Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Baterije za iRiver SlimX IMP-400

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Baterije za iRiver SlimX IMP-400

[ Pregleda: 1961 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.234.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Baterije za iRiver SlimX IMP-40019.08.2007. u 13:59 - pre 203 meseci
Imam CD Mp3 player iRiver SlimX IMP-400 već 3 i po godine. Kupljen je u Nemačkoj i istekla mu je garancija (bila je 2 god, mislim). Otkazale su mu baterije. Na eksterno napajanje radi lepo, ali kad ga stavim na punjenje ugasi mu se display posle ~5 minuta punjenja i posle ne mogu da ga upalim, odnosno upalim ga i posle par sekundi se ugasi. Šta da radim?

Evo kako izgledaju baterije:


[Ovu poruku je menjao lancia88 dana 19.08.2007. u 18:53 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Nemanja Avramović dana 19.08.2007. u 21:23 GMT+1]
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.mainstream.co.yu.



+144 Profil

icon Re: Baterije za iRiver SlimX IMP-40014.12.2007. u 00:38 - pre 199 meseci
He, nadam se da još uvek pratiš ovu temu :)
Znači, imam IMP-450 SlimX koji je kupljen u ***** otprilike u isto vreme kao i tvoj i imao sam identičan problem sa baterijama s tim što se kod mene manifestovalo tako što nije hteo da ih puni, kada bi priključio punjač radio bi nekih minut-dva i isključio bi se ...
Uglavnom, malo sam guglao, rovario, tražio i ustanovio da te baterije pravi GP Batteries (http://www.gpbatteries.com.hk) poznati proizvođač kvalitetnih baterija, zatim sam potražio ko je zastupnik iste firme za Srbiju i doznao da je to: ??? *ebiga, imao sam ovaj podatak negde ali sam ga obrisao, mislim da je firma ***** ili tako nešto, guglaj. Cena kod njih je prilično visoka, ja sam imao sreću da sam nabasao na cenovnih ***** koji je imao komplet punjač i 2 te prizmatične baterije za oko 980 dinara, tek nakon mesec nada upotrebe sam skontao da sam se zeznuo što nisam uzeo 2 kompleta :) jer baterije su odlične, traju čak i duže od onih koje sam dobio uz diskmena. Loša vest je da je ***** zatvorio svoju prodavnicu u Beogradu :(
Sve u svemu, te baterije idu pod oznakama Prismatic tj. 14M145.
Sačuvao sam originalno pakovanje pa evo i podataka sa njega: u pitanju je GP PowerBank Audio punjač, Re-order No.: GPPB12GS145-C2.


P.S. Milslim da na sajtu proizvođača nećeš više pronaći te baterije jer su izgleda obnovili gamu proizvoda nedavno i iste izbacili...
Ako ih nađeš negde u Beogradu obavezno javi ovde, jer i ja bi uzeo pakovanje/dva extra :)

Pozdrav

[Edit by StORM48: Zabranjeno reklamiranje na forumu. Pročitaj Pravilnik.]


[Ovu poruku je menjao StORM48 dana 14.12.2007. u 09:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Baterije za iRiver SlimX IMP-400

[ Pregleda: 1961 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.