim i niko me iz prodavnice ne vija da je kupim.
2) Rec "Pretplata" u svom imenu podrazumeva dobrovoljnost ili Pretplati se pa gledaj, a ako ne platim znaci ne mogu da gledam.
3) I turci su imali zakon o nabijanju na kolac ali to ne znaci da je bio dobar.
4) Nacionalna Televizija - treba da bude i televizija svih manjina koje su zastupljenje u nasoj zemlji, da li na RTS-u rade Romi ili imaju neku svoju emisiju.
5) Nije samo RTS jedina TV stanica, postoji jos mnogo drugih televizija kao npr. B92 - nije televizor napravljen samo zbog RTS-a pa da mora da se bas RTS-u placa predplata.
6) Glavni argument RTS je da se u Evropi placa preplata, placacemo i mi kada udjemo u evropu, a ne ovako RTS hoce za cas u Evropu, a mi za 25. godina.
8) I parking servis je javni servis pa placaju samo oni koji parkiraju kola.
9) RTS nema na racunu javno istaknutu sluzbu za reklamacije sa telefonskim brojem i adresom. Mislim, ja kad negde neku robu ili uslugu kupim tj. platim, ocekujem da ta roba ili usluga ima odgovarajuci kvalitet, a ako nema, onda ja to odnesem tamo gde sam kupio i ulazem reklamaciju. Ako ne dobijem zadovoljavajuci odgovor (zamena artikla ili poboljsanje usluge) gadno se svadjam ... !
10) Ni sa jednog aspekta RTS ne ostavlja utisak ozbiljne medijske kuće, a direktor, umesto da ćuti i radi jer se pozitivni rezultati njegovog dolaska na funkciju još uvek ne vide, ističe se po medijima svojim primitivizmom i konstantnim konfrontacijama, pa jadni mi ako nas Tijanic uci umetnost i kulturi.
11) Onaj ko npr. nema televizor mora da dokazuje putem svedoka da ga nema, sto znaci da je protivpravno stavljen u poziciju da dokazuje svoju nevinost. U nasem zakonodavstvu stoji da je svako nevin dok se ne dokaze suprotno!
Zamislite kada bi svi redom dobili da plate taksu za posedovanje oružja, pa ko nema, nek traži oslobađanje!
12) Ni jedno preduzece ili firma ne sme biti monopolista - a RTS, i RTS je preduzece?



Poucem njihovim iskustvom zeleo bih i ja da stvorim neki servis koji bi bio legalan, i da ga proglasim nacionalnim pa svi lepo meni da placaju po 300 dinara mesecno, verovatno ga niko nece koristiti, ali bas me briga za to bitno je da ja od naroda uzmem novac, pa me interesuje kome trebam da se ulizujem i koga trebam da podmitim i koliko.
Ja jedva cekam da uvedu taksu za izlazak iz zemlje, da izadjem ranije i da se nikada vise nevratim.
 
Odgovor na temu

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
93.86.14.*



+4 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika03.12.2008. u 18:13 - pre 186 meseci
Citat:
marzik

Ali predvidja da invalidi koji ne vide ili ne cuju ne placaju pretplatu, sto ne znaci da ako je neko slep ne moze da slusa radio, ili neko ko je gluv ne moze da gleda TV, ali zato ostali placaju pretplatu bez obzira da li imaju TV ili ne, cista diskriminizacija jer meni nista ne hvali.

Alan Ford, epizoda "Bradati pljačkaši", plakat za pozorišnu predstavu "Hamlet" u izvođenju grupe TNT:

"Cijena ulaznica

- odrasle osobe: 1 dolar
- slijepi: 30 centa
- gluhi: 20 centa
- slijepi i gluhi: 50 centa"
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika03.12.2008. u 19:09 - pre 186 meseci
marzik "podrzavam" te potpuno [sve u svemu,procitaj mi potpis ;)]

[jedino onaj deo o struji u grobnicama nisam skontao...]
 
Odgovor na temu

Pali zari

Član broj: 49892
Poruke: 634
*.ptt.rs.



+27 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika03.12.2008. u 21:02 - pre 186 meseci
a u cemu je fora sa ovim ? ako imas kablovsku placas pretplatu i sbb-u i rts-u da bi gledao 1 i 2 kanal?
For those about to rock I solute you!
Besmrtne reci, Besmrtog benda.
AC/DC
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
91.150.120.*



+141 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika03.12.2008. u 22:12 - pre 186 meseci
Citat:
Kresanje budzeta... nego sta kume !!!
Ima poslanici da idu sa gsp-om u skupstinu ,
a ne da se baskare sa drzavnim novcem.

Jeste, ali to ce se odraziti o5 na nas obicne gradjane i radnike... vec poceli plate da "kresu".
Citat:
Onaj ko npr. nema televizor mora da dokazuje putem svedoka da ga nema, sto znaci da je protivpravno stavljen u poziciju da dokazuje svoju nevinost.

I nesto o ovome mislim da sam pominjao. Cak i u trafikama dobijaju racune za pretplatu, a kako sam cuo neki je i placaju, a kao izgovor kazu "pa sta cu, moram". Stvarno jadno.
Ne znam sta jos da dodam sem da NE placate pretplatu
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

Worf

Član broj: 112965
Poruke: 7
93.86.67.*

Sajt: www.freedomfight.net


Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika03.12.2008. u 22:19 - pre 186 meseci
Trebalo bi organizovati proteste ispred rts-a. kakvo je vase misljenje o tome?
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
79.101.76.*



+141 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 09:40 - pre 186 meseci
Ej i ja sam ZA za proteste. Samo, ne znam kako sve to ide oko organizacije. Trebalo bi sastaviti spisak nekih cinjenica i kakvo je stanje trenutno, pa onda spisak sta mi u stvari zelimo. Ne da se ukine pretplata, nego da se mozda svede na neku normalnu cifru, ili pak da se zakonom regulise da ko ima kablovski sistem, da se oslobode placanja, a kablovski sistemi neka placaju njima... i tome slicno.

hehe, a sad mi pade na pamet... kao mi organizujemo i dodju samo oni koji su ucestvovali u ovoj raspravi... nas 20-ak hehehe
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

burex
Software developer
Iterro
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
78.30.179.*



+679 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 12:35 - pre 186 meseci
http://ldpvozdovac.org/node/2?mini=calendar/2008/7/all& :\
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
93.86.198.*



+5251 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 12:49 - pre 186 meseci
Ovo nisu ni priblizni protesti kakve mi planiramo. Doticna mladjarija je ocigledno neinformisana...

Jedino sto ih donekle opravdava je to sto su osim pretplate dobili i batine, od Tijanica...

Nisu oni poenta koja nama treba

Poz.
 
Odgovor na temu

gsrda
Goran Srdanović
BG

Član broj: 16616
Poruke: 79
*.static.ikomline.net.

ICQ: 272960842
Sajt: www.besplatnestvari.net


Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 13:49 - pre 186 meseci
Znate sta, ja cu i dalje da placam pretplatu.

 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.biz
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 15:17 - pre 186 meseci
Cenim tvoj entuzijazam;
Ajde ako nije problem placaj i za mene :D
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
*.duga-net.com.



+101 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 17:07 - pre 186 meseci
Imam dva pitanja:

Da li je neko već dobio tu opomenu?
(ako uopšte i postoje)
I ako može neko da odgovori koliko iznosi dug za jednog preplatnika,
otkako su uveli ovo plaćanje preko struje.
Jer ja ne plaćam neko vreme, pa me zanima koliko sam para puk`o?
A mogao sam da odvajam u kovertu i kupujem evre k`o čovek!

Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
Odgovor na temu

milnen
Nis

milnen
Član broj: 73950
Poruke: 332
91.150.118.*



+5 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 17:32 - pre 186 meseci
Ovde je neko napisao da takva vrsta duga zastareva posle godinu dana. Koliko sam ja ukapirao, to znaci da si duzan maksimalno za godinu dana.
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
79.101.77.*



+141 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 21:20 - pre 186 meseci

Molim vas, ne zelim da ovakav protest mesamo sa politikom ili bilo kojom drugom strankom. Mislim da bi to bilo bas bzv.

@vujo032
1. pa zar ne dobijas svako vece opomenu pred dnevnik 2 sa ekrana? (ja je nisam dobio jer i ne gledam TV, ali sam cuo od ljudi da pre svakog dnevnika 2 postoji)
2. U pravu je milnen, takvi dugovi zastarevaju posle godinu dana, tako da sad trenutno dugujes od 12.2007. - 12 x cena pretplate = toliko. A isto sam i bio pisao da kod ED jugoistok postoje dva racuna koja su sastavljena, racun I za struju i racun II za RTV pretplatu, a posle na kraju pise ukupno (I+II), tako da imam uvid koliko sam potrosio za struju a koliko mi je ostalo duga za rtv pretplatu. Jugoistok se ovoga puta ogranicio jer je znao da nece svi da placaju pretplatu, pa je lepo odvojio dug za struju od duga za pretplatu, tako da oni nisu na gubitku. Zasto to nije i u ostalim ispostava, stvarno ne znam.

Pozz.
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

Worf

Član broj: 112965
Poruke: 7
93.86.171.*

Sajt: www.freedomfight.net


Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 21:47 - pre 186 meseci
Slažem se sa Urkeleleom, bez mešanja stranaka. To bi trebalo da bude narodni protest, a ne stranački.

Kako sam čuo, slali su opomene ljudima dole na jugu. U najsiromašnije opštine prvo, kakvi su to bednici na rts-u, veća su đubrad čak i od programa koji prikazuju.
 
Odgovor na temu

burex
Software developer
Iterro
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 21:49 - pre 186 meseci
Citat:
Molim vas, ne zelim da ovakav protest mesamo sa politikom ili bilo kojom drugom strankom. Mislim da bi to bilo bas bzv.

Pitao je neko da li je bilo ovakvih protesta, i ja sam naveo jedini koji sam našao u poslednje vreme. Smanji fobiju...
Prouči šta su uglavnom dobili od tog protesta - kamere u facu, bljuvanje na Dnevniku 2 ala "Slobo&Mira", i kasnije dve ture batina od Tijanića jer mu je neko nešto rekao/promrmljao... Tijanić je govedo, i to ona vrsta koja opstaje na bilo kom području, nezavisno od trenutne partije na vlasti, stoga ne očekujte podršku od onih "glavnih" kojima je tih 400din mesečno apsolutno nikakva suma.
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 22:00 - pre 186 meseci
@urkelele,tako je svuda,ne [mislim taj princip,odvojeno,pa na kraju sve zajedno]?mogu potvrditi za elektro vojvodinu...
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
77.46.248.*



+141 Profil

icon Re: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika04.12.2008. u 23:15 - pre 186 meseci
burex, opusti se, ako sam te citirao to ne znaci da sam nesto lose o tebi pomislio. Samo sam hteo da naglasim da, ako se pravi nekakav protest, da se zaobidju politicke stranke. I nisam ja mislio da na tom protestu bucemo, acemo i vicemo, nego da pokusamo na neki "fin i kulturan" nacin (uf al' sam ga rek'o pa sam mu ... kevu ) da se otarasimo pretplate.
Ako ikada bude bio neki protest (izuzimajuci stranke) ja cu sigurno doci i dati podrsku.
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Jos jednom o RTS TV pretplati - pomoc pravnika
(TOP topic, by Srđan Pavlović)
Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1087909 | Odgovora: 2468 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.