Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji sporet i koja ves masina?

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Koji sporet i koja ves masina?
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 5489 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zoran TV
Zoran Pavlovic
Krusevac

Član broj: 153277
Poruke: 30
*.eunet.yu.



Profil

icon Koji sporet i koja ves masina?23.10.2007. u 18:39 - pre 200 meseci
Nakon obilaska prodavnica, servisa i razmene iskustava vise nisam pametan. Krenuo sam sa predubedjenjem da ponovo kao moji roditelji pre 20 god. kupim Gorenje masinu i sporet ( koji uzrgred budi receno i dan danas rade ).
Sporet iliti el.stednjak nije vise istih dimenzija . Rerna je daleko manja i to kod skoro svih modela. Svestan sam da se na zapadu ne kuva, ko za to jos ima vremena? Mala rerna prilagodjena je malim sudovima za max. 4 osobe. Alo, bre sto rece Mile, pa ovo je Srbija! Kako da ispecem pola praseta? Alfa Plam ima nekadasnje velike rerne, ali izgleda kao da su se deca igrala.
Kakva je Hansa?
Ves masina Gorenje lepo izgleda i cena je pristojan, ALI... Najmanje petoro su mi rekli da to nije vise onaj kvalitet i da se kvare cudo jedno. Za Indesit sam cuo pohvale od potrosaca, ALI... Serviser mi je ispricao istu pricu kao ovde na stranicama foruma. Napravljena je tako da nema popravke.
Whirpool ??? To bi trebalo da bude dobro ! Ako neko ima bilo kakvo iskustvo, neka se javi!
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Koji sporet i koja ves masina?23.10.2007. u 22:04 - pre 200 meseci
Sto se tice ves masina, imas brdo tema sa gomilom obradjenih modela pa procitaj malo verujem da ces dosta suziti izbor.
Isto vazi i za sporet...

Tako da ovde moze lock?

Hvala
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Koji sporet i koja ves masina?
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 5489 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.