Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko je korisno/produktivno trcanje ujutru

[es] :: Nauka :: Koliko je korisno/produktivno trcanje ujutru

[ Pregleda: 4395 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Valerij Zajcev

Član broj: 40886
Poruke: 1374
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Koliko je korisno/produktivno trcanje ujutru29.11.2007. u 20:15 - pre 199 meseci
Taman posle milion trbusnjaka na dodir osetim male dzombe ispod sala :) i kapiram da je neko nekad bio u pravu sto tice trbusnjaka.
Svi ih imamo samo se ne vide.
Posto imam zavidnu meku materiju :D zanima me da li je korisnije trcati ujutru ili popodne?
Racunam ako trcim ujutru napunim se kalorijama u toku dana i nista nisam uradio.
A racunam ako trcim posle punjenja kalorijama mozda je to korisnije.

I jel vredno utopljavanje (pojasom) u toku trcanja ili je to fora?
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Koliko je korisno/produktivno trcanje ujutru29.11.2007. u 20:32 - pre 199 meseci
nikakva nagla fizicka aktivnost ujutru nije dobra... mozes to da uporedis sa elektricnim uredjajima koji uglavnom crkavaju kad se ukljuce :)
citao sam studiju po kojoj ima veliki broj slucajeva srcanih i mozdanih udara bas u trenutku kada se ljudi bude... znaci, sporo budjenje, razvlacenje sa ustajanjem, dobro zagrevanje pa tek onda trcanje... ono Furdino trcanje iz kreveta zaboravi :)
 
Odgovor na temu

LiL DeViL

Član broj: 163081
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Koliko je korisno/produktivno trcanje ujutru03.12.2007. u 21:08 - pre 199 meseci
ja praktikujem to vec duze vreme,s tim da ustanem sto ranije mogu i uradim osnovne vezbe rastezanja pre trcanja....preko dana se osecam super:)
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Koliko je korisno/produktivno trcanje ujutru

[ Pregleda: 4395 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.