Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Delta city, kako Vam se svidja?

elitemadzone.org :: MadZone :: Delta city, kako Vam se svidja?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 78431 | Odgovora: 279 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 19:39 - pre 200 meseci
Ljudi jel izlazite Vi iz kuce?
Jel bio neko u Delta city, ja sam se odusevio kuglanom (ko na filmu :P).
Uglavnom puno je fenseraja koji samo njuskaju po radnjama, jedino onaj delta maxi sto se satire od prodaje.




[Ovu poruku je menjao Ilic Igor dana 06.11.2007. u 20:59 GMT+1]
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 20:15 - pre 200 meseci
..kada pomislim ko stoji iza svega...bas mi je do kuglane....
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 20:17 - pre 200 meseci
Pa onda nemoj ni da jedes, ni da se kupas, ni da peres zube .......
Ko da mu je Bili brat, pratimo svetske trendove.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 21:12 - pre 200 meseci
Kakve veze ima jedenje, kupanje i pranje zuba sa lopovima i njihovim lopovlukom, da mi je da znam. I plus, ipak se onaj trzni centar Spasojevic Siptara sto ga srusise nekako bolje uklapao ovde kod nas.
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 21:40 - pre 200 meseci
Pa oni su generalni zastupnici za sve , eto kakve veze imaju.
Zasta se uvatis ili ti kako udjes u radnju misku si dao 100 dinara, jos ako kupis + misku + pdv + gazdi + miletu (i on treba da snima emisije ).... itd.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 21:41 - pre 200 meseci
Globalizacija. Cilj... raditi od jutra do sutra za 500€ i onda trčati u mol, kupiti Nike za 140€, dete ostaviti u igralištu, ručati, gledati film u bioskopu i ne izlaziti iz mola.
Koja budućnost. Super.
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
89.216.193.*



+165 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 21:58 - pre 200 meseci
Citat:
žutokljunac: Globalizacija. Cilj... raditi od jutra do sutra za 500€ i onda trčati u mol, kupiti Nike za 140€, dete ostaviti u igralištu, ručati, gledati film u bioskopu i ne izlaziti iz mola.
Koja budućnost. Super.

Pa kod istog si radio za DŽ
Tako nekako ispadne

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
91.150.107.*



+5251 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 22:42 - pre 200 meseci
Jbga, hteli smo kapitalizam, a nismo se izlecili socijalizma. Pa koji je to kapitalista "posten". I kada su krize i ratovi, najvise para oni uzmu.

Ali to nije tema, meni se od svega svidja organizacija parkiranja. Da nije blo trideset redara, braca vozaci i "otimaci" kolone i prostora bi napravili haos.

I odusevljen sam sto se konacno pojavio KFC, za to, do sada, nije trebao kapitalista, prosto mi je nejasna dezorganizacija...

Poz.

BTW, imam prijatelja u Cirihu, i skoro sam "pao u nesvest" kada sam cuo da mu je plata oko 8000 franaka. Medjutim, on se nesto nije "veselio", posto su mu troskovi skoro 7800, tako da mesta za "sirenje".. slabo da ima. Umalo da ga sazaljevam
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 22:52 - pre 200 meseci
Možda sam radio za Dž, ali Najke nisu bile 140€. To Dž je bilo oko 300€, sada je 500 ( npr. ), ali Nike su bile 50€, sada su 140.
Ajde što su globalizovali trgovinu, ali globalizovaće i tržište usluga, ustvari sve će globalizovati i cela Srbija će biti jedan veliki Delta shity, a okolo šljive.
 
Odgovor na temu

biber021
Novi Sad

Član broj: 55257
Poruke: 246
91.150.98.*



+4 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?06.11.2007. u 23:07 - pre 200 meseci
Neva veze Miško i globalizacija, to se drugačije zove...

Btw od pre 2 nedelje imamo i mi kuglanu za trku imamo, pa navratite... :)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin-1.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 00:11 - pre 200 meseci
[irony]e, jedva sam cekao da pocnemo trzni centar da zovemo mol. u mom se selu se jbg jos uvek zove trzni centar. nadam se da ce i kod mene jednom da dodje taj trend. [/irony]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 01:10 - pre 200 meseci
Od meka nisam ni video KFC, tek kasnije sam ga izvalio.
Jel bio neko u onu "laser sobu"?
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
91.150.104.*



+4 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 05:37 - pre 200 meseci
Neobično mi je zanimljivo tvoje oduševljavanje sadržajima. Hajde lepo pobroj sve šta ima, od litica za penjanje do wakeboard staze da ne ubacuješ jednu po jednu poruku "Jeste li videli ovo? A jeste li videli ono?"

vladd nije bio sasvim precizan, hteli smo kapitailizam a nismo se izlečili od jedinog oblika vladavine koji imamo od postanka Srbije do danas - dinastičkog upravljanja. Trenutno su Miškovići glavni i oni sada sprovode "kapitalizam" i "tranziciju".
Zato na primer, par Nike patika - obične šunjalice, trešerke - u USA koštaju $15 a kod Miškovića (ukupno tri para imeđu kojih možeš da "biraš") 7999 dinara. Oba para šiju u istoj kolibi u Maleziji. Treba li da iznosim očigledno i da konstatujem da nijedna država/društvo ne može sebi da priušti da robu koja vredi $15 plaća 7999 dinara? To važi i za svaku drugu robu kod nas, a koja je, kako si i sam konstatovao, provided by Mišković.
E, za to služi delta city i Knez Mihajlova.

Biro u kom radim je radio neke sisteme u delta sitiju, rađeno je po nekim grčkim projektima - tj. "projektima". Da mi je neko pričao da treba pokriti stotine kvadrata nekom instalacijom a da retardirani Grk nije u stanju da donese proekat (!!) nego ti usmeno/rukama objašnjava gde šta otprilike ide (!!!!!!) ne bih verovao, ovako sam se lično uverio dok smo radili taj fantastični delta siti. Nije ni čudo što se vrti reklama, polusvet na otvaranju mlati pred kamerama a napolju kaljuga i majstori koji još rade poslednji nivo garaže. Tu pola stvari još nije završeno.

Glavna fora je da je to sve normalno ovde, bolje ne može.
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.202.*



+471 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 06:01 - pre 200 meseci
Citat:
Neva veze Miško i globalizacija, to se drugačije zove...

Zovi ga kako hoćeš, meni je to isto. Možeš da ga nazoveš i ukrupnjavanje tržišta, to ti dođe na isto kao i globalizacija, samo što te ne piii Miško, nego neki Mišel.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 07:09 - pre 200 meseci
Citat:
DS_Store: vladd nije bio sasvim precizan, hteli smo kapitailizam a nismo se izlečili od jedinog oblika vladavine koji imamo od postanka Srbije do danas - dinastičkog upravljanja. Trenutno su Miškovići glavni i oni sada sprovode "kapitalizam" i "tranziciju".
Zato na primer, par Nike patika - obične šunjalice, trešerke - u USA koštaju $15 a kod Miškovića (ukupno tri para imeđu kojih možeš da "biraš") 7999 dinara. Oba para šiju u istoj kolibi u Maleziji. Treba li da iznosim očigledno i da konstatujem da nijedna država/društvo ne može sebi da priušti da robu koja vredi $15 plaća 7999 dinara? To važi i za svaku drugu robu kod nas, a koja je, kako si i sam konstatovao, provided by Mišković.

Pa jeste, hteli smo mi kapitalizam, ama nismo mi hteli ovakav kapitalizam, nego onakav sto smo ga gledali tad kad smo ga hteli. A to je kapitalizam kakav je bio tamo osamdesetih dok je jos postojao SSSR, pa je neko jos drzao na uzdi ove "kapitaliste" , to jest nove feudalce. Od kad propade SSSR sve ode u propast, pa i kapitalizam. Mislim, tamo se to ne vidi, tako su ljudi dresirani, kupe blekberi pa ne vide nista drugo od buljenja u njega, ali odavde se jos uvek vidi monstruoznost tog "novog kapitalizma" koji zeli sve na svetu da ubacu u svoj jaram pa da ih šiba. Evo ih sad vrse nevidjeni pritisak da se svuda ukinu i poslednji tragovi tzv socijalne drzave. Ne kazem da treba da ponovo postoji SSSR, samo kazem da ne valja to kad se sledi samo jedan put u svijetlu buducnost. Nije to za dvonosce. Eno ga onaj jedan pisao u Vremenu, kaze (o nekome, kao taj prica) : "...kada u Moskvi sedim za stolom sa ljudima koji se bave najrazličitijim zanimanjima, svi razgovaraju o tome kako napraviti novac, dok je u Srbiji politika i dalje glavna tema..." Koji bre Rusi i te price "kako napraviti novac" , sta je bre to, jel to neki virus koji napada mozak? Rusi bre treba da pricaju o dusi i da snimaju ruske bajke, kakave bre sad novac, kakve bre Sasine ekipe, kakve bre serije a la Seks i grad? Povraca mi se od toga.
Citat:
DS_Store: Biro u kom radim je radio neke sisteme u delta sitiju, rađeno je po nekim grčkim projektima - tj. "projektima". Da mi je neko pričao da treba pokriti stotine kvadrata nekom instalacijom a da retardirani Grk nije u stanju da donese proekat (!!) nego ti usmeno/rukama objašnjava gde šta otprilike ide (!!!!!!) ne bih verovao, ovako sam se lično uverio dok smo radili taj fantastični delta siti. Nije ni čudo što se vrti reklama, polusvet na otvaranju mlati pred kamerama a napolju kaljuga i majstori koji još rade poslednji nivo garaže. Tu pola stvari još nije završeno.

Glavna fora je da je to sve normalno ovde, bolje ne može.

Tacno sam znao. Eto, jesam li rekao? Arcibal Rajs je to "nase" neimarstvo koje se radi po ugledu na strano lepo opisao jos pre skoro 100 godina. Sve fušeraj. Spolja gladac a unutra jadac. Videla zaba kako potkivaju konje pa i ona digla nogu.

I ovo za "mol" je dobro primeceno,. Ebo ih "mol". Je li, jel' to A mol ili D mol?

A kuglana je ovde bilo jos pre 30 godina, ne znam kakvo je to neko veliko svetsko cudo. Recimo, u Niskoj banji u jednom od hotela postoji kuglana jos od kad je sagradjen. Ne znam da li sada radi, ali tada je radila.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.202.*



+471 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 07:34 - pre 200 meseci
Nekada je bio popularan projekat ( ne onaj sa velikim p, nego onaj, Džogani radi na najnoviji projekat bre ), sada je popularan mol. Tranzicija.
Pošto se buvljak na Novom Beogradu zove Otvoreni Tržni Centar, trebalo bi to da preimenuju u otvoreni mol. Mislim brate, razumeš, kako ti sad ides pored buvljaka kad te neko cima na mobilni, ti mu kažeš, šta me bre smaraš, evo me na buvljaku. Ne ide. Bolje je, brate, vrh, evo me pored otvorenog mola. Misilm brate.... kapiraš.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 07:54 - pre 200 meseci
Lesli, ovo će tebi da se svidi: 2004. godine dvojica čeških studenata filmske akademije napravili dokumentarac "Češki San" o fiktivnom tržnom centru. Velika kampanja, bilbordi, marketinška agencija, TV reklame i džinglovi. Par hiljada ljudi je došlo na otvaranje "mola" koji ne postoji - samo skele prekrivene platnom na livadi, da izdaleka liči na zgradu. Posle su snimane reakcije ljudi kad su provalili da su nasamareni...

http://en.wikipedia.org/wiki/Czech_Dream
Trejler:
http://www.youtube.com/watch?v=cKFUuMr63EM
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
89.216.193.*



+165 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 08:07 - pre 200 meseci
ha..
da se dopunim..
Radiš u jednoj od MM firmi...
Kupuješ proizvode/hranu u jednoj od MM firmi..
Zadužiš se u jednoj od MM banaka...jer ti je plata mala da pokrije MM potrebe..
Vraćaš kamatu MM-u

zaključak
živiš u MM državi..

To se ne zove kapitalizam već...MONOPOLIZAM koji se utapa u diktaturu...
Ajd neko ko ima vremena da nabroji šta to sve nema u Srbiji/BG-u
Firme,Kompanije,preduzeća..
Zbog čega/koga..
pa MM-a

btw..jedite kod MM-a
koji bre KFC
Jeste vi bili kad u KFC-u ???
pravom

 
Odgovor na temu

biber021
Novi Sad

Član broj: 55257
Poruke: 246
*.ns.ac.yu.



+4 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 09:44 - pre 200 meseci
1. Globalizacija i Monopol nije isto
2. političke teme na EMz ne prolaze dobro stoga ću da ćutim
3. Kuglana za evropsko kuglanje postoji na Spensu više od 25 godina. Ovo novo je američki bowling. Probajte, odlično je!
4.


[Ovu poruku je menjao biber021 dana 07.11.2007. u 11:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.adsl.beotel.net.



+8 Profil

icon Re: Delta city, kako Vam se svidja?07.11.2007. u 16:25 - pre 200 meseci
Citat:
žutokljunac: Nekada je bio popularan projekat ( ne onaj sa velikim p, nego onaj, Džogani radi na najnoviji projekat bre ), sada je popularan mol. Tranzicija.
Pošto se buvljak na Novom Beogradu zove Otvoreni Tržni Centar, trebalo bi to da preimenuju u otvoreni mol. Mislim brate, razumeš, kako ti sad ides pored buvljaka kad te neko cima na mobilni, ti mu kažeš, šta me bre smaraš, evo me na buvljaku. Ne ide. Bolje je, brate, vrh, evo me pored otvorenog mola. Misilm brate.... kapiraš.


zaboravio si rec "znaci".
obavezno na pocetku recenice "znaci", pa posle jos jedno 5-6 puta tokom iste.

"znaci radim na novom projektu, a znaci sad sam na buvljaku znaci nemoj da me smaras znaci .....".
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Delta city, kako Vam se svidja?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 78431 | Odgovora: 279 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.