Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vreme je da Freakujemo policiju

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 561806 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

EagleOne
Beograd

Član broj: 4897
Poruke: 239
213.137.102.*



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 00:13 - pre 221 meseci
Citat:
srki: Zato ja, kada sam u Srbiji, obavezno ukljucim voice recording na mobilnom kad god me zastavlja neki pandur.
Cini mi se da tek od toga nemas vajde, da na sudu nije validan dokazni matrijal, i da cak mozes da nastradas zbog neovlascenog snimanja ili tako nesto ... bar nekada bilo.

Veceras posle ovoga sto sam se naslusao o nasim carinicima od druga koji vec nekoliko meseci radi u spediterskoj firmi, i veci deo dana provodi po carini (uvek ljudi pricaju, ali ovako iz prve ruke cuti MAX prljavstine... ) e, da posle ovoga me apsolutno nista ne moze iznenaditi.
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.navman.com.



+3 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 00:27 - pre 221 meseci
Citat:
EagleOne: Cini mi se da tek od toga nemas vajde, da na sudu nije validan dokazni matrijal, i da cak mozes da nastradas zbog neovlascenog snimanja ili tako nesto ... bar nekada bilo.


Ne, raspitao sam se pre toga i pogledao sam zakon. Zabranjeno je neovlasceno prisluskivanje (razgovora nekih osoba koje ne pricaju sa mnom) a ja mogu da snimam svoj razgovor sa nekim koliko god hocu! Zato su novinari i mogli da objave razgovor koji su snimali kada su zvali Velju Ilica i druge jer nisu oni njih prisluskivali vec snimali svoj razgovor sa njima... A sto se tice suda, pa nije poenta u tome nego ako neko od policajaca prekoraci ovlascenja i upotrebi prekomernu silu, ponasa se nepristojo i slicno, ja uvek mogu da iskoristim medije (ima ko hoce to da pusti na TV-u) ili makar zapretim da cu to da odnesem u medije. Nije im svejedno. Cak mislim da moze to da bude validno na sudu.

[Ovu poruku je menjao srki dana 13.02.2006. u 01:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 01:10 - pre 221 meseci
@ srki
ja mislim da se na sudu kao dokaz ne mozhe prihvatiti snimak razgovora zbog mogucnosti menjanja glasa (snimka) i nemogucnosti utvrdjivanja autentichnosti glasa.....mozhda i lupetam, ali ja mislim da to tako ide...

Nego, ja sam mislio da navedem shto vishe detalja (malo i da nafilujem ) koji ce ukazati da pandur ne zna da obavlja svoj posao kako treba i da je prekrshio niz propisa dok je mene zaustavljao....pa ce samim tim sudija (valjda) uvideti da pandur lazhe da me video da sam proshao kroz crveno svetlo.....
Jel' postoji neki drugi epilog (kazna) u sluchaju da me proglase krivim, osim oduzimanja dozvole na 3 meseca?
I neko je pre pomenuo da se na svaku presudu mogu zhaliti....to znachi da mogu da se zhalim dok me ne oslobode "krivice"?
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.navman.com.



+3 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 01:18 - pre 221 meseci
Citat:
EviLxxx: @ srki
ja mislim da se na sudu kao dokaz ne mozhe prihvatiti snimak razgovora zbog mogucnosti menjanja glasa (snimka) i nemogucnosti utvrdjivanja autentichnosti glasa.....mozhda i lupetam, ali ja mislim da to tako ide...

Gresis, postoje metodi kojima moze da se vidi da li je nesto menjano. Recimo na sudjenju nekim pripadnicima zemunskog klana sudija je odbacio optuzbe jer "nije moglo da se utvrdi identitet prisluskivanih osoba jer su se optuzeni branili cutanjem. Posle je visi sud opet to vratio na sud jer obicno oni koji se brane cutanjem to rade jer su zaista oni prisluskivani pa mogu i da se nadju svedoci koji ce da potvrde da je to njihov glas. Znaci uopste nije bilo problema oko vrste dokaza nego samo to sto su se optuzeni branili cutanjem.

Citat:
Nego, ja sam mislio da navedem shto vishe detalja (malo i da nafilujem :D ) koji ce ukazati da pandur ne zna da obavlja svoj posao kako treba i da je prekrshio niz propisa dok je mene zaustavljao....pa ce samim tim sudija (valjda) uvideti da pandur lazhe da me video da sam proshao kroz crveno svetlo.....


Bitni su samo propusti koji dovode do povrede postupka. Ako su propusti takvi da je on prekrsio zakon to nema veze sa tobom i zaista ti je nepotrebno to da govoris pred sudijom. Postoji problem sa tvojom izjavom jer je policajac bio sa kolegom a napisao je da je njemu vec bilo zeleno sto znaci da tebi nije moglo da bude zuto a posto sudija uvek prvo veruje policajcu onda ces verovatno oostati bez dozvole.

Citat:
I neko je pre pomenuo da se na svaku presudu mogu zhaliti....to znachi da mogu da se zhalim dok me ne oslobode "krivice"? :)

Ne, ne mozes bas na svaku presudu da se zalis. Kada se zalis uvek to ide na neku visu istancu suda a to ne de u beskonacnost. Na kraju dobijes presudu bez prava zalbe.

[Ovu poruku je menjao srki dana 13.02.2006. u 02:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 15:21 - pre 221 meseci
Nije mi samo jasno kako je moguce da glupi pandur ne mozhe da shvati da sam ja vozio polako (zbog one shoferke) i da sam u raskrsnicu ushao na zeleno-zhuto i dok sam se dovukao do kraja (10-ak m) da je njemu onda bilo zeleno.....nadam se samo da ce sudija poverovati meni...


Josh jedno pitanje; shta se deshava ako me panduri uhvate da vozim bez dozvole? Kakve su kazne onda?

[Ovu poruku je menjao EviLxxx dana 13.02.2006. u 16:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ZockyBoy

Član broj: 27847
Poruke: 205
*.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 18:38 - pre 221 meseci
Ma ne žvaćite više u prazno... najbitnije je da, Joooooooooj, glupi pandur nije napisao registarski broj vozila kojim si upravljao.

A možda si ti vozio biciku ili trotinet... rolšue...

Pandurima napiši predstavku na ponašanje... nakiti je maksimalno i predaj NA PISARNICU MUPa i neka ti obavezno lupe pečat sa datumom kao i zavodnik pečat sa delovodnim brojem. Navedi da OSL (ovlašćeno službeno lice) ne može da kršeči zakon primenjuje zakon. Takvu predstavku razmatra NACELNIK i budi ubedjen da ćeš ubrzo biti lično pozvan da "daš svoje vidjenje stvari".

A kod sudije za prekršaje se samo pravi blesav i potenciraj REGISTRACIJU i tog jadnog nepismenog OSL (kako to lepo zvuči...)

E... još nešto... obavezno kod sudije kaži da iz njihovog vozila nisu mogli da vide TVOJ semafor... tako da ne mogu da tvrde kroz koje si svetlo prošao... Dalje navedi da se u raskrsnici stvorila gužva tako da ni ti nisi video semafor (koji je ostao iza tvojih ledja).

Odskeniraj taj zapisnik pa ga baci na upload...


[Ovu poruku je menjao ZockyBoy dana 13.02.2006. u 19:46 GMT+1]
Da se zna ko kosi a ko vodu nosi...
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 18:56 - pre 221 meseci
@ZockyBoy

Uf, dobro je, pojavio si se

Nisam hteo da idem u stanicu da se zhalim dok ne chujem tvoje mishljenje...znachi, ipak treba da navedem sve propuste koje je pandur uchinio i da to maximalno nakitim
Sutra ujutru ode chika Evil u stanicu da se zhali.
Hvala Zocky!
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 19:11 - pre 221 meseci
Citat:
ZockyBoy: Takvu predstavku razmatra NACELNIK i budi ubedjen da ćeš ubrzo biti lično pozvan da "daš svoje vidjenje stvari".


Hi-hi , vec sam danas bio kod nachelnika povodom one shoferke shto su mi razbili, pa dao izjavu...ima chovek da popizdi kada me opet vidi
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju13.02.2006. u 23:34 - pre 221 meseci
Pishem, pishem.....a, evo shta sam napisao do sada

Predstavka na ponašanje OSL-a



Poštovani,
Na ovaj način želim da uložim predstavku (žalbu) na ponašanje OSL-a, sa brojem službene značke 111952. Žalba se odnosi na kontrolu saobraćaja izvršenu dana 11.02.2006. god. u 23 časa i 30 minuta, na raskrsnici ulica: Mačvanska – Cicvarića u mestu Šabac.

Upravljajući putničkim vozilom, registarske oznake ŠA 740-44 marke FIAT tipa PUNTO, kretao sam se iz pravca Majura ka centru grada Šapca, ulicom Mačvanskom. Pri nailasku na semafor, na raskrsnici ulica: Mačvanska – Cicvarića, kretao sam se izmedju 10 km/h i 15 km/h(*). Kada sam ulazio u raskrsnicu (prelazio zaustavnu liniju), svetlo na mom semaforu je bilo zeleno! Kada sam završavao prolazak kroz pomenutu raskrsnicu, pogledavši na retrovizor, video sam kako se par kola tek tada zaustavlja na semaforu kroz koji sam ja prethodno prošao. Dalje sam nastavio vožnju, zadržavajući istu brzinu i pravac kretanja. Kada sam stigao do raskrsnice ulica: Mačvanska - , prestrojio sam se za nastavak kretanja u istom pravcu (za pravo) i zaustavio se na semaforu, na kom je bilo upaljeno crveno svetlo. Kada sam okrenuo glavu na levu stranu, video sam policajca koji mi iz njegovog automobila maše praznom rukom. Njegov automobil je bio prestrojen za skretanje u levo. Otvorio sam prozor kako bih video u čemu je problem. Usledio je odgovor: ”Budalo jedna, odmah da si stao posle raskrsnice, sad ću te ja naučiti pameti.” Odgovorio sam samo sa “u redu” . Nisam odmah prešao raskrsnicu, jer sam čekao da se upali zeleno svetlo. Posle par sekundi policajac, iz pomenutog automobila, je počeo ponovo da galami i da se dere na mene što još uvek nisam prešao raskrsnicu. Ja sam mu samo pokazao da je na semaforu još uvek crveno svetlo na šta je on rekao: a u pi**u mate**nu. Tada sam pogledao na semafor i pošto se zeleno svetlo palilo, prešao sam raskrsnicu i zastavio se kako je od mene i traženo. Odmah iza mene su se parkirali i policajci sa svojim automobilom. Oni su prešli raskrsnicu u istom pravcu kao i ja, iako su bili prestrojeni za skretanje u levo! Kada sam zaustavio svoje vozilo, do mene je pritrčao policajac i počeo da galami tražeći od mene vožačke isprave. Ljubazno sam mu ih pružio. On ih je istrgao iz moje ruke i otišao i seo u svoje vozilo, ostavljajući me bez ikakvog objašnjenja. Nakon 10-ak minuta rekao mi je da izadjem iz vozila i da potpišem tu, na šta sam odgovorio da ne mogu da potpišem nešto što nisam video i zamolio sam ga da mi objasni o čemu se radi na šta je on rekao: zbog takvih budala kao što si ti, ja ne smem ni na zeleno da prolazim. Zamolio sam ga da mi pročita zapisnik pošto nisam mogao da pročitam ni jednu jedinu reč. On je pošeo da čita i posle par sekundi rekao ma, šta ja ima tebi tu da čitam, potpisuj se ovde a na sudu ceš videti šta si uradio. Uzeo sam olovku i umesto da se odmah potpišem, ja sam počeo da pišem primedbu na zapisnik. Kada je to video, OSL sa brojem službene značke 111952 je dreknuo na mene: potpisuj se brže ovde dok te sada ja nisam potpisao. Uplašen za sopstvenu bezbednost, postupio sam po naredbi. Nakon toga su mi vraćene vozačke isprave i rečeno mi je da nastavim vožnju.


Eh, ne vidi se sada italic i bold....ali italic su uglavnom njegovi odgovori....

Shta mislite, kako mi ide sa filovanjem?
 
Odgovor na temu

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
194.106.169.*



+18 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju16.03.2006. u 13:56 - pre 220 meseci
I sta se desilo ? Jesi li dobio nepismenog OSL-a ?
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju17.03.2006. u 22:31 - pre 220 meseci
Citat:
Ell Diablo: I sta se desilo ? Jesi li dobio nepismenog OSL-a ?

Bio sam kod nachelnika pandura, malo prichali, pa saslushao svedoke, pa pokushao da se napravi pametan, da mi poturi da potpishem da sam, u prevodu, budala koja ne zna shta je navela u zhalbi...pa sam naravno, i u njegovom zapisniku napisao da imam primedbe i da se ne slazhem, pa cemo lepo kod chika sudije za par meseci....
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.40.nat-pool-kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju15.04.2006. u 14:13 - pre 219 meseci
E ovako ljudi danas me zaustavi pandur da mi pise prijavu sto nisam propustio pesaka, pa me interesuju par stvari:
prvo sta se tacno navodi u clanu koji definise propustanje pesaka ( kum mi kaze da je obavezno da se propuste deca i trudnice, a za sve ostale je obavezno da ih ne ometam tokom prelazenja pesackog prelaza )
E sad ja sam se kretao levom kolovoznom trakom a pesaci su bili na desnoj kolovoznoj traci i nisi zapoceli kretanje po pesackom prelazu ( ako kazem nisu zapoceli kretanje to znaci da su oni mozda stojali na kolovozu ali se nisu kretali ) u tom trenutku ja sam vozio vrlo lagano 20-30 km/h i nisam niukom slucaju ometao pesake!!
Drugo interesuje me to da mi policajac nije dao da upisem primedbe, nije mi dao zapisnik pa ja nisam ni potpisao zapisnik iz tog razloga, i nije hteo da mi procita zapisnik, pa je tek na moje insistiranje procitao zapisnik!!
Imam svedoka, koji je sedeo pored mene tako da u sutini mogu lepo da cekam na sudski poziv i na suocavanje!!!
Koliko je bitno da ima isturenu znacku na sebi, ja je nisam video na njemu tako da sam morao da trazim od njega da mi se predstavi a on mi ladno rekao da je Mica Markovic, a u stvari je Miodrag Markovic, i tek posle mi je dao i broj znacke( ali ja nisam video znacku )!!
E sad je najbolje da lepo napisem neki podsetnik posto mi je sad svez dogadjaj da posle na sudu ne ispustim nesto bitno!!
I jos jedna stvar bio je vrlo nepristojan i razgovarao je mobilnim telefonom dok je pisao zapisnik i pricao samnom!!
EDIT:
Nasao sam clan koji je on naveo u zapisniku:
član 227. tačka 16.
Vozač koji ne smanji brzinu ili ne propusti pešake na obleženom pešačkom prelazu prilikom bočnog skretanja, ili ih na bilo koji način ugrozi, ako su već stupili na kolovoz, tj. ne zaustavi vozilo ako su pešaci deca, stara lica ili invalidi;
E sad ovo mi je zanimljivo, jel pesacki prelaz nije bio u bocnoj ulici vec na glavnoj ulici, tako da ja nisam vrsio bocno skretanje!!
I ovo je zanimljivo
član 229. tačka 26.
Pešak koji pre stupanja na obleženi pešački prelaz, na kome nema semafora, ne obrati pažnju na vozila koja se kreću kolovozom;
o ovom clanu 229 pesaku moze da se izrekne kazna od 1000 dinara!!
Po ovom clanu 227 koji je on naveo, ja mogu da trvdim da nisam ometao pesake jel sam se kretao 20 km/h i pesaci nisu bili deca, stari ljudi i invalidi vec su bili normalni ljudi tako da nisam imao obavezu da zaustavim vozilo!!!

[Ovu poruku je menjao hakinen dana 15.04.2006. u 16:03 GMT+1]
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

brat saja
beograd

Član broj: 84196
Poruke: 9
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju15.04.2006. u 15:00 - pre 219 meseci
Da napisem i ja nesto.
Zaustavi me pandur u decembru 2005 i napise mi prijavu zato sto vozim taxi(omiljenog li zanimanja),a nisam uradio sestomesecni.Nisam potpisao zapisnik i dobijem poziv za sudjenje.
U medjuvremenu kupim na crnjaka sestomesecni sa datumom iz septembra.Znaci,ona prijava trebe da padne u vodu.
Dobijem poziv,odem tamo i objasnim sudiji da u trenutku kontrole nisam imao kod sebe sestomesecni ali ga dajem sudu na uvid.Pogleda ona onaj kartoncic,zavede to u zapisnik i ja racunam sad sam miran.
E danas dobijem da platim kaznu 10000 din.Jos kaze da na saslusanju nisam imao primedbi na navode zapisnika onog gadnog zandara.
Kako i kome da se zalim?Frka mi,imam 8 dana rok za zalbu.
Svima puno puno puno unapred hvala.


[Ovu poruku je menjao brat saja dana 15.04.2006. u 16:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

brat saja
beograd

Član broj: 84196
Poruke: 9
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju15.04.2006. u 15:04 - pre 219 meseci
Citat:
hakinen: E ovako ljudi danas me zaustavi pandur da mi pise prijavu sto nisam propustio pesaka, pa me interesuju par stvari:
prvo sta se tacno navodi u clanu koji definise propustanje pesaka ( kum mi kaze da je obavezno da se propuste deca i trudnice, a za sve ostale je obavezno da ih ne ometam tokom prelazenja pesackog prelaza )
E sad ja sam se kretao levom kolovoznom trakom a pesaci su bili na desnoj kolovoznoj traci i nisi zapoceli kretanje po pesackom prelazu ( ako kazem nisu zapoceli kretanje to znaci da su oni mozda stojali na kolovozu ali se nisu kretali ) u tom trenutku ja sam vozio vrlo lagano 20-30 km/h i nisam niukom slucaju ometao pesake!!
Drugo interesuje me to da mi policajac nije dao da upisem primedbe, nije mi dao zapisnik pa ja nisam ni potpisao zapisnik iz tog razloga, i nije hteo da mi procita zapisnik, pa je tek na moje insistiranje procitao zapisnik!!
Imam svedoka, koji je sedeo pored mene tako da u sutini mogu lepo da cekam na sudski poziv i na suocavanje!!!
Koliko je bitno da ima isturenu znacku na sebi, ja je nisam video na njemu tako da sam morao da trazim od njega da mi se predstavi a on mi ladno rekao da je Mica Markovic, a u stvari je Miodrag Markovic, i tek posle mi je dao i broj znacke( ali ja nisam video znacku )!!
E sad je najbolje da lepo napisem neki podsetnik posto mi je sad svez dogadjaj da posle na sudu ne ispustim nesto bitno!!
I jos jedna stvar bio je vrlo nepristojan i razgovarao je mobilnim telefonom dok je pisao zapisnik i pricao samnom!!

ako su pesaci stajali na kolovozu,smatra se da su zapoceli prelazenje ulice i duzan si da ih propustis.
 
Odgovor na temu

ZockyBoy

Član broj: 27847
Poruke: 205
*.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju16.04.2006. u 11:26 - pre 219 meseci
Sudija, ja nemam pojma koje je pesake onaj pandur video. Meni niko nije bio na kolovozu, a neka pandur dokaze drugacije.
(pandur je bio duzan da uzme podatke pesaka koje nisi propustio)
Citat:
brat saja: Da napisem i ja nesto.
Kako i kome da se zalim?Frka mi,imam 8 dana rok za zalbu.
Svima puno puno puno unapred hvala.


[Ovu poruku je menjao brat saja dana 15.04.2006. u 16:01 GMT+1]


Nigde u zakonu ne pise da si ti kriv jer nisi imao potvrdu kod sebe, nego jer nisi uradio pregled vozila. Slobodno napisi zalbu i to bi trebalo na vecu da padne.

Pozdrav.

Da se zna ko kosi a ko vodu nosi...
 
Odgovor na temu

zmanojlovic
Beograd

Član broj: 50427
Poruke: 45
*.199.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju16.04.2006. u 12:02 - pre 219 meseci
Imam pitanje, koji sudija je nadlezan za resavanje prijave to jest sta se dogodi kada dobijete prijavu u drugom gradu od onoga u kome zivite i ko ce snositi troskove dolaska na suocavanje i saslusanje ako konacna presuda bude povoljna po nas kao stranku?
Invest in Your future
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju16.04.2006. u 12:36 - pre 219 meseci
Citat:
Nigde u zakonu ne pise da si ti kriv jer nisi imao potvrdu kod sebe

Predvidjena je neka kazna za nenosenje dokumenata.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Carlito Brigante

Član broj: 38907
Poruke: 110
*.com
Via: [es] mailing liste



+4 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju16.04.2006. u 13:02 - pre 219 meseci
@zmanojlovic

Mislim da se, ukoliko je delo u domenu prekrsaja, predmet ustupa sudiji za
prekrsaje na teritoriji prebivalista okrivljenog. Za Beograd, nadlezan je
Gradski sudija za prekrsaje, i tu predmete "razbacuju" na nekoliko
lokacija u gradu, u zavisnosti od zatrpanosti organa za prekrsaje.

[Ovu poruku je menjao Carlito Brigante dana 16.04.2006. u 14:04 GMT+1]
I did it my way!
 
Odgovor na temu

MOSLER
Nis

Član broj: 58494
Poruke: 110
*.83.beocity.net.



+12 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju16.04.2006. u 15:30 - pre 219 meseci

Proslog leta zautavio me pandur u Boru i napisao mi kaznu za pojas.Posto mu nisam platio na licu mesta posle nekoliko meseci stigao mi je poziv da se javim sudiji za prekrsaje ali ne u gradu iz koga sam vec u Boru.Sve i da sam imao argumente za suocenje sa sudijom taj put bi me visestruko skuplje kostao nego sama kazna.
Idiotizam!!!


 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju16.04.2006. u 17:11 - pre 219 meseci
Ma ignoriši taj poziv, ne mogu ti ništa. Valjda nisi toliko blesav da se odazoveš na poziv?
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 561806 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.