Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Električne instalacije u zgradama i kućama

elitemadzone.org :: TechZone :: Električne instalacije u zgradama i kućama

[ Pregleda: 12461 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gaja88
Vladimir Gajinov
Novi Sad

Član broj: 145770
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Električne instalacije u zgradama i kućama12.12.2007. u 10:49 - pre 198 meseci
Da li bi neko mogao da mi pomogne da pronadjem kako da crtam jednopolne seme elektriccnih instalacija u zgradama i kucama, naravno po najnovijim standardima?!

[Ovu poruku je menjao bakara dana 12.12.2007. u 14:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: Električne instalacije u zgradama i kućama13.12.2007. u 09:08 - pre 198 meseci
Nisam razumeo tacno sta ti treba, program ili uputstva ?

Obicno se crta u Auto Cad-u ali i ne mora. Imas podlogu stana i samo treba da ucrtas instalaciju, posto je to obicno dato u dwg onda ti se i instalacija radi u istom programu.
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

gaja88
Vladimir Gajinov
Novi Sad

Član broj: 145770
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Električne instalacije u zgradama i kućama13.12.2007. u 21:01 - pre 198 meseci
Pa treba da crtam jednopolne seme elektricnih instalacija u zgradama i kucama ali ne posto ne poznajem standarde morao bih malo da se upoznam sa njima! Gde bih mogao da pronadjem spisak standarada da bih mogao da ih naucim? Isto tako mi trebaju i simboli koji se koriste u tim semama! Jel imas pojma gde bih mogao da nadjem sve to ili neka uputstva koja ce mi pomoci? ;-)
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: Električne instalacije u zgradama i kućama14.12.2007. u 13:23 - pre 198 meseci
Pa, gledaj, mislim da bi bilo dobro da nadjes neki udzbenik iz el. instalacija za srednju elektrotehnicku + neki dobar elektrotehnicki prirucnik i resices stvar. Nadji prvo udzbenik.


...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

palomas
Davis Cup
Croatia

Član broj: 50896
Poruke: 666
*.hep.hr.



+5 Profil

icon Re: Električne instalacije u zgradama i kućama17.12.2007. u 07:45 - pre 198 meseci
AutoCad je zakon što se tiče crtanja, ali neka starija verzija, na pr. AC 2000, ili najviše do AC 2004. Noviji programi (2007, 2008) su izuzetno zahtjevni za računalo, a za crtanje u samo dvije ravnine nema potrebe za najnovijim programom. Sam program nudi ogromne mogućnosti, koriste ga svi profesionalni projektanti, ali za njega treba i znanje..

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Električne instalacije u zgradama i kućama

[ Pregleda: 12461 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.