Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

CITY express poceo da fusari ili sta ?

elitemadzone.org :: MadZone :: CITY express poceo da fusari ili sta ?

[ Pregleda: 8415 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alexandar05
aleksandar miskovic
srbija

Član broj: 93170
Poruke: 143
212.200.200.*



Profil

icon CITY express poceo da fusari ili sta ?15.12.2007. u 10:08 - pre 199 meseci
Saljem skoro nesto CITY expresom paket ,sa otkupninom. Nema,para i nema ,nema. Pozovem ih ,pitam sta je....a odgovor kao da je to sasvim normalno - `novac od otkupnine isporucujemo u roku od 8 radnih dana` !!!!! 8 dana BG-NI ????????? eeeeej ...pa iz Kine bi pre stiglo !!! Pobegao sam od poste kokd vas a vi jos gori !!!! Pa drzavna posta je cak brza od njih!!! O cemu se tu radi ,sluze se nasim parama ..ili sta,imaju li pravo na to ???
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.201.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+52 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?15.12.2007. u 10:24 - pre 199 meseci
Pa ako kazu da je rok 8 dana onda je 8 dana, gde je problem? PTT-u je obicno potrebno 3-4, a nekom trecem prevozniku verovatno jos manje... Sloboda izbora postoji.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?15.12.2007. u 12:57 - pre 199 meseci
Imam slicno iskustvo, samo sto sam novac cekao 10 dana...

Pare jesu kod njih, i nikako mi nije jasno sto ih zadrzavaju.


Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?15.12.2007. u 13:19 - pre 199 meseci
Kamata. Ne mora da znaci da je to, ali moze da bude.
 
Odgovor na temu

alexandar05
aleksandar miskovic
srbija

Član broj: 93170
Poruke: 143
212.200.200.*



Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?15.12.2007. u 17:27 - pre 199 meseci
Citat:
Davor Vlajkovic: Pa ako kazu da je rok 8 dana onda je 8 dana, gde je problem? PTT-u je obicno potrebno 3-4, a nekom trecem prevozniku verovatno jos manje... Sloboda izbora postoji.


Stvar je u tome ,da neko zapocinje posao ,sa jednim kvalitetom usluga ,a kasnije kada se `najede para` , taj kvalitet menja na stetu korisnika tih usluga i naravno na jos vecu svoju korist !!! Do pre par meseci ,vreme dostave novca ,od neke otkupnine CITY-jem bilo je oko 3 dana. Sada je to 8 (osam) radnih dana ,ne racunajuci Subotu.
Naravno da imas slobodu izbora,kao i za sve u zivotu,ali zar ne postoji i nesto u nekom fer play-u,nekoj korektnosti,dugorocnijoj saradnji,etici ....itd,itd. Ne kazem da se treba vezati za nekoga kao lud,ali bar mozes
ocekivati da te neko ispostuje kada nesto radis sa njime,a ne tek kada te navuce na svoje usluge,onda da se izdr....
kako zeli - zato jer mu se sada moze.
ILi onda `ajdemo ovako....danas rucamo u ovoj kafani
-sutra u onoj, danas sam kod ovog meghanicara-sutra kod onog, danas kod ovog krojaca- sutra kod onog.....I tako......A zasto breee tako .?????????
Zato jer smo SRBIJA brate,i ovde je sve od danas do sutra...Sta se zalis - pa imas slobodu izbora,zar ne ?
Pozzzz ;)
 
Odgovor na temu

jesus alejandro
jesus alejandro

Član broj: 11084
Poruke: 310



+9 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?15.12.2007. u 18:49 - pre 199 meseci
Pre desetak meseci tip je od mene za graficku karticu preko city express-a cekao novac vise od deset dana. Cak se naljutio na mene i zvao me par puta, hteo i city express da tuzi. Medjutim pre petnaestak dana poslao sam paket iz Nisa za BG u ponedeljak, paket isporucen u utorak, meni novac stigao u sredu. Moram reci da sam se prijatno iznenadio, posto znam da se novac ceka u proseku nekih nedelju dana. Nazalost, city odavno fusari, ali verujem da su sve kurirske sluzbe iste. Kada ih zovete u Nisu da dodju da preuzmu paket (mislim na city) morate da budete spremni da zovete 2-3 sata dok neko ne resi da digne slusalicu.
Najgore od svega sto su meni ravalili monitor koji mi je bio poslat prosle godine. Tip je ladno paket od 30 kila bacio sa visine od metra ispred moje majke. Kad sam dosao kuci, otvorim paket, a maska monitora sva zinula, platika naprsla sa strane. Kad sam zvao, receno mi je da se za sadrzaj i ostecenje paketa odgovara jedini ako se paket otvori na licu mesta. Srpska posla.
Prvo hopni pa reci skoč.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.201.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+52 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?16.12.2007. u 09:07 - pre 199 meseci
Citat:
alexandar05: Stvar je u tome ,da neko zapocinje posao ,sa jednim kvalitetom usluga ,a kasnije kada se `najede para` , taj kvalitet menja na stetu korisnika tih usluga i naravno na jos vecu svoju korist !!! Do pre par meseci ,vreme dostave novca ,od neke otkupnine CITY-jem bilo je oko 3 dana. Sada je to 8 (osam) radnih dana ,ne racunajuci Subotu.
Naravno da imas slobodu izbora,kao i za sve u zivotu,ali zar ne postoji i nesto u nekom fer play-u,nekoj korektnosti,dugorocnijoj saradnji,etici ....itd,itd. Ne kazem da se treba vezati za nekoga kao lud,ali bar mozes
ocekivati da te neko ispostuje kada nesto radis sa njime,a ne tek kada te navuce na svoje usluge,onda da se izdr....
kako zeli - zato jer mu se sada moze.
ILi onda `ajdemo ovako....danas rucamo u ovoj kafani
-sutra u onoj, danas sam kod ovog meghanicara-sutra kod onog, danas kod ovog krojaca- sutra kod onog.....I tako......A zasto breee tako .?????????
Zato jer smo SRBIJA brate,i ovde je sve od danas do sutra...Sta se zalis - pa imas slobodu izbora,zar ne ?
Pozzzz ;)

Pa dobro, to je njihovo pravo, a na vama koji koristite njihove usluge je da odlucite da li cete tu rabotu podrzati tako sto cete im ostati verni, ili pak kazniti tako sto vise necete koristiti njihove usluge. To je vase pravo. Tako funkcionise sloboda izbora u praksi - niko nikoga ne prisiljava ni na sta, vec se posao radi onda kada za to postoji obostrani interes i zadovoljstvo. I to nije odlika samo Srbije, vec svih trzisno orijentisanih ekonomija. Sta ti tu nije jasno? Ocekivao si da budes ispostovan kao klijent, to se nije desilo, i sta sad cekas - da se predomisle mozda?

Ni City Express ni bilo koja druga druga firma nisu Majka Tereza apriori - poverenje treba da se zasluzi, a posle toga moze vrlo lako i da se izgubi. Hvala Bogu pa nisu jedini u tom poslu. Dok je takvih korisnika kao sto si ti, koji tolerisu takve bezobrazluke, jer kako kazes "navukli su te pa im se moze" (??!!), bice i firmi koje se istima sluze. Neces da menjas? OK, cuti i placaj. Simple as that. Moja "kafana" je Post Express - u nju idem vec par godina, uvek mi je lepo i nemam potrebe da je menjam pa je i ne menjam. Kad/ako budu poceli da se ponasaju kao u toj tvojoj, ja cu im vrlo rado okrenuti ledja i naci sebi novu omiljenu kafanu...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?16.12.2007. u 10:58 - pre 199 meseci
Citat:
Davor Vlajkovic: Moja "kafana" je Post Express - u nju idem vec par godina, uvek mi je lepo i nemam potrebe da je menjam pa je i ne menjam. Kad/ako budu poceli da se ponasaju kao u toj tvojoj, ja cu im vrlo rado okrenuti ledja i naci sebi novu omiljenu kafanu...

Lepo je to, ali post ekspres ne nosi pakete na sva mesta gde nosi city ekspres...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..2-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?16.12.2007. u 14:31 - pre 199 meseci
Citat:
Zato jer smo SRBIJA brate


nisi nikada ti izgleda bio u Italiji ?

- poz
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
85.101.21.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?16.12.2007. u 17:00 - pre 199 meseci
Ja sam pre nekog vremena bio u Beirutu. Sklopim od delova server, sve ok, posle jednog celog dana ode napajanje. Zovem firmu od koje smo uzelidelove i kazu mi da je guzva u gradu velika i da ce im trebati ne manje od dva sata da donesu rezervno napajanje (a ja sam ocekivao mnogo duzi period). Medjutim, posle nekih 45 minuta dolazi covek u firmu i doosi 2 komada, za svaki slucaj, jer zna da putujem za 2 dana pa ako se nesto opet desi da imam. Naravno,nije bilo nikakvihpitanja a zasto ovo, a zastoono, doneo deo, izvinuo se zbog problema, i otisao. Od ovakve firme ne bihimao nikakav problem kuiti bilo sta u buduce, ali da pocnu da filozofiraju, to bi se jakobrzo promenilo. Da napomenem, Beirut je prilicno velik grad i problem su saobracajne guzve ponekad, a ta firma je bila na drugom kraju grada.
 
Odgovor na temu

mikevecoss

Član broj: 91683
Poruke: 163
217.24.27.*



+3 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?25.12.2007. u 05:07 - pre 198 meseci
Austrijska pošta preuzela Siti ekspres u Srbiji

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=24224

Za pare se ne brini-dobices ih sa kamatom i to direktno od Austrijanaca.
 
Odgovor na temu

2nd to none
bgd

Član broj: 26310
Poruke: 50
*.adsl.beotel.net.



+10 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?26.12.2007. u 02:22 - pre 198 meseci
mi iz firme saljemo dosta paketa i pare se u 90% slucajeva vrate 3. radnog dana od datuma slanja. do sad nemamo prituzbi na uslugu, jedino sto nece da posalju kurira posle 3-4 popodne pa mi moramo da saljemo nekoga..
 
Odgovor na temu

danety
BG

Član broj: 52386
Poruke: 21
*.dialup.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: CITY express poceo da fusari ili sta ?01.01.2008. u 23:32 - pre 198 meseci
toliko

[Ovu poruku je menjao danety dana 05.01.2008. u 14:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: CITY express poceo da fusari ili sta ?

[ Pregleda: 8415 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.