Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Farbanje zidova Latex farbom

elitemadzone.org :: MadZone :: Farbanje zidova Latex farbom

[ Pregleda: 6998 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kundak
Zika Mikic

Član broj: 34951
Poruke: 160
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 158
Sajt: www.zelenipatak.com


Profil

icon Farbanje zidova Latex farbom01.10.2007. u 13:03 - pre 201 meseci
Čisto ako nekog interesuje iskustvo sa Latex bojama, danas sam farbao i mogu reći da se vrlo lako nanose. Kupio sam potreban alat,četke, valjak i špaklu i to je to. Malo izgletovao zidove i prešmirglo zatim oprao i naneo akrilnu podlogu a kad se osušilo mazao sam četkom farbu na valjak i nanosio na zid. Napravio sam i jednu grešku jer se plafon nije dovoljno osušio a ja navalio pa se počeo odlepljivati stari sloj tako da sam morao i to da izgletujem. Inače sam na plafon naneo biocidnu farbu za kupatila i kuhinje (to sam i farbao, i trpezariju) koja ne dozvoljava pojavu buđi. Farba je inače znatno skuplja ali kad se uzme u obzir da proizvođač garantuje 30.000 pranja nek su slagali i trostruko opet dobro, ja planiram zidove da perem jednom u dve godine. E da, u prodavnici su mi izmiksali boju a kad sam počeo da farbam nije mi se svidela previše žuta boja pa sam doda malo roze iz druge kantice, pomešao dobro i dobio boju kajsije. Nikakav problem nije da svako sam odredi boju znači treba da se samo dobro promeša.
Zika kundak
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Farbanje zidova Latex farbom

[ Pregleda: 6998 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.