Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio

[ Pregleda: 8301 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

svirac007

Član broj: 157922
Poruke: 47
87.250.122.*



Profil

icon Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio25.09.2007. u 16:28 - pre 201 meseci
Imam par godina jedan par Eminens trosistemskih kutija- Kapp 15/3 (rucni rad poznatog Peric Dragana iz Rume-Srbija) i super mi rade poso a sad mi se motaju neke ideje u glavi da sam sebi napravim jos jedan par takvih kutija e fora je sto nemam nigdje u blizini da nabavim eminensove zvucnike za ugradnju a imam P.Audio pred nosom i cijene su slicne ali me malo zbunjuju razlicita misljenja po nekim forumima o tom P.Audiu kojeg neki hvale(kao nekad radili za JBL) I da su izdrzljiviji od eminensa a neki kude i kazu da je to kineski proizvod, pa bi molio kolege da mi daju savjet i misljenje sta da uzzmem.da napomenem da znam da postoje od obadvije firme i extra klase njihovih zvucnika koje su meni preskupe tako da me zamima samo rang 300-400 watnog sistema. hvala
 
Odgovor na temu

milan_obr
Milan Kojadinović
ETV
Obrenovac

Član broj: 141234
Poruke: 222
*.magnetplus.net.



+24 Profil

icon Re: Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio26.09.2007. u 09:48 - pre 201 meseci
Pozdrav Kolegama.

Lično sam za EMINENCE, na P(I) Audio sam video svašta.

Ko i kako reže dasku i šrafi, nije naj bitnije.
(Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka)

Milan.
 
Odgovor na temu

svirac007

Član broj: 157922
Poruke: 47
87.250.122.*



Profil

icon Re: Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio26.09.2007. u 12:14 - pre 201 meseci
Hvala Milane na misljenju i mene Eminens nekako vise privlaci iz razloga sto sam se uvjerio ovih 5-6 godina da mi dobro rade al hebiga nemam gdje u Bosni da ih kupim a nisam siguran kako bi to iz Srbije preko granice prebacio bez problema. a oko 3 godine imam dvosistem P.Audio kutije unutra je 12" Chelenger 300MB i vjeruj da sam ih dero kolko sam htio i nikakvih problema nisam imo e sad konta da tu istu seriju uzmem ali samo 15" 300MB ista je cijena ko Eminensa 15"Kapp 400w. Uglavnom jos par dana cu probat da nekako dodem do eminensa preko nekih distributera da mi prebace u Bosnu a ako nista onda uzimam P.Audio. A bio bih zahvalan ako bi me neko uputio na nekog ko bi mi mogo nabavit dvije 15" Kapp eminence. Pozdrav
 
Odgovor na temu

Euronymous
Aleksandar Nikolic
Zamenik rukovodioca tehnickog odeljenja
Kopernikus RTV Sid, APEL SS
Šid

Član broj: 45484
Poruke: 980
194.106.187.*



+32 Profil

icon Re: Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio29.09.2007. u 11:15 - pre 201 meseci
POzdrav ljudi.

Isto sam vise za Eminence ali ako ga ne nadjes slobodno uzmi P.Audio.
Imam ga u bass pojacalu VOX Venue bass 100 i radi savrseno (rekao bih da je neka G serija G-15 ili BM nemam pojma) Jako dobar zvucnik sto se tice odnosa cena/kvalitet.

Oh,btw mislim da je i Joca Vuletic poceo da u svoje kutije stavlja P.Audio (inace lik daje svoje ozvucenje za exit)

I reject your reality and substitute my own.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
212.200.100.*



+638 Profil

icon Re: Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio29.09.2007. u 19:44 - pre 201 meseci
zar "EXIT" ne radi Studio "BERAR" iz Novog Sada?
 
Odgovor na temu

Euronymous
Aleksandar Nikolic
Zamenik rukovodioca tehnickog odeljenja
Kopernikus RTV Sid, APEL SS
Šid

Član broj: 45484
Poruke: 980
194.106.187.*



+32 Profil

icon Re: Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio30.09.2007. u 13:13 - pre 201 meseci
Koliko ja znam prosle godine je na exitu metal stage radio Joca (to znam sigurno,za ostale stejdzeve nemam pojma). znam lik je iz Kuzmina, zlo koliko ima opreme.
Za ovu godinu nisam siguran (mozda mu se ne isplati )
I reject your reality and substitute my own.
 
Odgovor na temu

Pro Sound service
Serviser zvucnika i rentiranje ozvucenja
Srbija

Član broj: 127985
Poruke: 97
91.150.107.*



Profil

icon Re: Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio14.10.2007. u 19:42 - pre 201 meseci
Dobri su i jedni i drugi ! Recimo da imas P-audio neodinijum 15", koja je po snazi kao delta 15", a shije je po svim pitanjima! Od eminensa moj favorit je kappa15 lf, koja u binovima radi extra, izdrzljiva je i veoma pouzdana! Koje god da uzmes dobro ce ti raditi! To ti kazem iz mog licnog iskustva sa obe firme! A sto se tice Exita , tamo ozvucenje rentra vise ljudi! Ne vrti se sve oko Mise Berara. Pozz.........
Teško bogu sa nama ovakvima
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Koji su zvucnici kvalitetniji za ugradnju Eminence ili P.Audio

[ Pregleda: 8301 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.