Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Logitech Classic Keyboard 105

[es] :: Ostali hardver :: Logitech Classic Keyboard 105

[ Pregleda: 1637 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stratovarius

Član broj: 6543
Poruke: 19
91.150.103.*



Profil

icon Logitech Classic Keyboard 10502.09.2007. u 15:35 - pre 202 meseci
Molim drage prijatelje da mi pomognu ako mogu. Koristim WindowsXP
Pre neki dan sam rešio da kupim novu tastaturu pošto se mojoj A4-tek tastaturi počeli tasteri da kvare (mora se jače pritisnuti).

Kupio sam Logitech Classic Keyboard US International version 105-tastera i odmah imao problem. Naime, za sada primetih 2 problema.
Recimo kada gledam filmove, u titlovima mi se mešaju slova. Sve je lepo podešeno, trebaju ići srbsko-latinični fontovi ali meša par slova,
recimo mesto Č stavlja I-ćirilično na primer. Takav je slučaj sa još 2 fonta čini mi se.
Takođe isto mi se dešava u jednom englesko-srbskom rečniku. Tamo gde piše srbsko-latiničnom fontu, meša, recimo mesto da piše "Čistač", on će ga izbaciti "Iistai"(mesto slova I ide I-ćirilični font).
Pokušao sam kanda da nađem drajvere preko interneta ali bezuspešno. Da li ću problem uopšte rešiti reinstalacijom Vindovsa iskpe ili ima neko posebno podešavanje. Možda sam i osuđen da se mučim sa ovim greškama sa fontovima. A možda mogu da se skinu neki drugi drajveri nevezani za Lodžitek.

Molim, ko nešto zna neka mi odgovori biću mu zahvalan. Unapred hvala. “”
 
Odgovor na temu

anon139614

Član broj: 139614
Poruke: 283
*.33.eunet.yu.



Profil

icon Re: Logitech Classic Keyboard 10502.09.2007. u 22:16 - pre 202 meseci
To nema nikakve veze sa tvojom tastaturom i njenim driverom, nego moras u playeru da podesis fontove za titlove, e sad ne znam koji trebaju.
 
Odgovor na temu

Stratovarius

Član broj: 6543
Poruke: 19
77.46.241.*



Profil

icon Re: Logitech Classic Keyboard 10509.09.2007. u 12:34 - pre 202 meseci
Znam vrlo dobro sta sam pitao. Problem mi se takodje javlja i u nekim drugim programima mesajuci konkretne fontove. Kao sto rekoh u pitanju su recimo englesko-srbski recnici. Molim ako neko zna da mi da neki konkretni odgovor.
Gospodinu Branku bih hteo da se zahvalim na paznji i zeleo bih da mu pokazem, da je to na sta je on mislio, namesteno kako treba.

Prva slika prikazuje podesen BS-player


Ova druga slika je snapshot iz BSPlayer-a (samo sto se ne vidi film ali to sada nije vazno)


 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Član broj: 54113
Poruke: 2303
77.46.245.*

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Logitech Classic Keyboard 10509.09.2007. u 13:08 - pre 202 meseci
ja garantujem da nema veze sa tastaturom, ali za njen drajver već ne bih smeo... ako radi bez drajvera, probaj tako pa vidi
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Logitech Classic Keyboard 105

[ Pregleda: 1637 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.