Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Renault Scenic 2 - treba mi pomoc !!!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Renault Scenic 2 - treba mi pomoc !!!

[ Pregleda: 5970 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MpegTv1

Član broj: 133782
Poruke: 22
77.46.181.*



Profil

icon Renault Scenic 2 - treba mi pomoc !!!01.10.2007. u 19:56 - pre 201 meseci
Treba mi vasa pomoc za Renault Scenic 2. Do sada sam bio u 2 ovlascena servisa i niko ne moze da resi problem.

Kad ugasim auto i ostavim preko noci ujutro se cesto desi da je akumulator prazan. Spajao sam instrument da merim potrosnju medjutim nista sa 0.06A pada na 0.00A i to je to. Slucajno sam pre neki dan otkrio da mi se ventilator (fan) na hladnjaku pali sam od sebe iako je auto ugasen, tako da sam zakljucio da je to u pitanju !!!

Danas sam testirao termo davac koji ukljucuje i iskljucuje ventilator (fan) i ustanovili smo da je ispravan. Kad iskljucim termo davac i upalim motor ventilator se pali, i kad ugasim auto on i dalje stoji upaljen. Nakon toga prikljucim termo davac i dalje ventilator stoji upaljen. Ugasi se jedino kad ponovo upalim i ugasim auto.

Zakljucak: Najverovatnije u toku noci, ventilator se sam upali i istrosi mi ceo akumulator.
Mozete li mi pomoci da otkrijem sta je u pitanju? PLEASEEEEE !!!!

Drugi problem koji se javlja koji opet ne mogu resiti, jeste kad pritisnem kvacilo ler gas padne ispod 800rpm i auto se ugasi. Ne desava se to uvek ali zna u 2 dana 3-4 puta da se desi. Cim se ugasi, auto se odmah upali!!!
Cistio sam stepper motor, klapnu za vazduh i menjao filter vazduha. Sada je malo bolje mada se auto opet gasi.


Mozete li mi dati neki savet sta da uradim?

HVALA UNAPRED !!!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Renault Scenic 2 - treba mi pomoc !!!

[ Pregleda: 5970 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.