Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Partizan & Liga Sampiona

elitemadzone.org :: MadZone :: Partizan & Liga Sampiona

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 21498 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.200.0.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 01:35 - pre 251 meseci
eto i ja delija pa cestitam......
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.fon.bg.ac.yu



+968 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 02:07 - pre 251 meseci
ŽIVELI GROBARI!!!!!!
ŽIVEO KRALJ!!!
ŽIVEO TARIBO VEST (NAJCRNJI SRBIN NA SVETU)!!!
ŽIVEO SAŠA ILIĆ!!!

Ma ne volim fuzbal uopšte ali sam mnooooogo srećan večeras!!!!

Grobar do smrti

P.S.
Pozdrav Delijama koji su nas bodrili!
 
Odgovor na temu

L I L I T
nadmin

L I L I T
Član broj: 2437
Poruke: 868
*.etf.bg.ac.yu

Jabber: lilit@elitesecurity.org
Sajt: www.geekchix.org


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 06:11 - pre 251 meseci
ehh ..nikad mi neće biti jasno,
kako neki ljudi mogu da se lože na ovake stvari ...ooo yeah ...
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

MMX
SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.verat.net

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 08:55 - pre 251 meseci
Iako sam Zvezdas, moram da odam sve pocasti ekipi Partizana, koja je sasvim zasluzeno usla u ligu sampiona. Sve cestitke i golmanu Kralju koji je u velikoj meri doprineo sinocnjoj pobedi. Svaka cast momci.
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 09:59 - pre 251 meseci
A zasto se sad lepo ne obrise ova tema? :)
 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.verat.net



Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 10:34 - pre 251 meseci
Mada sam Delija Grobarima svaka cast !!!
Ovo nismo doziveli jos do Zvezdinih najslavnijih dana kada smo ovojili KES !
Posle pobede nad Velsanima ovo je druga lepa vest za poslednjih nedelju dana,a jos kada bi se nastavilo i sa Italijanima bilo bi super.
Inace sto se navijanja tice u pocetku sam mislio da ce Partizan popiti petardu ko po obicaju, ali posle prvog poluvremena i posto nisu primili gol navijao sam za njih ko da je u pitanju Zvezda.
Kralj je branio ko protiv Ceha tako da Partizan prosto nije moga da izgubi. On je takav golman ili brani sve ili dobije petardu.
Po prvi put su se nasi otvorili sa lovom ( Mateus, West, Drulovic ...) i to je dalo rezultat, a sada kad dobiju lovu za ulazak u Ligu Sampiona treba samo da dovedu nekog dobrog centarfora i to ce biti komletan tim, po usluovom da ne rasprodaju igrace kao svi nasi kubovi na kraju sezone vec da ga zadrze bar par godina.
Nadam se da ce Partizan dobiti dobre protivnike pa da ko ljudi mozemo da gledamo Real, Mancester, Juve ili neki drugi dobar klub kod nas posle XY godina.
Jos jednom Grobari svaka cast i da tako nastavite i u Ligi Sampiona, da se borite i da ne primite nijednu petardu.

Pozdrav
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.cg.yu



+1365 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 10:42 - pre 251 meseci
Citat:
L I L I T:
ehh ..nikad mi neće biti jasno,
kako neki ljudi mogu da se lože na ovake stvari ...ooo yeah ...


:)
A ja sam uvijek osjecao odredjenu dozu sazaljenja prema ljudima koji su bili operisani od sporta i radosti koje on donosi u svojim velikim trenutcima.... To je ista ona vrsta sazaljenja koju osjetite prema covjeku koji vas tupo gleda na kraju Van Morissonovog "Astral Weeks" i pita Sta je tu velicansteveno?
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
195.252.80.*



+3 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 11:34 - pre 251 meseci
Lilit, u pravu je Tyler, lepse ti je kad pratis sport nego kad ne pratis.
Ja vec par godina ne pratim i mogu ti reci da mi je bas zao.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

deminer
Marko Srftuytijevich
RS

Član broj: 13119
Poruke: 41
*.teol.net



Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 11:37 - pre 251 meseci
Na kom ce kanalu biti prenos zrijeba (mislim na satelitske kanale)??
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.pool8023.interbusiness.it



+105 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 12:13 - pre 251 meseci
Evo i ja da se pridruzim cestitkama mada je vec proslo dosta vremena...
Inace ovde smo (u italiji) juce napravili lom ja i drugar...tako smo bili srecni da smo se popeli na jednu fontanu ovde u perugi i poceli da pevamo da su posle 5 min dosle Karambe i pozvale nas na razgovor...looodo....
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.pool8023.interbusiness.it



+105 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 12:40 - pre 251 meseci
Inace po Eurosportu Partizan nije prosao....

http://www.eurosport.co.uk/hom...ng2_Spo22_Evt5817_Rnd287.shtml
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.verat.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 14:21 - pre 251 meseci
Citat:
Tyler Durden:
:)
A ja sam uvijek osjecao odredjenu dozu sazaljenja prema ljudima koji su bili operisani od sporta i radosti koje on donosi u svojim velikim trenutcima.... To je ista ona vrsta sazaljenja koju osjetite prema covjeku koji vas tupo gleda na kraju Van Morissonovog "Astral Weeks" i pita Sta je tu velicansteveno?


a ja sam uvek žalio ljude koji radost nađu samo u sportu, po defaultu.. a naročito one koji žale ljude koji ne dele njihovu radost...

a i zašto bi se radovao kada naših "najboljih" 11 igrača pobedi tamo nekih drugih "najboljih" 11 igrača.. zašto se ne bi više radovao kada naši muzičari bolje iskomponuju/odsviraju nešto, ili kada se naši naučnici (takmičenje: matematika, programiranje, ...) bolje pokažu od rusa i kineza ;)


priznajem, i ja sam se radovao partizanovoj pobedi juče, ali samo zato što sam kao mali naučen da navijam za njega. isto kao što sam naučen da volim "svoju domovinu" i "svoj narod" što je podjednako besmisleno..


mislim, zašto da se radujem kada 11 polupismena ultrapopularna preplaćena idiJota pobede neka druga 11 polupismena ultrapopularna preplaćena idiJota, i samim time postanu još popularniji i plaćeniji, kada sam ja pametniji sigurno od bar 10orice od njih.. stvarno ne vidim šta ja imam od toga..


meni je to u nivou sa divljenjem i popularnošću koju dobijaju neki glumci, (folk) pevačice i slično.. ;)
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Dusan Marjanovic
Član broj: 59
Poruke: 1290
*.ptt.yu

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 14:49 - pre 251 meseci
Citat:
manca:
evo nas u LIGI ŠAMPIONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!
PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!
PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!
PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!
PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!

PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!PARTIZAN!!!

i sta rece? ti si "zvezdas" a?
jadna nasa zvezda uz ovakve navijace...
btw ja sam izgleda jedini koji se nije radovao kad je partizan pros`o...previse sam opklada izgubio...ali bez obzira na te opklade, koji delija jos vice "PARTIZAN!!!" ....nego se kod nas od rodjenja dele da navijaju ili za zvezdu ili za partizan, pa se onda ljudi koji prosli nisu pored marakane predstavljaju kao "zvezdashi" i tako...navijajte pre ljudi za radnicki, za ofku...nemorate svi za zvezdu :o)

e da...zombie, samo jedno pitanje...si se mozda nekad u zivotu bavio nekim sportom...a da nije shah, si igrao fudbal/basket s ortacima, prijavio se eventualno za neki lokalni turnir neshto tog tipa? bavljenje sportom definitivno pozitivno utiche i na dushevno zdravlje choveka, o fizickom da i ne govorim, a samim bavljenjem sportom stichesh i interesovanje za pracenje istog...
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.180.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 15:17 - pre 251 meseci
bravo mottafuka :-)
I ja sam se znoJio i skakao ali mi nebi palo na pamet da skandiram partizanu. "Bravo momci, borili ste se k'o bengalski tigrovi, cestitam vam i navijacu za vas u ligi sampiona." ali to je sve i nista vise od toga. Ovo sto radi manca nebi uradio ni jedan pravi navijac zvezde. Zato, u pravu si, ima jos i Obilic, Zeta, Kom, OFK, Rad... e to je dobra ideja, neka sve "mance" pocnu da navijaju za Rad pa da udju u prvu ligu. :-)

@tomice: sport je mnogo vise od onoga sto ti kapiras. Slazem se da si pametan decko, zato razmisli jos jednom... a ako imas neka pitanja - kazi.

Moj komentar: Posle nekoliko petardi red je bio da i Kralj nesto odbrani. Samo me nervira kako ljudi olako zaboravljaju kako je upropascavao i Partizan i reprezentaciju svojim "bravurama" i bacanjem u bazen.

Ja sam iskreno popizdeo kada sam cuo da je dzaja prodao Boskovica. Ne vidim ni jedan dobar razlog da se proda najbolji igrac na pocetku sezone. Ko ce bre da igra za zvezdu? I sada je pola zvezdinog tima promasilo ligu, nisam siguran da bi mogli da igraju i u beogradskoj zoni. Kako misli da uradi nesto, a narocito u evropi ako proda nekoga cim pocne nesto da igra...
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
195.66.174.*



+1365 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 15:24 - pre 251 meseci
znao sam ces me ti pilat :eyes

odkud ti to da ja samo u sportu uzivam?

i zar stvarno ti mislis da recimo, jordan koji odigra 6 utakmicu sa utah pod temperaturom od 49c zabije 40+ poena i pippen ga bukvalno odnese sa terena na kraju, zar ti mislis da za to nije potrebna vrhunska inspiracija, mentalna snaga, posvecenost, vjera??
Zar mislis da je trica djordjevica za evropsku titulu partizana nesto sto se dogadja svaki dan?

i kakve su ovo generalizacija gluposti da su to sve preplaceni, polupismeni idioti?? Kakva si ti to referenca da mozes da dijelis takve ocjene? Jesi upoznao koga od njih?

Citat:
stvarno ne vidim šta ja imam od toga..


e pa ***i ga.. nema tu pomoci... ili vidis ili ne vidis i niko ne moze da ti otvori oci... ja razumijem tvoj stav, i ne zelim da te "nagovorim" da ti odjednom naprsno pocnes da volis sport... zelim samo da donekle postujes to...

poz


Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Averel_Dalton
Banjaluka

Član broj: 9369
Poruke: 7
*.dialup.blic.net



Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 15:27 - pre 251 meseci
U ebo te
Partizan u grupi sa Realom,Olimpikom iz Marseja i Portom.........
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.verat.net

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 15:53 - pre 251 meseci
pazi, jes' da sam sebi daaavno obecao da na JNA nikad necu otici (pa ni kad zvezda igra), voleo bih, sunac mu zarki, da vidim ronalda i bekama...onako, na 30 metara od mene...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.rcub.bg.ac.yu

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona28.08.2003. u 17:53 - pre 251 meseci
Zadnjih godina razocarano ne pratim fudbal, ali su me ponovo zapalili sinoc. :)

Real nije za komentar, ali ima li neko vise informacije o Olimpiku i Porto-u?

Koliko se secam, Francuzi poput nas naprave igrace pa ih prodaju. Gde se u tom ciklusu sad nalazi Olimpik?
 
Odgovor na temu

01011011

01011011
Član broj: 561
Poruke: 2341
..31.Dial1.Chicago1.Level3.net



+2 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 06:42 - pre 251 meseci
Grobar sam do smrti i nadam se da ce partizan da uzme drugo mesto na tabeli.
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 06:53 - pre 251 meseci
treba znati da je Partizan prosao i za Zvezdu i ona za njega. Danas se sve to zbraja. Inache uvek je bilo pravilo da se navija za nase kad idu preko.

Samo extremni idioti mogli su da ne navijaju za Partizan i samo najveci tupsoni ne shvataju da je to dobro i za Zvezdu. Citajte malo pravila UEFE
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Partizan & Liga Sampiona

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 21498 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.