Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Istina ili mit, 1.7DTi vs 2.0DTi u astri G

elitemadzone.org :: AutoZone :: Istina ili mit, 1.7DTi vs 2.0DTi u astri G

[ Pregleda: 5761 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Istina ili mit, 1.7DTi vs 2.0DTi u astri G21.09.2007. u 18:44 - pre 201 meseci
Od par ljudi sam cuo nesto sto mogu okarakterisati kao urbani mit, da su delovi za 2.0DTi motor puno skuplji i da se tesko nalaze, nasuprot cene i raspolozivosti delova za 1.7DTi.

Istini ili laz? A ako je istina, o kolikoj razlici mi pricamo, 10%, 50%, 100%?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Istina ili mit, 1.7DTi vs 2.0DTi u astri G21.09.2007. u 18:55 - pre 201 meseci
Meni to deluje kao glupost...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Istina ili mit, 1.7DTi vs 2.0DTi u astri G21.09.2007. u 19:03 - pre 201 meseci
Iskreno i meni, nekako bi mi bila razumnija tvrdnja da su CDTi delovi skuplji od DTi, ali ovde je tehnologija ista, samo je kubikaza druga. U principu sam ignorisao te tvrdnje dok mi to nisu juce "potvrdili" jedan serviser i moj buraz koji je vozac po profesiji. Medjutim nijedan ne zna da mi da primer, vec su to "culi" od drugih. Zato me i interesuje da li neko ovde ima neka konkretna iskustva.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Istina ili mit, 1.7DTi vs 2.0DTi u astri G

[ Pregleda: 5761 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.