Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Partizan & Liga Sampiona

elitemadzone.org :: MadZone :: Partizan & Liga Sampiona

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 21459 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.verat.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 07:58 - pre 251 meseci
Citat:
boccio:
pazi, jes' da sam sebi daaavno obecao da na JNA nikad necu otici (pa ni kad zvezda igra), voleo bih, sunac mu zarki, da vidim ronalda i bekama...onako, na 30 metara od mene...

Što jest' jest' — na bilo koju tribinu JNA da stigneš, Bekam i Ronaldo će biti na najviše 30m od tebe ;-)

No da se razumemo — ja sam vatreni navijač Partizana (ko me zna, zna da idem na svaku tekmu, imam sve dresove koje je Partizan ikad koristio, itd.), i kada je Partizan ušao u Ligu šampiona, nisam spavao celu noć!!!

Napreeed Partizan!!!

Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

L I L I T
nadmin

L I L I T
Član broj: 2437
Poruke: 868
*.etf.bg.ac.yu

Jabber: lilit@elitesecurity.org
Sajt: www.geekchix.org


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 08:16 - pre 251 meseci
ma sport je super, samo van ekrana
koja je svrha sporta ako si samo posmatrač u njemu ..beh ..

i ne mogu da razumem uopšte tu destruktivnu stranu ... idiotsku ili šta već navijača...

a pogotovu ..ispisivanje imena kluba preko mog celog jadnog monitora....pih ...
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.verat.net

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 09:05 - pre 251 meseci
Pa koji monitor imas, 14`? ;> Sport je super ali treba biti umeren kao i u svemu ostalom...

[Ovu poruku je menjao Djomloun dana 30.08.2003. u 19:10 GMT]
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 09:57 - pre 251 meseci
Citat:
L I L I T:
koja je svrha sporta ako si samo posmatrač u njemu ..beh ..

Kakva glupost. Koja je svrha muzike ako je samo slušaš? Filma ako ga samo gledaš?
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.vdial.verat.net

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 11:18 - pre 251 meseci
Citat:
Neflernis:
treba znati da je Partizan prosao i za Zvezdu i ona za njega. Danas se sve to zbraja. Inache uvek je bilo pravilo da se navija za nase kad idu preko.

Samo extremni idioti mogli su da ne navijaju za Partizan i samo najveci tupsoni ne shvataju da je to dobro i za Zvezdu. Citajte malo pravila UEFE


Hmmm... Ima jedna stvar koju mnogi nisu primetili.
Svi pričaju kako je dobro za zvezdu to što je Partizan ušao u LŠ, bla bla.
A pazite sada ovo: Partizan će ulaskom u LŠ da zaradi zaista ogromnu količinu novca, količinu novca koju čak ni u jednoj Borusiji iz Dortmunda ne mogu da prežale (Borusija se nije kvalifikovala), a koliko tek ta suma znači za jedan klub iz zemlje kakva je Srbija, neću ni da pričam.
Ta količina novca je dovoljna da Partizan u narednih x godina (gde je x>5) obezbedi sebi titulu, kupovinom najboljih igrača i dovodjenje, možda i većih imena od Westa ili Rzase. Dakle, Partizan će da ima takvu finansijsku nadmoć u odnosu na zvezdu, da će ona teško uspeti do da dostigne u nekom doglednom periodu.
Takodje, Partizan je pre početka nove sezone prodao Vukića i Lazovića, čime je ozbezbedio plate igračima za cele dve sezone, što će reći da su pare od LŠ slobodne za veća ulaganja u cilju pojačavanja ekipe.
To će verovatno da podseća na situaciju u Ukrajini gde je Dinamo iz Kijeva redovni šampion i gde čak ni Šahtjor sa prilično velikim budžetom, ne uspeva da osvoji titulu.
Jedina zvezdina šansa je da preko Partizana dobiju priliku da se kao eventualni drugi predstavnik u kvalifikacijama za LŠ, uz bitan faktor sreće, nekako kvalifikuju za LŠ i time zarade neke pare.

Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 11:29 - pre 251 meseci
iNCUBUs slazem se sa tobom, medjutim nesto si zaboravio.

Ko je Zvezdu sprecavao da uradi nesto slicno ? Ko je sprecava da to i dalje uradi ? I molim te, pa koji nas tim je imao vise takvih sansi i koji nas tim je vodio tako glupavu i halavu politiku kao Zvezda.

I opet i pored svega Zvezda je veliko ime, a za Partizan jedva da se zna ! reci Red Star pa ces videti reakciju. Dokle ce vise da zivimo od stare slave. Ja navijam za Zvezdu, ali nisam fanatik drago mi je da Partizan uspe i daj Boze da i nadmasi Zvezdu, da bude prvak Evrope.

Uostalom ako su bolji neka i vladaju i u Srbiji !

 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.cg.yu



+1365 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 11:51 - pre 251 meseci
Citat:
Što jest' jest' — na bilo koju tribinu JNA da stigneš, Bekam i Ronaldo će biti na najviše 30m od tebe ;-)

No da se razumemo — ja sam vatreni navijač Partizana (ko me zna, zna da idem na svaku tekmu, imam sve dresove koje je Partizan ikad koristio, itd.), i kada je Partizan ušao u Ligu šampiona, nisam spavao celu noć!!!

Napreeed Partizan!!!


e ovo mi je tesko za povjerovati... :)


@incubus
da to je sve istina, ali ja se nadam da ce to malo da razdrma uspavane ljepotice u zvezdi i da stavi malo veci pritisak na njih... dosta je vise bilo kradja!
Kralo se i u partizanu, ali nesto se i davalo partizanu... ovi nasi lopovi sve sebi trpaju
vidjecemo... stvari postaju zanimljivije.. :)
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

vladamob
subotica

Član broj: 8805
Poruke: 224
*.mobtel.co.yu

Sajt: www.suonline.net


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 14:23 - pre 251 meseci
Citat:
iNCUBUs:
Citat:
Neflernis:
treba znati da je Partizan prosao i za Zvezdu i ona za njega. Danas se sve to zbraja. Inache uvek je bilo pravilo da se navija za nase kad idu preko.

Samo extremni idioti mogli su da ne navijaju za Partizan i samo najveci tupsoni ne shvataju da je to dobro i za Zvezdu. Citajte malo pravila UEFE


Hmmm... Ima jedna stvar koju mnogi nisu primetili.
Svi pričaju kako je dobro za zvezdu to što je Partizan ušao u LŠ, bla bla.
A pazite sada ovo: Partizan će ulaskom u LŠ da zaradi zaista ogromnu količinu novca, količinu novca koju čak ni u jednoj Borusiji iz Dortmunda ne mogu da prežale (Borusija se nije kvalifikovala), a koliko tek ta suma znači za jedan klub iz zemlje kakva je Srbija, neću ni da pričam.
Ta količina novca je dovoljna da Partizan u narednih x godina (gde je x>5) obezbedi sebi titulu, kupovinom najboljih igrača i dovodjenje, možda i većih imena od Westa ili Rzase. Dakle, Partizan će da ima takvu finansijsku nadmoć u odnosu na zvezdu, da će ona teško uspeti do da dostigne u nekom doglednom periodu.
Takodje, Partizan je pre početka nove sezone prodao Vukića i Lazovića, čime je ozbezbedio plate igračima za cele dve sezone, što će reći da su pare od LŠ slobodne za veća ulaganja u cilju pojačavanja ekipe.
To će verovatno da podseća na situaciju u Ukrajini gde je Dinamo iz Kijeva redovni šampion i gde čak ni Šahtjor sa prilično velikim budžetom, ne uspeva da osvoji titulu.
Jedina zvezdina šansa je da preko Partizana dobiju priliku da se kao eventualni drugi predstavnik u kvalifikacijama za LŠ, uz bitan faktor sreće, nekako kvalifikuju za LŠ i time zarade neke pare.

Cifra za ulazak je oko 15 miliona eu,sto je dovoljno za nekoliko bas dobrih igraca...a zanima me koliko je dovoljno da se napravi novi stadion partizana?.....
ja sam misljena da partizan moze da zauzne 2 poziciju u grupi sa dosta muke ali moze jer ni potro ni olimpik nisu nesto jaci timovi od newkastla cak mozda i slabiji....
no videcemo sve kako ce ici od sredine septembra...
ja sam bas prizeljkivao real u grupi ili manchester...
pozdrav
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 14:45 - pre 251 meseci
1 milion za ulazak u LS(D)
1,5 Milona od TV prava za prenos LS(D)
250.000 za svaki bod u LS(D)
+Prodate ulaznice za LS(D)

cene su u CHF !
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Dusan Marjanovic
Član broj: 59
Poruke: 1290
*.ptt.yu

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 14:52 - pre 251 meseci
200 miliona kosta novi stadion koji partizan zeli da gradi :o)
a sto se tice prenosa...morace da se ujedine nase tv stanice da bi skupile dovoljan broj kamera potreban za prenos utakmica ls :o)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.vdial.verat.net

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 15:15 - pre 251 meseci
Citat:
da to je sve istina, ali ja se nadam da ce to malo da razdrma uspavane ljepotice u zvezdi i da stavi malo veci pritisak na njih... dosta je vise bilo kradja!
Kralo se i u partizanu, ali nesto se i davalo partizanu... ovi nasi lopovi sve sebi trpaju
vidjecemo... stvari postaju zanimljivije.. :)


da, ma super-zanimljive...evo, prodat je i branko boskovic... sta oni misle, ko da igra u kupu uefa? vala, sad mogu mirne duse i ja da zaigram u zvezdi, sigurno ne bi bio najlosiji...

Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.vdial.verat.net

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 23:18 - pre 251 meseci
Citat:
Neflernis:
iNCUBUs slazem se sa tobom, medjutim nesto si zaboravio.

Ko je Zvezdu sprecavao da uradi nesto slicno ? Ko je sprecava da to i dalje uradi ? I molim te, pa koji nas tim je imao vise takvih sansi i koji nas tim je vodio tako glupavu i halavu politiku kao Zvezda.

I opet i pored svega Zvezda je veliko ime, a za Partizan jedva da se zna ! reci Red Star pa ces videti reakciju. Dokle ce vise da zivimo od stare slave. Ja navijam za Zvezdu, ali nisam fanatik drago mi je da Partizan uspe i daj Boze da i nadmasi Zvezdu, da bude prvak Evrope.

Uostalom ako su bolji neka i vladaju i u Srbiji !



Što se mene tiče, zvezda može da crkne. Možda je nekad bila veliko ime, ali tim koji sebi dozvoli da ga iz Evro takmičenja izbacuju timovi poput Xamaxa i Ekerena, onda tu nema šta dalje da se priča.
Sami ste krivi što vam je uprava i dalje ista. Što Džaja krade koliko može i što onaj Abramović pokreće idiotske marketinške akcije koje kod svakoga sa iole mozga izazivaju podsmeh. I Preston je nekad bio prvak Engleske pa gde je sad? I sam si rekao da se od stare slave ne živi, a svi ti uspesi vrlo lako mogu da padnu u zaborav (u Evropi).


Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.vdial.verat.net

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 23:22 - pre 251 meseci
Citat:
Tyler Durden:
@incubus
da to je sve istina, ali ja se nadam da ce to malo da razdrma uspavane ljepotice u zvezdi i da stavi malo veci pritisak na njih... dosta je vise bilo kradja!
Kralo se i u partizanu, ali nesto se i davalo partizanu... ovi nasi lopovi sve sebi trpaju
vidjecemo... stvari postaju zanimljivije.. :)


Jeste, kralo se u Partizanu i to žestoko, a najviše na račun sopstvenih navijača. Možda se neko pita kako?
Lepo.
Verovatno pamtite jednu od petardi, koju smo popili od Rapida... Šta reći osim da je jedan poznati funkcioner Partizana vidjen u kladionici u Švajcarskoj, dan pred utakmicu. Ovo nije samo trač za koji sam načuo, ovo je iz prve ruke. Ono za šta nisam siguran jeste priča da su svi fudbaleri uložili lovu.
Mislio sam da to nikada neću moći da im oprostim (ukoliko se ispostavi da je istina), ali moram da priznam da su se izvadili plasmanom u LŠ, tačnije što sam prvi put u ne znam koliko godina, video iskrenu želju za pobedom i izgaranje na terenu.
Samo još da nabavimo i nekog dobrog centarfora realizatora i postajemo vrlo nezgodan protivnik, ma ko igrao protiv nas :)
Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.dialup.xtra.co.nz



+3 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona29.08.2003. u 23:34 - pre 251 meseci
Citat:
-zombie-:
a ja sam uvek žalio ljude koji radost nađu samo u sportu, po defaultu.. a naročito one koji žale ljude koji ne dele njihovu radost...

Naravno, ali ko ti kaze da se mi radujemo samo sportu?!?

Citat:
a i zašto bi se radovao kada naših "najboljih" 11 igrača pobedi tamo nekih drugih "najboljih" 11 igrača.. zašto se ne bi više radovao kada naši muzičari bolje iskomponuju/odsviraju nešto, ili kada se naši naučnici (takmičenje: matematika, programiranje, ...) bolje pokažu od rusa i kineza ;)

Pa ne znam zasto se ne bi radovao! Ja se radujem i za jedne i za druge. Ipak oni predstavljaju nasu zemlju. Ipak fudbal ogroman broj ljudi u svetu prati i na taj nacin promovises svoju zemlju. Drugo, na taj nacin zemlja zaradjuje jer se unose pare u zemlju od kojih Partizan placa porez.

Citat:
priznajem, i ja sam se radovao partizanovoj pobedi juče, ali samo zato što sam kao mali naučen da navijam za njega. isto kao što sam naučen da volim "svoju domovinu" i "svoj narod" što je podjednako besmisleno..

Pa nije uopste besmisleno jer navijas zato sto ti znace ljudi oko tebe koji se raduju toj pobedi pa i ti hoces da se radujes sa njima. Kada bi politicari vise voleli svoju domovinu a ne svoj dzep pa svima nama bi bilo bolje. Ja zelim da su ljudi oko meni srecni i zadovoljni i ako Partizan ili bilo koji klub (nadam se Zvezda :-) ) prodje dalje i ljudi sa kojima se druzim su zbog toga lepse raspolozeni onda je naravno i meni drago zbog toga.

Citat:
mislim, zašto da se radujem kada 11 polupismena ultrapopularna preplaćena idiJota pobede neka druga 11 polupismena ultrapopularna preplaćena idiJota,

Mrzim ovakve generalizacije! Otkud znas da si pametniji od svih njih?!?

A i druga stvar zasto je dobro sto je sport popularan jer se tako promovise i bavljenje sportom. Pa da on nije tako popularan mnogi ne bi znali ni pravila a kamoli se bavili time u slobodno vreme. Znas kad bi otisao sa ortacima na partiju basketa ili fuce. Primer ti je recimo hokej na travi, kriket ili tako neki sport gde kod nas maltene niko ne zna pravila pa se ljudi ni ne bave time a recimo ovde na N.Z. stalno po parkovima vidjam ljude (i drugare sa faksa) koji igraju kriket. E sada zamisli da nijedan sport nije popularan i da ga niko ne gleda. Pa retko ko bi se bavio sportom.

Naravno ja sam protiv bilo kakve destruktivnosti i divljanja narocito ako navijaju za Zvezdu jer time samo blate ugled mom klubu. U redu je navijanje i radovanje i skakanje i pevanje ali da ides da razbijas automobile, obijas trafike ili gadjas kamenicama protivnicke navijace je bolesno.

A sto se tice nekih koji kazu sta oni imaju od toga sto gledaju. Pa ako ne znaju sta imaju onda ni ne treba da gledaju. Svako neka nadje nesto sto ga raduje. Ali mene raduju mnoge stvari a izmedju ostalog raduje me i sportska pobeda i ako me to raduje onda cu normalno i da pratim. A vec sam ti rekao sto me raduje. Zbog ljudi oko mene, zbog opsteg boljeg raspolozenja medju svima (pa i radnicima na saltrima koji ce biti manje namrgodjeni) zbog para koja zemlja dobija, zbog promocije zemlje u inostranstvu, zbog promovisanja bavljenja sportom i zbog mnogo toga drugog.

Da li se ti radujes kada igras basket ili neku igricu na kompu pa pobedis. Sto se radujes pobedi? U cemu je razlika ako pobedis ili izgubis? Evo da ti dam odgovor:
nema razlike, ali to nije bitno, bitno je da se radujes i ne treba traziti objektivne razloge za to, ali ako bas hoces objektivne razloge rekao sam ti koji su.

 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.38.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona30.08.2003. u 22:46 - pre 251 meseci
Dok god Zvezda (pa i Partizan) prodaju igrace cime neku u evropi cuje za njih i pozeli da ih uzme - nema leba u Evropi - samo kvalifikacije i eventualno da se nadamo da ce naici ponovo neki Newcastle.

Ja sam toliko besan sto su prodali Boskovica da nemam reci. Ne verujem da je neko toliko glup da proda najboljeg igraca na pocetku sezone osim ako se nije dobro utalio. A takvima nije mesto u fudbalu.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona30.08.2003. u 23:14 - pre 251 meseci
eh $ a ?
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Dusan Marjanovic
Član broj: 59
Poruke: 1290
*.ptt.yu

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona31.08.2003. u 02:49 - pre 251 meseci
ako se ne varam nekada je postojao zakon o izvozu igracha...tipa...tek sa toliko i toliko godina igrachi smeju van zemlje...eh kad bi i sad doneli takav neki zakon :o)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.verat.net

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona31.08.2003. u 08:59 - pre 251 meseci
Citat:
MAdafaKA:
ako se ne varam nekada je postojao zakon o izvozu igracha...tipa...tek sa toliko i toliko godina igrachi smeju van zemlje...eh kad bi i sad doneli takav neki zakon :o)


To ne bi bilo u redu. Nije redak slučaj da u nekom klubu postoji igrač koji je recimo u svadji sa trenerom i ovaj ne želi da mu da priliku da zaigra i tako njegov talenat propada. I zašto on da ne ode npr u inostranstvo ako tamo dobije najbolju ponudu (bolju od svih domaćih)?
Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.verat.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona31.08.2003. u 15:10 - pre 251 meseci
Citat:
iNCUBUs:
To ne bi bilo u redu. Nije redak slučaj da u nekom klubu postoji igrač koji je recimo u svadji sa trenerom i ovaj ne želi da mu da priliku da zaigra i tako njegov talenat propada. I zašto on da ne ode npr u inostranstvo ako tamo dobije najbolju ponudu (bolju od svih domaćih)?

Pa što se svađao sa trenerom? ;-)

Uostalom, baš zbog toga se i govori o zakonu, zato što igrač najčešće može da dobije (i zapravo dobija) „najbolju“ ponudu iz inostranstva, i zato svi i odlaze.

Znači, zakon gde igrači ispod 30 godina ne smeju da igraju za strane klubove! :-)

Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Dusan Marjanovic
Član broj: 59
Poruke: 1290
*.ptt.yu

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Partizan & Liga Sampiona31.08.2003. u 19:26 - pre 251 meseci
upravo tako...situacija je takva da ce najbolje ponude uvek stizati iz inostranstva...za njih simbolicne, za nas velelepne...i na kraju dodjemo do toga da strahujemo od azerbejdzana...neka igraju na domacoj sceni do 26-te godine, toliko mogu da uchine za svoju zemlju :o)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Partizan & Liga Sampiona

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 21459 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.