Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem oko masine za pranje i susenje vesa

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: problem oko masine za pranje i susenje vesa

[ Pregleda: 9357 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jelencest

Član broj: 159498
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon problem oko masine za pranje i susenje vesa11.10.2007. u 15:23 - pre 200 meseci
Moze li mi neko reci da li zaista to tako treba?!
Imam Candy masinu za pranje i susenje Alise CMD 126. Sto se tice pranja prezadovoljna sam ,ali imam jedini problem kod susenja,ona odlicno susi i ravnomerno samo se stvari nakon susenja neverovatno osecaju na gumu. Zanima me da li je to neki problem oko instalacije masine i da li to tako treba da se stalno oseca. Masinu imam skoro godinu dana.
Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

rgdrajko
Beograd

Član broj: 117734
Poruke: 710
80.93.249.*



+3 Profil

icon Re: problem oko masine za pranje i susenje vesa12.10.2007. u 01:05 - pre 200 meseci
Ne treba da se uopste oseca miris na gumu ili na plastiku. Kod te masine grejaci za susenje i ventilator koji ubacuju vruc vazduh su gore. Pre bi trebalo da se oseca na plastiku ako grejaci preterano greju a PVC ventilator pocinje da se topi u tom slucaju bi i ves trebao da bude preterano vruc i da pocinje da nagoreva. Proveriti i da li se guma na vratima preterano zagreva(topi) ako je previse vruc vazduh koji se ubacuje unutra. Ako se ventilator ne topi moguce je da je iz nekog razloga neko parce gume preko vesa dospelo u kazan i da ga je bubanj doneo do grejaca koji su gore i da se tu zaglavilo i istopilo. Izvaditi grejace i videti. Ili da u kolu ventilatora nije slucajno upala neka guma, ili da se slabo ubacuje vruc vazduh u masinu i pri tome se preterano zagreva ceo sistem npr. ako je zakocen ventilator.
rgdrajko
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: problem oko masine za pranje i susenje vesa

[ Pregleda: 9357 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.