Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung DVD-P370

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Samsung DVD-P370

[ Pregleda: 3784 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maremas
Marko Živanović
Beograd

Član broj: 134462
Poruke: 96
91.148.112.*



Profil

icon Samsung DVD-P37010.11.2007. u 19:09 - pre 200 meseci
Danas sam kupio Samsung DVD-P370, i već sam naišao na par problema, pa vas molim da mi pomognete ukoliko je to moguće!

Naime, kao prvi od problema se javlja što neće da čita neoriginalne dvd filmove, zatim nema ščćđ kod titlova na divx-u i regionalno je zaključan, a i kad puštam neke divx filmove secka! Da li za bilo koji od ovih problema ima pomoći?
 
Odgovor na temu

Memomax
Beograd

Član broj: 109533
Poruke: 260
77.46.190.*



+2 Profil

icon Re: Samsung DVD-P37013.11.2007. u 23:45 - pre 200 meseci
ne bih da ti stajem na muku, ali šta je bio motiv da kupiš baš taj DVD plejer? Divx reprodukcija je stvar ozbiljnog proučavanja, ili bar probanja pre kupovine. moj savet je da se insistira na probi pre kupovine. ko to ne može da uradi, tražiti radnju koja može. svakog dana se na forum javljaju gomile ljudi koji kupe šta zakače već negde, i onda krene "tražim pomoć!", "help!", "šta da radim!" itd...nije čudno što ljudi gube volju za odgovaranjem.

elem, očito je da većina problema potiče od divx čipa u njemu, što znači da čitanje naših slova i seckanje nećeš tako lako rešiti. to je stvar FW, i ako ne postoji neki alternativni, nema pomoći. seckanje je verovatno na PBS Xvid filmovima, a naša slova su takođe stvar FW.

šta je problem što je regionalno zaključan? imaš kolekciju od 1000 američkih DVD-ova, ili van zone 2? ako nemaš nijedan, opusti se, ili pokušaj na netu da nađeš kodove za otključavanje.

jedino me zbunjuje da "ne čita neoriginalne DVD"? šta su za tebe neoriginalni DVD, rezanci ili nešto drugo? to je već problem za reklamaciju, jer bi taj plejer svakako morao da čita rezane DVD-ove. osim ako režeš na +DVD a Samsung to možda neće da čita jer nije ni predviđeno da to radi, ne znam napamet, ali sumnjam.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Samsung DVD-P370

[ Pregleda: 3784 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.